קבוצתית של רמקולים SOLO6/7C - עמוד 10 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קבוצתית של רמקולים SOLO6/7C

matan007

איזה רמקול תרצו?  

20 הצבעות

1. 1. איזה רמקול תרצו?

Recommended Posts

• תגובות 498
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עריכה:

התקשרתי הרגע לוולקום והמוכר היה מופתע, הוא לא שמע על המבצע אז כדאי לעדכן את העובדים

גם המלאי בוולקום בעייתי עם יחידה אחת בלבד מכל דגם

כמו שצוין, הקנייה היא דרך TMS (לפי הבנתי), לכן וואלקום לא מודעים לקנייה.

כאשר מזמינים מ-TMS הם שולחים את הרמקולים לוואלקום (מי שביקש לבצע את זה) והוא אוסף את הרמקולים כאשר הם מגיעים.

אני כותב את זה מניסיון אישי שלי עם איסוף מוואלקום (לאחר קנייה מ-TMS) וממה שנאמר בת'רד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^ הדגמים החדשים יצאו לפני כמה ימים, וכנראה עדיין לא זמינים (עוד לא ראיתי אותם בשום אתר). ההבדל היחיד כפי הניתן לראות הוא שבחדשים יש גם אפשרות שליטה Bass/Treble/Volume על הרמקול עצמו במיקום זמין (+שלט), במקום שליטה רק על ה- Volume מאחור בדגמים הנוכחיים (שליטה על Bass/Treble/Volume מהשלט).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנשים יקרים - אני אמנם לא מצטרף כי כבר קניתי, ואפילו דגם הרבה פחות איכותי FC330 לפי מה שהיה לי בתקציב, אבל - חברים זו ליגה אחרת לגמרי של , דיוק באס נהדר, מיד מלא ועשיר, טראבל במקום, פשוט תענוג...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

OR2OOO צודק, טעות שלי :rolleye0018:

נראה שהדגם החדש מביא בעיקר שינויים קוסמטיים

לפי הנתונים באתר טווח התדרים ב7C יורד קצת יותר נמוך (50 במקום 55 בדגם הישן)

אבל יש עוד זמן עד שהדגם החדש יגיע לארץ

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת כבר כמה זמן אני שוקל לקנות רמקולים

שאלות

בטלויזיה שלי יש יציאת אודיו אחת בלבד האם זה תקין

כי אני רואה שיש שתי כניסות ברמקול שמאל ימין אבל בטלויזיה שלי יש יציאת אודיו אחת כמו שציינתי מסוג 3.5MM

האם הסאונד יצא סטריאו דרך אחד או אמורים להיות שם שתי יציאות?

עוד שאלה אני רואה שכתוב שהרמקולים עשויים מעץ אבל אני מסתכל ביוטיוב על איזה ביקורת והצדדים של הרמקולים נראים מפלסטיק שחור

אני מדבר על [h=1]Microlab Solo 7C 110w Active Stereo Speaker Set[/h]

אני מבין את הקנייה אני ישירות דרך TMS ומציין שאני מפה ויש לי עד יום שישי הקרוב זתומרת עוד יומיים נכון?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באמת כבר כמה זמן אני שוקל לקנות רמקולים

שאלות

בטלויזיה שלי יש יציאת אודיו אחת בלבד האם זה תקין

כי אני רואה שיש שתי כניסות ברמקול שמאל ימין אבל בטלויזיה שלי יש יציאת אודיו אחת כמו שציינתי מסוג 3.5MM

האם הסאונד יצא סטריאו דרך אחד או אמורים להיות שם שתי יציאות?

עוד שאלה אני רואה שכתוב שהרמקולים עשויים מעץ אבל אני מסתכל ביוטיוב על איזה ביקורת והצדדים של הרמקולים נראים מפלסטיק שחור

אני מדבר על Microlab Solo 7C 110w Active Stereo Speaker Set

אני מבין את הקנייה אני ישירות דרך TMS ומציין שאני מפה ויש לי עד יום שישי הקרוב זתומרת עוד יומיים נכון?

לא תהיה לך שום בעיה, אתה קונה כבל(אולי זה מגיע עם הרמקולים לא יודע) מ3.5 לשני בננות

מישהו יודע להגיד על ההבדלים בין 6C ל7C ואיפה אפשר לשמוע אותם במציאות?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...