סודני דקר שישה - למה אני, שדואג להתעדכן בחדשות כל צהריים וערב, מגלה על זה רק למחרת? - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סודני דקר שישה - למה אני, שדואג להתעדכן בחדשות כל צהריים וערב, מגלה על זה רק למחרת?

vic07

Recommended Posts

• תגובות 275
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ההקבלה הזאת היא דמגוגיה בגרוש

השוטרים בעמונה לא ביצעו לינץ' ובטח לא רוצצו גולגלות

נכון, נשברו שם ידיים ואפי איתם אפילו (לכאורה) חטף בעיטה מסוס

לא היו קורבנות בנפש ורבע מהנפגעים שם היו שוטרים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מתעקש להדבק לפירוש המילולי? אתה מעדיף את הניסוח הזה: האם אתה מצדיק את השימוש באלות, סוסים, שבירת ראשים וכדו' כדי לטפל בבעיית המסתננים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברור שאני נצמד לפירוש המילולי, כי בדיוק לזה הןא התכוון.

וכן, במידה ותהיה התנגדות לגירוש אני בהחלט בעד שימוש בכח כדי לאכוף את ההחלטה.

במאמר מוסגר, מי שמבצע פרובוקציה ומתעמת עם שוטר על סוס, שלא יתפלא כשהסוס בועט בו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לזה שום לגיטימציה, גם אם מערכת המשפט רופסת במקרים האלו.

וכאן אני אומר לך חד וחלק, לדעתי אתה טועה. ברור שזה לא המצב הרצוי. גם אם הצעד לכשעצמו יהיה חיובי (צעד בעלמא, לאו דווקא הצעד הנידון), ברור שללקיחת החוק לידיים בידי האזרחים יהיו הרבה מאוד השלכות שליליות על בטחונה של החברה כלל, ברור שזו דרך בטוחה למידות החורגות משמעותית מהנדרש וכולי - אבל אני אומר שקיימת נקודה כלשהי שמעבר לה כל הבעיות הללו מתגמדות לעומת הבעיה שבהשארת המצב הקיים על כנו. האם הגענו כבר לנקודה הזו או לא, זו כמובן שאלה אחרת.

תזכרו, רבותי, ש"שלטון החוק" אינו ערך בפני עצמו, וכך גם עצם המושג "חוק". הדברים הללו הם כלים בלבד, שנועדו לשרת ערכים כגון בטחון אישי או יציבות. ברגע שהחוקים אינם משרתים מטרות אלו, אין להם זכות קיום במישור המוסרי. ערכם יורד לאפס.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי. ועכשיו נגיד שאותם ערבים עומדים בהבטחתם (כן, יש פה סתירה לוגית, אני יודע) ואכן חוסמים את הכביש גם מחר, וגם מחרתיים, למרות הגז המדמיע ולמרות רימוני ההלם. מה הלאה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וכן, במידה ותהיה התנגדות לגירוש אני בהחלט בעד שימוש בכח כדי לאכוף את ההחלטה.

מצויין! לא יכלת לכתוב זאת לפני שלושה עמודים ולחסוך ממנו את כל ההתנצחות הזו? אורן בפירוש כתב ההיפך ואתה תמכת באופן כללי בדבריו ועל זה התווכחתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מילת המפתח שאתה מתקשה להבין היא מידתיות.

- - - תגובה אוחדה: - - -

אוקי. ועכשיו נגיד שאותם ערבים עומדים בהבטחתם (כן, יש פה סתירה לוגית, אני יודע) ואכן חוסמים את הכביש גם מחר, וגם מחרתיים, למרות הגז המדמיע ולמרות רימוני ההלם. מה הלאה?

זה לא ברור? כיתת יורים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלא שעם כל הברדק שהיה, בכתבה נאמר שנעצרו בדיוק שני אנשים... וגם אז, ההאשמה שניתן לייחס להם היא הפרת סדר, שזה לא נחשב למשהו רציני במחוזותינו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצויין! לא יכלת לכתוב זאת לפני שלושה עמודים ולחסוך ממנו את כל ההתנצחות הזו? אורן בפירוש כתב ההיפך ואתה תמכת באופן כללי בדבריו ועל זה התווכחתי.

לא אמרתי בפירוש שום דבר כזה תפסיק להכניס את ההזיות שלך לדיון הזה. יש מחסור כבד בצבע אפור בדיונים הפוליטיים האלה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...