סודני דקר שישה - למה אני, שדואג להתעדכן בחדשות כל צהריים וערב, מגלה על זה רק למחרת? - עמוד 10 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סודני דקר שישה - למה אני, שדואג להתעדכן בחדשות כל צהריים וערב, מגלה על זה רק למחרת?

vic07

Recommended Posts

דמוקרטיה(שלטון העם) הולכת יד ביד עם הזכויות הבסיסיות של האדם

אתה מתעלם לחלוטין מ2 זכויות (הזכות לחיים והזכות למשפט הוגן) ובאופן כללי אתה מציע עונשים לא מידתיים לחלוטין

הפעולות שאתה מציע מתאימות למשטרים טוטליטריים ולמשטרי צללים (דוגמאות-היטלר בגרמניה הנאצית וסטאלין בברית המועצות).

דמוקרטיה זה לא רק קולות בקלפי ומפלגות שמשקרות לך

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 275
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
הנה דוגמה חיה

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4398177,00.html

המשטרה צריכה לבצע את המוטל עליה.

מתוך וואלה:

בבית שנהרס התגורר סעיד אבו-שרקיה, מאז שנת 1969. לפני כמה ימים הוא פונה מביתו בשל טענת משרד הפנים שהבית נבנה באופן לא חוקי

עצוב מאוד נכון?

תחילת הסיפור בשנת 1974 כשהורשע סעיד אבו שרקיה בבניה לא חוקית בית המשפט נתן צו הריסה למבנה.

הייתי צריך להגיע עד לערוץ 7 כדי לקבל את פיסת הנתונים המעניינת הזו.

עריכה:

רק עכשיו ראיתי את התגובה של עמרי. אין כזה דבר מידתיות. חד וחלק. אם מחבל יורה רקטה על שטחים פתוחים אתה לא יורה רקטה אחת חזרה, אתה מחפש אותו, הורג אותו, את מי ששלח אותו ומפוצץ את המחרטה שיצרה את הרקטה ואת מי שעובד בה.

עד כאן על מידתיות.

במקרה הספציפי של השב"חים כמו שטענתי לאורך כל הדיון אין טעם ותועלת בכל התיאורים הנ"ל וניתן לגרש את מי שאפשר בקלות ולנקוט ביד קשה יותר נגד השאר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתוך וואלה:

עריכה:

רק עכשיו ראיתי את התגובה של עמרי. אין כזה דבר מידתיות. חד וחלק. אם מחבל יורה רקטה על שטחים פתוחים אתה לא יורה רקטה אחת חזרה, אתה מחפש אותו, הורג אותו, את מי ששלח אותו ומפוצץ את המחרטה שיצרה את הרקטה ואת מי שעובד בה.

עד כאן על מידתיות.

אז זהו, שלא

מי קובע מה זה תגובה מידתית? בטח שלא אתה

ag43- אם היית גר בארה"ב היית כבר מזמן מאבד את השפיות וחי במערה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז זהו, שלא

מי קובע מה זה תגובה מידתית? בטח שלא אתה

אבל זה גם לא אתה.

זה דבר שקובעים אנשים, ולאנשים יש דעה, אג'נדה, סולם ערכים.

כל אדם קובע לעצמו מה מידתי בעיניו במקרה זה, ותמיד יהיה מי שלא יסכים עם מה שמידתי או לא מידתי בעיניך.

אל תשכחו, רבותי, שבסופו של דבר דמוקרטיה וחוק, שלטון וענישה... כל אלו עוסקים בבני אדם. זה לא אמפירי, והמשתתפים בדיון לא צריכים להתייחס אל המושגים הללו כאל כאלו. זה סתם יגמר בהתלהמויות חסרות תועלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל זה גם לא אתה.

זה דבר שקובעים אנשים, ולאנשים יש דעה, אג'נדה, סולם ערכים.

כל אדם קובע לעצמו מה מידתי בעיניו במקרה זה, ותמיד יהיה מי שלא יסכים עם מה שמידתי או לא מידתי בעיניך.

אל תשכחו, רבותי, שבסופו של דבר דמוקרטיה וחוק, שלטון וענישה... כל אלו עוסקים בבני אדם. זה לא אמפירי, והמשתתפים בדיון לא צריכים להתייחס אל המושגים הללו כאל כאלו. זה סתם יגמר בהתלהמויות חסרות תועלת.

אבל זה בדיוק מה שאמרתי... תראה אם הניסוח של ag43 ("חד וחלק","אין דבר כזה מידתיות")

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן זה הניסוח שלי, ואני עומד מאחוריו. "מידתיות" זו רעה חולה שהכניסו ללקסיקון בשנים האחרונות. כשיש לך אויב, אתה מחסל אותו. נקודה. אין כאן שום שמץ של קשר לעניין הסודנים כמובן אבל זה לא יפריע לזוג ההזויים כאן לטעון שזה מה שאמרתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לסיכום, אתה לא יודע מה זה "סובייקטיבי" וחושב שאתה צודק בלבד וכולם טועים

זה אפילו לא משנה שאני מסכים עם הגישה שלך לבעיה הערבית מה שמפריע לי זה הבטחון העצום שיש לך בדעות שלך כאילו הן האמת המוחלטת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצחיק לראות אדם שהוא צד בויכוח מאשים את הצד השני בזה שהוא "חושב שהוא צודק". אחרי הכל, מי שלא חושב שהוא צודק (אם יש דבר כזה בכלל) לא מכניס את עצמו לוויכוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברכותיי, הגעת לשלב של הפרנויות.

ag43- אם היית גר בארה"ב היית כבר מזמן מאבד את השפיות וחי במערה

וזה רק מהעמוד הזה. במהלך כל הדיון הצגתי עמדה עקבית של עקרונותי. בתגובה ייחסו לי שוב ושוב דברים שלא אמרתי או רמזתי עליהם תוך כדי הצגת הערות מתנשאות ומבטלות כמו אלו שהבאתי ואח"כ טוענים בפני שאני זה שחושב שרק אני צודק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...