האם ה-PC מת? - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ה-PC מת?

RayZ

Recommended Posts

• תגובות 208
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא בהכרח. היאיכולה להיות גם טרמינל. אז נכון זה לא VT420 שעולה ל(ותיקים שביני)נו בראש כשאומים טרמינל, אבל דברים דומים כמו NCD היו קיימים לפחות מ 1990. כן, בתקופה שלהרבה משתמשים היה windows 3.11 היו קיימים כמה דברים מתקדמים מאוד בהשוואה, כמו BeBox, Amiga, וגם "טלויזיות חכמות" שידעו להתחבר לשרת ולהראות למשתמש דסקטופ של UNIX

אני לא חושב שצריך לחזור לשם, אבל יש מקום לזה שה הביתי (שעומד בבית) יהיה ה שאנחנו מכירים אותו היום, ומכשירים נוספים (טלויזיות, חשמל חכם וכו) יהיו שלוחות שלו. כמו ש Nyromith אמר בעמוד הראשון, גם לי כן חשוב שיהיה לי כלי עבודה אקסטנסיבי, וש "אני יודע איפה הוא מחזיק את המוח שלו" (ציטוט מהארי פוטר 2 למי ששם לב ואני מתכוון לדברים בדיוק באותה משמעות)

עכשו, זה שאלה של מה בדיוק השימוש שלך במחשב, וגם מה השימוש באינטרנט. אני דיי "אולד סקול" בדברים האלה - התקשורת שלי במחשב היא פורומים, IM, אימייל, דברים שאני עושה כשאני לייד המחשב, וזמנים אחרים שבהם אני לא נמצא לייד המחשב וגם לא זמין דרך המחשב. אני מניח שכל אלה שמבחינתם הסמארטפונים וכו' החליפו את המחשב, הם גם אלה שבשבילהם הרשתות החברתיות המרכזיות והפיצ'רים שלהם (פייסבוק, אינסטגרם) החליפו/מחליפים את אמצעי התקשורת הותיקים יותר של האינטרנט - הם מוותרים על דברםי כמו עיבוד מקומי, אמצעי קלט, מסך גדול בשביל דברים כמו זמינות כל הזמן בכל מקום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בינארי, הם המיינסטרים. לא אתה. אבל הנקודה של תחנת כוח ביתית אכן מעניינת. בכל מקרה, לדעתי זה לא יהיה PC.

כן, אתה בטוח? כמה עולה טלוויזיה חכמה ממוצעת לעומת מחשב משרדי ממוצע עם מסך סטנדרטי?

בטוח במליון אחוז. יש לך ספק בכלל שהטלויזיות הזולות ביותר שימכרו עוד מספר שנים יהיו טלויזיות חכמות ?

הטלוויזיות החכמות כיום הם יקרות יחסית ל"טיפשות" מסיבה אחת בלבד: טכנולוגיה חדשה שעדיין מוגדרת כפרמיום. אך גם זה כבר לא כל כך. המחירים ירדו בצורה תלולה בשנה האחרונה.

כמה לערכתך עלות החומרה שמוספים לטלויזיה כזו ? 50 $ ?

הנה Smart-TV ב 1900 שח

http://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=822240

- - - נערך: - - -

אגב, מה שמייקר טלויזיות כיום זה גודלם ועצם נוכחות הטיונר. (מיסים)

תוריד את הטיונר ואת הגודל ל 24 אינטש, ותקבל "טלויזיה חכמה" בפחות מ 1000 שח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נקודת מבט אחרת: הPC לא היה "בחיים". הוא פשוט היה המקום הכי נוח, אפקטיבי ונגיש לכולם.

אפשר לחלק את מי שמשתמש בPC ל2 קטגוריות

1. POWER USERS, כאלה שיוצאים מהשגרה של וינדוס > IE > פייסבוק וכו'.

2. משתמשים רגילים שנכנסים לאותה שגרה שדיברתי עליה.

השאלה היא מה יש לPC להציע שבמכשירים אחרים אתה לא יכול לעשות. הקבוצה הראשונה כנראה צריכה את כוח העיבוד/האחסון/הקסמים שיש לPC. הקבוצה השניה יותר מעוניינת בדברים ספציפים, וכל עוד יש להם את מה שהם רוצים הפלטפורמה לא משנה להם.

אני בטוח שיצא לכם לשמוע מישהו ששומע עם איכות גרועה (בדרך כלל עם ווליום גבוהה) ואתם אמרתם לעצמכם "איך אפשר לשמוע את הדבר הזה?". בשביל אותם אנשים העיקר זה לשמוע את המוזקה. בשבילכם גם האיכות משנה ואתם תבדקו את הפורמט של הקובץ, האיכות של הרמקולים/אוזניות ואני לא יודע מה עוד. אפשר לקרוא לזה POWER USER.

