סודני דקר שישה - למה אני, שדואג להתעדכן בחדשות כל צהריים וערב, מגלה על זה רק למחרת? - עמוד 5 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סודני דקר שישה - למה אני, שדואג להתעדכן בחדשות כל צהריים וערב, מגלה על זה רק למחרת?

vic07

Recommended Posts

לא הבאתי שום אסמכתא לנושא המסתננים

הקישור הוא בקשר לאיום הדמוגרפי (הכללי) שהתייחסתי אליו בביטול. (זה שהעלו מאז קום המדינה).

הטענה שלי שלא יהיו 20% כי מספר המסתננים קטן דרמטית ביחס לעבר (מספר מסתננים לחודש) ובנוסף מתגבש הסדר לגבי הקיימים. וזה פתרון הרבה יותר סביר מלהפוך את הרחובות לדגם מציאותי של משחק fps.

וזה שאתם לא מצליחים לראות פתרון סביר והפתרון בעיניכם הוא לרוצץ גולגלות רק מראה שאני בעצם מתווכח פה עם פסיכופטים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 275
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אבל למה אתה מתעלם מהפתרון השפוי?

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1000849490

http://www.israelhayom.co.il/article/91501

בתוך כך, לשכת רה"מ הציגה אתמול נתונים, שלפיהם מתחילת השנה נרשמה ירידה של 99% בכניסת מסתננים לישראל. לפי הנתונים, בחודש מאי האחרון נכנסו לישראל שני מסתננים בלבד, לעומת 2,031 מסתננים במאי 2012.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ויק אחד הופך אוטומטית את מי שמתנגד להפקרות הזו לפסיכופט. מאוד בוגר. ההסתננות כמעט מוגרה - נפלא. עכשיו צריך להעיף לכל הרוחות את אלה שכבר כאן. לא כל מי שטוען את זה חושב שצריך לצאת לרחוב ולרוצץ גולגלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צודק

כתבתי מקודם בלשון רבים כשברור לי שכל הרעיונות הסופר אלימים שעלו פה הם פרי מוחו

טעות שלי.

אם תשים לב דיברתי כבר מקודם על פתרון שהממשלה מקדמת - העברת המסתננים למדינה שלישית תמורת תשלום.

פתרון סביר, הומני (ובת'כלס? גם לא יקר מדי)

בכל מקרה, אלו שכבר כאן הם לא איום דמוגרפי והם באמת לא בראש סדר החשיבות של עיתוני המדינה

זה מה שטענתי מההתחלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איום דמוגרפי אולי לא (דגש על אולי) אבל הם הופכים את החיים לתושבי דרום תל אביב, אילת, ערד ועוד לגיהנום ואף אחד לא מדבר על זה (מעבר להפגנות שבהם מראים ויקים למינהם מתלהמים ומולם ילד "פליט" עלק שרק רוצה לגור כאן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:)

אהבתי את "ויקים למיניהם מתלהמים"

שוב, המדינה נוקטת בצעדים

זה כנראה יקח עוד זמן אבל זה ייפתר.

הנה עוד צעד חיובי בכיוון

http://www.mako.co.il/news-military/politics/Article-f2fd9f46fdd0f31004.htm&sCh=31750a2610f26110&pId=786102762

יש כ60 אלף מסתננים בישראל, הם בוודאות לא איום דמוגרפי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצויין. עכשיו שיקנסו את מי שמעסיק אותם ותראה איך הם רצים לקבל את הכסף ולטוס למדינה שלישית. 60 אלף בעצמם הם אולי לא איום דמוגרפי, אתה מוזמן להוסיף אותם לשאר המיעוטים הלא אוהדים. טיפות מצטרפות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הבעיה תפתר, אני אשתוק (ואשמח). תזכרו רק שהבעיה אינה רק כניסות חדשות, אלא גם המסתננים הקיימים, כמו גם אלו המגיעים לכאן באופן חוקי ופשוט נשארים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא נראה לי שזה באמת הולך לעצור אותם מלשלוח כסף לחו"ל.

