מה שהערבים עושים לנו.... - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה שהערבים עושים לנו....

RazorJunior

Recommended Posts

כמו שאתה משתמש בו בתור דוגמא ל"כוחות האור" נגד "כוחות האופל" אני יכול לתת לך את הדוגמא לחרדי שעובד עם ערפאת.

תמצא מספר דעות כמספר האנשים הקיימים, אל תתן לאף אחד להיות עמוד האש שלך.

RK, תמשיך לדבר על נסיונות לשלום, תגיד ל90% מהעם שלנו גבולות 67' והם יזדעזעו.

אתה מדבר על החרדי מנטורי קרתא?

LOL

איזו דוגמה פאתטית ועלובה.

ומה עם ה10% האחרים שלא יזדעזעו(מתוך ה100), האם אלו פלסטינים שחיים בתחומי הקו הירוק או שזהו האספסוף המוטרף מהשמאל?

ואם כן, למה עולה מדבריך שרוב העם טועה ואתה ויתר האספסוף השמאלני/פאשיסטי צודקים?

נו טוב, תמיד היו טעויות כמוך, לאורך כל ההיסטוריה, מבר קמצא ועד ואנונו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 190
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

איזו נסיגה ? איזה החזרת שטחים ...

זאת אפילו לא המטרה שלהם , אנשים קונים את ההצגה הזאת כאילו מדובר על שטחים .

כנראה אפילו הפלסטינים עצמם לא יודעים את זה .

בקיצור אם נביא להם מה שהם רוצים , יהיה שקט איזה כמה חודשים , שנה גג .... והכל יתחיל מחדש .

הם תמיד ימצאו סיבה חדשה , והחזרת השטחים כל פעם תחליש אותנו עד שלא יהיה כבר מה להחזיר .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם שאלה, אתה יכול להוכיח את זה?

לדעתו של nice1 זה העתיד הבלתי נמנע.

העתיד הבלתי נמנע הוא לא שנשב על גבולות 67, אלא שתקום מדינה פלסטינית.

להוכיח שחזרה לגבולות 67 זאת טעות?

בקשה,

כל ההרים מסביב לירושליים, -> לפלסטינים,

לטרון -> לפלסטינים

קו הגבול עם קלקליה כ"ס שגם ככה קרוב לקפלן, יעבור בתוך קפלן (מי שגר בכ"ס יודע)

גוש עציון ההיסטורי ->לפלסטינים

בקעת הירדן האסטרטגית -> לפלסטינים

כוכב יאיר? ביי ביי (לפחות לחלקה)

מה שכן יצטרכו במסגרת הסכם שלום, זה להעביר את אום אל פחם לשליטה ערבית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שתקום .... אבל לא פה .

שששש, דבר בשקט. תיזהר שnice 1 לא ישמע אותך, אתה עלול לפגוע בו.

LOL

העתיד הבלתי נמנע הוא לא שנשב על גבולות 67, אלא שתקום מדינה פלסטינית.

להוכיח שחזרה לגבולות 67 זאת טעות?

בקשה,

כל ההרים מסביב לירושליים, -> לפלסטינים,

לטרון -> לפלסטינים

קו הגבול עם קלקליה כ"ס שגם ככה קרוב לקפלן, יעבור בתוך קפלן (מי שגר בכ"ס יודע)

גוש עציון ההיסטורי ->לפלסטינים

בקעת הירדן האסטרטגית -> לפלסטינים

כוכב יאיר? ביי ביי (לפחות לחלקה)

מה שכן יצטרכו במסגרת הסכם שלום, זה להעביר את אום אל פחם לשליטה ערבית.

אני כניראה תמים מידי, אבל מאיפה לך לדעת שמדינה תספק אותם?

הסכם שלום לא ימנע מהם מלהתרבות, מה יקרה כשהם יגיעו לפיצוץ אוכלוסין?