מכירים את הבדיחה "יש 10 סוגים של אנשים בעולם, כאלה שמבינים בינארית וכאלה שלא"? אפשר לומר שאותו מקרה קורה כאן.

אחרון חביב, יש לכם מכונית כי אתם אוהבים מכוניות או שאתם נהגי שודים או משהו כזה? או שיש לכם מכונית כי העובדה שאתם יכולים להגיע ממקום למקום בצורה מהירה פשוט טובה לכם? היה לכם משנה אם פתאום לא היו מכוניות אבל היה אמצעי אחר להגיע ממקום למקום?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בטוח במליון אחוז. יש לך ספק בכלל שהטלויזיות הזולות ביותר שימכרו עוד מספר שנים יהיו טלויזיות חכמות ?
אני לא נוהג לדבר בבטחון גמור על מה שהולך להיות "עוד מספר שנים".

הנה Smart-TV ב 1900 שח

האם לדעתך היא יכולה להחליף מחשב? כבר החלפת את הPC שלך בטלוויזיה הזו?

אתה בטח תאמר שעדיין לא, אבל עוד כמה שנים בטוח נהיה שם. אני מעט סקפטי. נחיה ונראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מפספסים את הנקודה שהיא ההבדל בין לבין הדברים האחרים. כמו שזה נראה, תוך 10-15 שנים כל הפיתוח בתחום המחשוב יהיה יחסית אחיד.

אני צופה פלטפורמה אחידה למחשבים וסמארטפונים. מה שלא יהיה, מסך של מכשיר לא יכול להחליף מסך גדול. מקלדת וירטואלית בתוך המסך

לא יכולה להחליף מקלדת פיזית גדולה עם משוב אמיתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם מפספסים את הנקודה שהיא ההבדל בין PC לבין הדברים האחרים. כמו שזה נראה, תוך 10-15 שנים כל הפיתוח בתחום המחשוב יהיה יחסית אחיד.

אני צופה פלטפורמה אחידה למחשבים וסמארטפונים. מה שלא יהיה, מסך של מכשיר נייד לא יכול להחליף מסך גדול. מקלדת וירטואלית בתוך המסך

לא יכולה להחליף מקלדת פיזית גדולה עם משוב אמיתי.

אני חושב שיהיו יותר תחנות עגינה לסמארטפונים וטאבלטים

וגם אני חושב שיהיה איחוד של מכשירים,מה שקורא בהדרגה היום

יש תקנים מסוימים דוגמת USB על סגיו \HDMI\וכו

תוכנה יש דברים כמו HTML5 \גוואה\אופן GL וכו

ככה שאני לא חושב שהPC ימות,אני כן חושב שהוא יתאחד עם מכשירים אחרים

סך הכל מה זה PS4 וXBOX ONE עם לא PC ?

החומרה היא אותה חומרה כמו של הPC שאתן מכירים ,חלק מWIN 8 נימצע בתוך הXBOX ONE ,אז מה זה עם לא PC ?

בPS3 אולי לא יהיה WIN וDX ,אבל בכל זאת

PC=מחשב אישי ,ושניהן נותנות חלק מהשימושים שPC נותן היום

ככה שזה חלק מהמעבר למיזוג המכשירים

בסמארטפונים וטאבלטים ברובם יש מעבדי ,אבל בכל זאת הם עדין סוג של

אני כן חושב שיש סכנה גדולה לWIN ,אבל בכלל לא לPC

אלה עם אתם חושבים שPC צריך להיות תקוע באיזה מארז נייח מגודל ,ולהריץ WIN ,זה מתי שהוא ירד מאוד בנפח השוק שלו

כי מה לעשות זה מיושן ,ואני אומר את זה למרות שלי יש כזה

חוץ מגימרים ,ואנשי מיקצוע ,אין צורך בדבר מגודל כזה היום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני עשר שנים לא היה , וגם האינטרנט לא היה בשימוש נפוץ אצל אנשים רגילים ו"מאותגרים טכנולוגית" כפי שהוא היום. האם הPC היה מת אז?

