סודני דקר שישה - למה אני, שדואג להתעדכן בחדשות כל צהריים וערב, מגלה על זה רק למחרת? - עמוד 11 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סודני דקר שישה - למה אני, שדואג להתעדכן בחדשות כל צהריים וערב, מגלה על זה רק למחרת?

vic07

Recommended Posts

אתה יודע מה זה דילמה?

אפשר לקחת צדדים בדילמה אבל זה לא אומר שמישהו מהצדדים צודק בהכרח (יותר נכון להגיד שכל הצדדים טועים בו זמנית)

ומה מתנשא במה שכתבתי? הטיית חדשות מפריעה לך והיא קיימת בצורה בוטה לחלוטין בארה"ב כבר שנים (כולם יודעים שFOX זה הערוץ של המפלגה הרפובליקנית)

רק מעניין אותי לדעת לאיזה מצב היית מגיע אם היית חי שם ולא פה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 275
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
לפחות באמריקה יש כמה גופי תקשורת ראשיים שמושכים כל אחד לכיוון אחר. פה בארץ כולם מושכים לאותו הכיוון.

מה אתה רוצה שאקרא, יתד נאמן?

למה אתה חושב שאני רוצה שתקרא משהו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צריך להתעדכן מאיפשהו, אתה יודע. בארה"ב אראה פוקס ניוז, cnn ו-nbc ואוכל לשפוט לבד.

אבל בארץ... אין המון מגוון. ערוץ 2 ו-10 שהם די אותו דבר, וערוץ 1 שאף אחד לא בטוח מה קורה איתו.

תשכח מיתד נאמן, סתם התרגזתי, ההערה לא שייכת לדיון (עדיין).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ישראל היום - ביבי והליכוד .

ידיעות אחרונות - יאיר לפיד (מושך לכיוון)

מה שכן אין באמת גוף תקשורת שמושך חזק שמאלה .. (אולי ידיעות - אם תרצו)

אז אתה יכול לקרוא ידיעות ו Ynet , ולאזן עם היום .(האובייקטיבי :embarrassed:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשכלי תקשורת מפרסם חומרים באופן מגמתי המשרת אינטרס של צד פוליטי אחד בלבד זה רע. עם זאת, כאשר כלי תקשורת מפרסם חומרים באופן מגמתי המשרת אינטרס של צד שהוא בכלל לא אחד הצדדים במדינתו, אלא בכלל צד האוייב, זה רע הרבה יותר.

רוב כלי התקשורת בארץ נמצאים בקטגוריה השניה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איפה שיש אנושות שם תהיה שחיתות, צביעות ותאוות בצע בגדלים כאלה ואחרים וברמות מוסר שונות.

גם ימין גם שמאל וגם מרכז יעשו את הכל בכדי להצדיק את הדרך שלהם/לקדם את עצמם.

לכל גישה יש את היתרונות והחסרונות שלה וכמובן לפי מה שההיסטוריה מראה אז לאחר גישות מאוד ימניות קיצוניות מגיעות גישות שמולאניות קיצוניות ולהיפך. המרכז תמיד נתפס כאימפוטנט שלא מביא לשינוי משמעותי.

ובהתייחסות למדינתינו הקטנה..

יש לנו פערים רבים שדורות המייסדים לא דאגו להסדיר על אף כל הראבק והמוטיבציה שלהם.

נתחיל מחוקה.

נמשיך עם סטטוס קוו.

ונפנק במדינה יהודית דמוקרטית. (כשדת ומדינה ביחד)

ונסכם בקלאסיקה "יהיה בסדר".

חידשתי לכם? כנראה שלא.

מתוסכל בדיוק כמוכם מהמצב.

הצעת פיתרון?

להתחיל מהנושאים הבסיסיים ולהוציא

מדינת גירסה 0.8 בטה, ורצוי בהקדם.

אני בכלל מתפלא שהגענו עד כאן..

אבל כמו שאומרים, אימפריות עולות ויורדות, ואנכנו מזה כמה שנים בירידה חדה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפחות אף פעם לא היינו "אימפריה"... אבל אתה צודק שהמדינה דפוקה, ויהיה עכשיו מאוד קשה להוציא גרסא חדשה, כולל תאימות לאחור. ועם כל הווירוסים שממלאים את המערכת, רק פירמוט שימחק את כולנו יתן משהו :(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...