מה יהיה אם הם יסתננו שוב ושוב לתחומי המדינה? ונניח שכן האם לא יאזרחו אותם כמו 100 אלף פלסטינים מאז הסכם אוסלו?

לדעתי, פיתרון מדיני לא קיים, רק קביעת כללי ברזל של "בל יעבור" וחומה שתשאיר עובדות בשטח.

(אבל זו רק דעתי.) :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני כניראה תמים מידי, אבל מאיפה לך לדעת שמדינה תספק אותם?

הסכם שלום לא ימנע מהם מלהתרבות, מה יקרה כשהם יגיעו לפיצוץ אוכלוסין?

מה יהיה אם הם יסתננו שוב ושוב לתחומי המדינה? ונניח שכן האם לא יאזרחו אותם כמו 100 אלף פלסטינים מאז הסכם אוסלו?

לדעתי, פיתרון מדיני לא קיים, רק קביעת כללי ברזל של "בל יעבור" וחומה שתשאיר עובדות בשטח.

אי אפשר לדעת, אבל,

ברגע שתקום מדינה פלסטינית, והם יעשו מה שהם עושים היום (קסאמים, מתאבדים), אז זה כבר לא יחשב מבחינה חוקית ובעיני העולם כהתקוממות, וזה יתן לנו יד יותר חופשית, כי במלחמה צריך "לנצח".

לדעתי יש סיכוי לפתרון מדיני, ולו זמני, שיראה לעולם כמה הפלסטינים לא רציניים, או לחילופין, יביא שלום.

-----------------------------------------------------------

רק מדברים על טרור והנה פיגוע בי-ם 7 נרצחו, הי"ד.

הזרוע הצבאית של הפתח לקחה אחריות. אבו עלא: להפסיק את הפיגועים - כי הם משמשים תירוץ לבניית החומה

Ynet

יד אחת אומרת כן יד שניה אומרת לא....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אני לא שמאלנית קיצונית שמרחמת על כל אחד ואחד. אני פשוט זוכרת את אותם הימים שרק עליתי לארץ וכלל לא היה לא מחסום ולא גדר בין מה שהיום הראשות הפלשטינית וישראל, כי פשוט הם היו חלק מישראל וחיו תחת השלטון שלנו. היינו נוסעים לכפרים הפלשטיניים לפעמים בשבת לקנות עופות טריים, ירקות ובקלאווה. למדו איתי בבי"ס תלמידים "פלאשטינים" והם לא היו כאלו נוראים, במיוחד 2 בנות שלמדו איתי בחטיבה שהן היו ממש מקסימות. מה שאני מנסה להגיד הוא שהיו ימים והיה פה דו-קיום ושגשוג כלכלי. התיירות והפיתוח פרחו, לנו היו פועלים זולים וטובים, להם היה כסף והם חיו דיי טוב תחת השלטון שלנו (בהתחשב גם בעובדה שהם כולם מרובי ילדים אז הם לא היו משלמים מס גבוה והיו מקבלים קצבה פה ושם). הם קיבלו שרותי בקופות החולים, בתי ספר מסובסדים, ומה לא. אני לא אומרת שהמצב היה מושלם אבל בהשוואה לשלטון היום שרק מבטיח להם מעצמה ומדינה פלאשטינית מהירדן ועד הים התיכון וממלא להם את הראש בשטויות אבל הם לא הוציאו מילה אחת על חינוך, על רווחה, על כלכלה - על כל הדברים החשובים באמת. משהו פה מאד דפוק, המעגל נראה אינסופי, של היאוש, העוני, האלימות. מישהו ואיכשהו צרייך לעצור את זה...

שמישהו גם יזכיר לי למה ואיך לכל הרוחות כל הברדאק הזה התחיל ולמה??? היה פה טוב פעם!!! ??? :-[

אני לא יודע באיזו מדינה היית, אבל הפלסטינים אף פעם לא שלילמו מיסים, לא קיבלו קיצבאות, לא קיבלו ביטוח או שרותי בקופות החולים. חינוך, חחחחחחח.

