סודני דקר שישה - למה אני, שדואג להתעדכן בחדשות כל צהריים וערב, מגלה על זה רק למחרת? - עמוד 7 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סודני דקר שישה - למה אני, שדואג להתעדכן בחדשות כל צהריים וערב, מגלה על זה רק למחרת?

vic07

Recommended Posts

א. חו"ח לירות, זה לא מספיק מרתיע

לתפוס באופן אקראי מסתננים בלי קשר לגיל או מין, לגרור אותם לגינת לוינסקי ושם לרוצץ את ראשיהם באלות.

ב. כן, זה באמת לא בסדר שהמשטר מנסה לאכוף חוקים והחלטות בית משפט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 275
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

cat got your tongue?

צריך חוצפה מיוחדת כדי להתפייט על הומניות לשב"חים ושתי פוסטים אח"כ להצדיק ריצוץ גולגלות של אזרחי המדינה ואח"כ לקרוא לי צבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ag43, אני אולי קיצוני (גם לטעמך), אבל כפי שאתה רואה - שמאל ישאר שמאל. כברירת מחדל, הוא תמיד יהיה בעד דמוקרטיה, הומאניות, נגד אלימות ופגיעות בנפש וכו' - אבל תראו לו אוייב פוליטי, וכל זה מושלך מהחלון.

זה תקף, כמובן, גם לצביעות התקשורתית (העולמית, לא רק הישראלית) שעליה התחלתי את הדיון הזה. המטרה תמיד מקדשת את האמצעים, כל עוד מדובר במטרה שלהם. לפני כמה ימים, חוק המגביל ביצוע הפלות עלה לדיון בבית המחוקקים של טקסס. חוק זה בסוף לא עלה להצבעה ועל כן נפל, שכן אחת הנציגות מהמפלגה הדמוקרטית נאמה במליאה במשך יותר מ10 שעות (!), עד לסגירת הישיבה. בלי קשר לדעתי על החוק הספציפי, מדובר כמובן במהלך אנטי-דמוקרטי לכשעצמו, שכן אם החוק היה עולה להצבעה, הוא היה עובר בוודאות (ולכן נעשה הצעד שנעשה). כשהימין האמריקאי עשה או רק חשב לעשות צעדים דומים במקרים אחרים, הוא הותקף על ידי התקשורת כמי שמנסה בכפיה לא-דמוקרטית למנוע חקיקה שמבטאת את רצון העם. הפעם, הפלא ופלא, אותה נציגת המפלגה הדמוקרטית מוצגת בתקשורת כגיבורה - וגם בתקשורת הישראלית, היכן שהסיפור הזה הוזכר.

כמובן, זה תקף גם לסיפורים הנוגעים ישירות למחוזותינו. כשמדובר ב"מתנחלים" או בסתם ימנים, התקשורת תקרא לשלטון החוק ולהפעלת יד קשה כנגד העוברים עליו. כשמדובר בארגוני שמאל קיצוני שעוברים על החוק, כולל דברים הזויים למדי, למשל מבריחים ילדים מהשטחים לחוף הים - הם יוצגו כגיבורים. אותו ההבדל ביחס ניכר גם כאשר אחד הצדדים קורא לפעולה אלימה או אף מבצע אותה בפועל - כאשר "מפגינים" שוברים של בנקים או מעמידים גליוטינה המיועדת לנתניהו, הם לא "מתפרעים" והם אינם מסיתים לרצח, מסתבר. את זה, הרי, עושה רק הימין.

אני לא יודע האם אפשר לבוא לאזרח מן השורה בטענות, למרות כל האמור. אנשים ניזונים מהתקשורת - מה שהתקשורת לא סיפרה (וחזרה וטחנה), הם לא יידעו, והיכן שהתקשורת סיפרה שקרים מוחלטים, רובם לא יטרחו להתליב מקורות ולחשוב לעומק. זה נוגע לכל צידי הקשת הפוליטית: לפני זמן מה, בשיחה עם ידידה שרחוקה מלהיות שמאל במובן המקובל, איכשהו הנושא הגיע לעניין המסתננים והפשיעה שלהם, כשהיא פלטה פתאום "אבל הם הרי פושעים פחות מהממוצע באוכלוסיה, במשטרה אמרו את זה". כמובן, שאת זה לא אמרו "במשטרה", אמרו את זה בתקשורת, לפחות בכותרת. המשטרה, מצידה, מסרה נתונים ברוח זו מבחינת כמות התיקים הנפתחים לחשודים, ולא מבחינת "ביצוע פשעים" ע"י אוכלוסיה זו (מדד שאינו קיים כלל). כמובן, בין שני המספרים הללו יש הבדל של שמים וארץ - הרי שבשביל שלסודני יהיה תיק במשטרה על גניבה, למשל, הקורבן קודם כל צריך ללכת ולהתלונן (במקום לחשוב שאין טעם), המשטרה צריכה לפתוח תיק חקירה (במקום להגיד שאין עניין לציבור) ואז גם לתפוס חשוד ספציפי ולפתוח לו תיק (במקום להחליט שאין סיכוי)... אבל את זה, כמובן, לא תשמעו בתקשורת. כל מה שתשמעו הוא על המנהלת הנחמדה של בית ספר רוגוזין בדרום ת"א, שרוב תלמידיו הם ילדי מסתננים ושאר בלתי-חוקיים. גם אז, אגב, לא תשמעו איך מרגיש אותו מיעוט ישראלי שנשאר בבית ספר זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

cat got your tongue?

צריך חוצפה מיוחדת כדי להתפייט על הומניות לשב"חים ושתי פוסטים אח"כ להצדיק ריצוץ גולגלות של אזרחי המדינה ואח"כ לקרוא לי צבוע.

מוזר, הייתי בפורום עוד שעה אחרי אתמול ואיכשהו פספסתי שהגבת...

הצביעות שלך מתבטאת בכך שאתה מצדיק התנגדות אלימה למשטר כאשר היא תואמת את האג'נדה שלך

האם גם בהפגנות השמאל הקיצוני נגד הגדר אתה תומך במאבק אלים נגד החיילים שמנסים לפזר את ההפגנות הבלתי חוקיות? כמובן שלא.

כשהבאת את מקרה עמונה כדוגמה לפגיעה בזכויות אדם אתה בעצם מראה שאתה מזלזל בשלטון החוק.

אני אגב לא הפגנתי שום תמיכה במסתננים ("הומניות" לשיטתך) אני פשוט לא הסכמתי עם הגישה המפלצתית שעלתה פה

לצורך העניין, אם משטרת ההגירה מנסה לעצור מסתנן והוא מפעיל נגדם אלימות

האם לא היית מצפה מהמשטרה שתשתמש בכח נגדו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...