רוב משתמשי הPC אז היו בדיוק אותם אנשים שמוסכם שכנראה ימשיכו להשתמש בPC אחרי שהוא "ימות" כהגדרתכם. מה שקרה זה שעם בוא הפייסבוק והדומים לו, התחילו להשתמש בPC הרבה אנשים שבעצם היו "משתמשי פייסבוק" ולא יותר. אז כן, כשהפייסבוק עובר למובייל כל משתמשי הפייסבוק עוברים איתו למובייל. הם באו כשהPC התאים למה שרצו לעשות באותו רגע, הם הלכו כשנמצא משהו יותר מתאים, הם לא השפיעו בכלום על משתמשי הPC ה"אמיתיים", והיעלמותם משוק הPC היא לא מה שתגרום לו למות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיניין התדרדרות ה-PC בתחום הגימינג לטובת הקונסולות, אני מרגיש את זה במיוחד במשחקי ו-Call Of Duty: על אף שכל 4 שוברי הקופות האחרונים של COD היו זמינים גם ל-PC וגם לקונסולות, במערב, הגרסה הנמכרת ביותר של המשחקים הללו היא של ה-Xbox 360, גרסאת ה-PC לא זוכה כלל להצלחה. ביפן הגרסה הנמכרת ביותר של ארבעת משחקי COD האחרונים, היא זו של הפלייסטישן 2/3 (גם בגלל שהקונסולה הזאת היא מתוצרתם [לעומת ה-Xbox שהיא של ארה"ב] וגם כי באופן אירוני, ה-PC ביפן איננו משמש לגיימינג בכלל. פלטפורמות משחקי הוידאו העיקריות שהיפנים משחקים בהן, הן הקונסולות [אחת הסיבות לכך שסדרת קומנדר קין של ID Software וכן סדרת דייב המסוכן של Softdisk, לא ידועות בכלל ביפן, ולמה דום מוכר ביפן כמשחק קונסולות ולא כמשחק מחשב] ושימו לב: הארקיד(!)). כנ"ל לגבי . אגב, COD התחיל במקור כמשחק , אף על פי כן, הוא מוכר כיום כמשחק קונסולות בעיקר. עוד ראייה להתדרדרות של תחום הגיימינג ב-.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיניין התדרדרות ה-PC בתחום הגימינג לטובת הקונסולות, אני מרגיש את זה במיוחד במשחקי ו-Call Of Duty: על אף שכל 4 שוברי הקופות האחרונים של COD היו זמינים גם ל-PC וגם לקונסולות, במערב, הגרסה הנמכרת ביותר של המשחקים הללו היא של ה-Xbox 360, גרסאת ה-PC לא זוכה כלל להצלחה. ביפן הגרסה הנמכרת ביותר של ארבעת משחקי COD האחרונים, היא זו של הפלייסטישן 2/3 (גם בגלל שהקונסולה הזאת היא מתוצרתם [לעומת ה-Xbox שהיא של ארה"ב] וגם כי באופן אירוני, ה-PC ביפן איננו משמש לגיימינג בכלל. פלטפורמות משחקי הוידאו העיקריות שהיפנים משחקים בהן, הן הקונסולות [אחת הסיבות לכך שסדרת קומנדר קין של ID Software וכן סדרת דייב המסוכן של Softdisk, לא ידועות בכלל ביפן, ולמה דום מוכר ביפן כמשחק קונסולות ולא כמשחק מחשב] ושימו לב: הארקיד(!)). כנ"ל לגבי . אגב, COD התחיל במקור כמשחק , אף על פי כן, הוא מוכר כיום כמשחק קונסולות בעיקר. עוד ראייה להתדרדרות של תחום הגיימינג ב-.

היפנים חיים בבתים מאוד קטנים יחסית לרוב הארצות המפותחות

ככה שהם נוהגים לקנות מוצרים ,שיותר מתאימים לשטח קטנטן

בנוסך לזה הרבה מאוד מהם נוסעים ברכבת באופן יומיומי ,אז מוצרים שמתאימים לרכבת מצליחים שם מאוד

וזה לא משנה עם זה אוכל שמתאים לרכבת ,או צעצועים אלקטרונים

היום מבחינת מישחקי קור ,ה3DS שולטת ביפן

ודור לפני זאת היתה הDS

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^

ביפן אסור לאכול ברכבת. הקנס שם שווה בערךלמשכורת חודשית של אדם ממוצע.

היפנים היו תמיד בשיא הטכנולוגיה וסמארטפון היו שם עוד כאשר לארץ הגיעו הסלולרי הראשונים

בנוגע למשחקים לא יודע מה שולט ולאיזה פלח שוק כי א' יפנים משחקים בממוצע פחות משחקים מבמערב ובאופן כללי ההבניה התרבותית שם היא כזו שדברים מחו"ל מתקבלים בצורה פחות טובה בתוך יפן הן בגלל הזרות והן בגלל התוספת מחיר

קרירין חאלס לדבר שטויות

- - - נערך: - - -

והבתים בערים הגדולות לא שונים בהכרח מבתים בערי מרכז בשאר העולם המפותח. ההבדל היחידי הוא במרווח בין בניין אחד לשני אשר יכול להגיע לכדי סנטימטרים בודדים.

הבתים בפריפריה ובכפרים הרבה יותר גדולים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ביפן אסור לאכול ברכבת. הקנס שם שווה בערךלמשכורת חודשית של אדם ממוצע.

ראיתי תוכנית על אוכל מיוחד לרכבות ביפן

אז נישמע לי מוזר מה שאתה אומר

בעניין הבתים גם על זה ראיתי תוכנית ,והבתים קטנים בערים הגדולות בגלל המחיר המאוד גבוה לכל מטר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...