קבוצתית של רמקולים SOLO6/7C - עמוד 17 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קבוצתית של רמקולים SOLO6/7C

matan007

איזה רמקול תרצו?  

20 הצבעות

1. 1. איזה רמקול תרצו?

Recommended Posts

• תגובות 498
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה יקרה גם אם אני אחבר את הרמקולים אצל השכנים ולא אחבר שום AUX ושום כלום.

מדובר על זמזום חלש מאוד שצריך להצמיד את האוזן לטוויטר. אם יש לך אותם תנסה בעצמך.

ואם היית יודע מה זה GROUND LOOP לא היית אומר שזה הבעיה כשמדובר ברמקולים ללא הארכה שעוד לא מקבלים בכלל INPUT (כשהם על מיוט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יקרה גם אם אני אחבר את הרמקולים אצל השכנים ולא אחבר שום AUX ושום כלום.

מדובר על זמזום חלש מאוד שצריך להצמיד את האוזן לטוויטר. אם יש לך אותם תנסה בעצמך.

ואם היית יודע מה זה GROUND LOOP לא היית אומר שזה הבעיה כשמדובר ברמקולים ללא הארכה שעוד לא מקבלים בכלל INPUT (כשהם על מיוט)

ground loop נוצר כששני מכשירים חסרי הארקה או עם הארקה בעייתית ופוטנציאל אדמה שונה. קורה המון בין למחשבים בבית עם הארקה בעייתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה תגובה עניינית ? רוצה אני אצלם לך בפלאפון איך זה מזמזם ברגע שזה מחובר רק לחשמל, בלי מחשב, ואפילו על MUTE, ואז תודה שאתה סתם זורק מושגים ששמעת? ובנוסף אתה גם טענת קודם שזה GROUND LOOP והוא עושה בעצמו את הרעש אפילו כשהמגבר כבוי אם לא דמיינתי ? או שלפחות אתה מסכים שהוא דולק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א. תרגיע את עצמך. אם היית טורח להבהיר שהזמזום קורה כשהרמקולים לא מחוברים מן הסתם לא הייתי טוען שמדובר בGROUNDLOOP.

ב. נתקלתי בבעיה כזו לפני 5 שנים וחקרתי טוב טוב את מקורה ואת פתרונה. אני לא "סתם זורק מונחים"

ג. אם הרמקולים שלך מזמזמים סתם כך אז או שיש לך בעיה ספציפית בשלך או שהם לא כאלו איכותיים כמו שמתארים אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיקמתי את הרמקולים בחדר שלי ואני שוכב במיטה במרחק 3 מטר עם הפנים בדיוק ביינהם ותענוג

הסאונד ממלא את כל החדר גם בחצי ווליום ופחות

פשוט מודהם מהתמורה למחיר

רק לפני חודש קניתי audio technica ath-m50

שגם עלו 650 שקל

אם הייתי מתמחר את הרמקולים האלו בלי לדעת הייתי חושב על 1000-1400

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...