המסתננים לא מעבירים את הכסף דרך הבנקים או הדואר אני עובד איתם לצערי הם מעבירים במרוכז את הכסף לסין דרך בלדר ומשם לבית ולמשפחה שלהם וזה לא נכון שזה עובר דרך הדואר או בנקים

---------------------------------------------------------------------

יש כ60 אלף מסתננים בישראל, הם בוודאות לא איום דמוגרפי.

הם איום דמוגרפי גדול מאוד במקומות בהם מתרכזים.

וכל עוד גלים נוספים יכולים להסתנן, ואלו שכאן מצליחים להישאר ולהביא ילדים, הם גם עלולים להפוך תוך דור או שניים לבעיה דמוגרפית משמעותית גם ברמה המדינית.

מבחינה כלכלית הם נטל, ובכלכלה אפילו כמה אחוזים בודדים בתמונה הכללית הם סכום לא מבוטל.

מבחינת פשיעה וביטחון פנים הם גורם מאוד שלילי ומסוכן לציבור בישראל.

ולטווח הארוך הם עלולים להיות סיוט בטחוני יותר גדול מהפלסטינים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מצויין. עכשיו שיקנסו את מי שמעסיק אותם ותראה איך הם רצים לקבל את הכסף ולטוס למדינה שלישית. 60 אלף בעצמם הם אולי לא איום דמוגרפי, אתה מוזמן להוסיף אותם לשאר המיעוטים הלא אוהדים. טיפות מצטרפות.

זה עוד צעד חיובי

כל המטרה שלי היא להראות (לויק) שלא צריך לאבד צלם אנוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא צריך לאבד צלם אנוש, אבל גם לא צריך לאפשר לסכנות לגדול ולגבות ממך מחיר כבד.

אתה יכול להיות בטוח שאם יש משהו שגורם לאנשים לאבד צלם אנוש, זה דווקא סכנות גדולות שגובות מחירים כבדים.

כך שעדיף מיעוט קיצוני שמדליק נורות אזהרה, על פני הידרדרות הרוב לאותה קיצוניות.

במקום לדכא את האימפולסיביות האלימה של השלב המקדים, צריך להגביר מאמצים כדי לא להגיע לשלב הבא.

במקום להחביא ולטייח את האמת, צריך להוציא אותה החוצה כמו שהיא בדיוק, כדי שהציבור והממשלה תגיב במידתיות לעוצמת הבעיות.

הבעיה בלשקר לציבור כדי לצמצם התפרצויות אלימות, היא שאחרי כמה זמן יותר מדי אנשים מאמינים בשקר.

אפילו האנשים בצמרת הממשל מתחילים להאמין בשקר.

ואז יש דברים כמו הסכמי אוסלו, ודיבורים על להחזיר את הגולן.

חוץ בפנטזיות של כמה אנשי שמאל הזויים, שום דבר טוב לא יוצא מלטייח את האמת ולדכא את התגובה הציבורית אליה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה אתה מדבר רק על הסודנים?

אני שואל למה התשקורת לא מדברת על הפיגועים שעושים הערבים ביהודה ושומרון מידי יום?

כן אני מדבר על יידויי האבנים והבקתבים שמתרחשים מידי יום, שזה פיגוע לכל דבר וענין!

האם מישהו מכם שמע לאחרונה על ניסיון הפיגוע שהיה ב20 ביוני י בתמוז בקו 160(ירושלים-חברון) במהלכו ערבים זרקו מטען חבלה ושלושה בקבוקי תבערה על האוטובוס, ורק בנס המטען והבקתבים לא התפוצצו?

או ניסיון הפיגוע שהיה כמה שעות לאחריו במהלכו ערבים יידו בקבוק תבערה לעבר רכב יהודי סמוך לעפרה במטרה לשרוף אותו על נוסעיו, ושוב רק בנס איש לא נפגע ולא נגרם נזק. http://www.hakolhayehudi.co.il/?p=66547

הסיבה היא כמובן בגלל התקשורת השמאלנית הזאת, שאכפת לה רק מהערבים ומפעולות התג מחיר של קומץ של קיצוניים(אני ממש לא מצדיק אותם...).

אם הפיגועים שמתרחשים ביו"ש מידי יום ניו קורים בתל אביב אני בטוח שזה היה בכותרות של כל מהדורות החדשות.

פשוט גועל נפש ובושה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...