במדינה לא אזרחה את הפלסטינים אף פעם, ובטח שלא התיחסה אליהם כבני אדם שווים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני אומרת שכן, הם לא שילמו מיסים בכלל כשהם חיו תחת השלטון שלנו והם כן קיבלו את כל הדברים האלו, אולי לא באותו קנה מידה אבל הם בהחלט קיבלו מאיתנו יותר ממה שהם מקבלים (או יקבלו אי פעם) מהממשלה שלהם שרק מבטיחה מלכות שמיים ולא דואגת לשרותי , רווחה וכלכלה. כבר היה עדיף להם שהיו נשארים להיות חלק מישראל ומתאזרחים וחיים פה הרבה יותר טוב. סתם טמטום מה שיש להם בראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את חושבת שאנחנו היינו רוצים לאזרח אותם?

ב67, כשכבשנו את הגדה ואת רצועת עזה, הוחלט לא לספח את השטחים האלו (והם מוגדרים בחוק הישראלי כשטחים שמיועדים להחזרה במשא ומתן על שלום עתידי), על מנת לא להוסיך לישראל עוד כמה מיליונים של ערבים.

אם היינו מספחים את הגדה (או לחילופין נספח), זה יהיה הסוף על רעיון הארץ היהודית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, שום תועלת לא הייתה צומחת מאיזרוח פלסטינים, רק סיכון ונטל כבד.

נכון.

ובקשר למה ש MoRtZkInG אמר, גם נכון,

השטחים לא מסופחים והיו מיועדים למשא ומתן,נכון , אבל לא למשא ומתן עם הפלסטינים, אלא עם ירדן ומצריים שלהם השטחים האלה היו שייכים,

ואלה ויתרו עליהם.

מבחינה חוקית, אני לא רואה את השטחים האלה ככבושים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון.

ובקשר למה ש MoRtZkInG אמר, גם נכון,

השטחים לא מסופחים והיו מיועדים למשא ומתן,נכון , אבל לא למשא ומתן עם הפלסטינים, אלא עם ירדן ומצריים שלהם השטחים האלה היו שייכים,

ואלה ויתרו עליהם.

מבחינה חוקית, אני לא רואה את השטחים האלה ככבושים..

השטחים האלו מיועדים בחוק שלנו להחזרה במשא ומתן.

ובהסכמי שלום שהממשלה שלנו חתמה עם ירדן ומיצריים יש סעיפים מיוחדים בנוגע לשטחים האלו.

ובשני ההסכמים האלו כתוב שמדינת , תעניק את השטחים האלו לעם הפלסטינאי שיקים עליהם את מדינתו ומולדתו.

אז זה מאוד נחמד שאתה לא רואה את זה ככה, אבל מבחינה חוקית, אצלנו בחוק, השטחים האלו מיועדים למדינה פלסטינאית.

ולDJ_Ladi (אחלה כינוי, מקורי), אני מסכים איתך בכל מילה.

לדעתי פשוט צריך להיכנס לתוך עזה. להעמיד את כל הגברים שם לכיוון איזה קיר, ולירות להם בראש, בטוח מישהו מהם מחבל.

או שאולי נבנה מתקנים מיוחדים, כאלו ביניינים ענקיים, נכניס את כל הערבים שנמצא ונשים בתוכו גז. הם ימותו מה זה מהר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולDJ_Ladi (אחלה כינוי, מקורי), אני מסכים איתך בכל מילה.

לדעתי פשוט צריך להיכנס לתוך עזה. להעמיד את כל הגברים שם לכיוון איזה קיר, ולירות להם בראש, בטוח מישהו מהם מחבל.

או שאולי נבנה מתקנים מיוחדים, כאלו ביניינים ענקיים, נכניס את כל הערבים שנמצא ונשים בתוכו גז. הם ימותו מה זה מהר...

לא רק ערבים. גם שמאלנים. ואחרי זה אפשר גם את ההומואים. ואת הנכים. והזקנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...