האם ה-PC מת? - עמוד 3 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם ה-PC מת?

RayZ

Recommended Posts

• תגובות 208
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

זה 90% מהאנשים במילים אחרות..

עוד 9% התוכנות המיוחדות שהם צריכים כתובות למערכת הפעלה שנפוצה כרגע ושתומר למה שיהיה נפוץ בעתיד

עוד 1% יישמרו כנראה את הPC העתיק בעוד כמה שנים :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ואני שואל,למה?

דבר ראשון זה ידוע שרוב האנשים בשוק המחשבים לא מחליפים מחשב כל שנה (לעומת שוק הסלולר)

האנשים היחידים שאני מכיר בשוק המחשבים שאול מחליפים כל שנה זה אנשי המקבוק (אבל הם כת אז לא משנה)

אינטל/AMD/נוידיה יודעים שזה המצב (כי הוא היה ככה מאז ומעולם) ולא מתכננים על תחלופה שנתית של מחשבים בעולם

דבר שני, למה לעזאזל שמישהו ינטוש את המחשב? אין לו סיבה(ויכולת, אבל זה פחות חשוב)

אני רוצה לראות אותך שורד שבוע-חודש בלי להשתמש במחשב אלא אך ורק בטלפון/טאבלט שלך

אתה לא מבין את הנקודה.

אף אחד לא ינטוש את המחשב שיש לו וישאר תקוע בלי מחשב.

אך כשגיע הזמן בעוד 3-5 שנים לקנות מחשב חדש, רוב רובם של המשתמשים הרגילים לדעתי, כבר יפזלו לכיוונים אחרים.. אם זה טאבלטים/פלאפונים לפיתרון של משחקים פשוטים + גלישה באינטרנט, או SMART-TV (או איך שיקראו להם באותו זמן) לשאר הדברים, עם נוחות של מסך גדול ועם מקלדת ועכבר. ואפל כבר כעת דוחפים חזק לכיוון הטלוויזיות החכמות, וזה רק עניין של כמה שנים לדעתי עד שיהיה מוצרים מעולים בתחום הזה. במחיר של זולה אתה גם מקבל מחשב... מי צריך יותר מזה ? אתה ואני? אנו לא דוגמה.

ליאור מביא דוגמאות מצויינות - וזה רק הולך להתחזק מאוד בשנים הקרובות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה אומר שטאבלט יכול להחליט מחשב בשביל שימוש משרדי אתה פשוט משקר כדי להצדיק את הטענה שלך

לא כל המחשבים נמצאים בבית, יש המון מחשבים גם במשרד. אתה אומר שנוכל להחליף את כולם בטאבלטים?

ולמה נראה לך שלא יתבצע רענון פעם ב5-10 שנים? אתה חושב שווינדוס 8/9 תהיה האיטרציה האחרונה של ווינדוס? פנטזיות שלא יתממשו לעולם

גם אם כל משתמשי העולם לא ישדרגו את המחשב בבית הם עדיין יהיו חייבים להשתמש במחשב (גם הפשוט ביותר) במשרד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה שוב מכניס מילים לפי.

לא טענתי שטאבלט יחליף שימוש משרדי. להיפך, בתחילת הדיון אמרתי שתחנות העבודה יהיו בין האחרונות לשרוד.

אך אם שוב אתה מעלה את זה, גם זה לדעתי יגמר בסוף אצל רוב תחנות העבודה המשרדיות. יעבור לענן אינטרנטי או פנימי.

בארגון אצלי יש 700 תחנות עבודה.ב 80% מהם, מדובר בתחנות רזות חלשות המתחברות לשרתי טרמינל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה חוזר שוב ושוב לאותה נקודה.

מי שמשתמש במחשב רק לצריכת תוכן ומקסימום למשחק שטותי - יכול בהחלט להסתפק בטאבלט או .

מי שצריך ליצור תוכן - לא יכול, ואני לא רואה שזה משתנה.

ברור שכמות המשתמשים שיוצרת תוכן במחשב קטנה יחסית לאלה שרק צורכים, אבל בכל זאת גדולה מספיק, כדי שהPC לא ימות עוד זמן רב, גם אם הנישה שלו תקטן משמעותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אם זה יעבור לענן בסופו של יום AMD/אינטל/נוידיה עדיין ימכרו חומרה

בכמויות הרבה יותר נמוכות.

כיום ב 3 שרתים פיזיים הכוללים סה"כ ביחד 6 מעבדי אינטל, מאוכנסים אצלנו כ 60 שרתים וירטואלים.

25 מתוכם הם שרתי טרמינל המשרתים יותר 400 משתמשים.

6 מעבדים אינטל מכרה לנו באותם שרתים. אומנם 6 מעבדים יקרים, אך רק 6 על 60 שרתים ו 400 משתמשי קצה.

QTTP, לגבי מייצרי תוכן. אם אתה מתכוון לכתיבת מסמך וורד או אקסל, אתה לא חושב שיהיה ניתן לעשות זאת באותה קלות בטלוויזיה חכמה + מקלדת ועכבר אלחוטיים?

לגבי מיצרי תוכן הזקוקים לעוצמת מחשוב - אתה צודק לחלוטין. אך הם מיעוט קטן משוק ה כיום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא לדעתי השוק רק פורח ויותר ויותר אנשים מצטרפים לזה.

האם מחשב ישאר פלטפורמת משחקים? מאמין שכן אבל גם אם לא.

אני לא רואה שום סיבה להחליף את המחשב שלי (אשר הרבה יותר אמין) לסמארטפון.

ודי כבר להאדיר את כל מה שגוגל עושה. נהפכה למפלצת הרבה, הרבה, הרבה יותר גרועה ממיקרוסופט

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

, לגבי מייצרי תוכן. אם אתה מתכוון לכתיבת מסמך וורד או אקסל, אתה לא חושב שיהיה ניתן לעשות זאת באותה קלות בטלוויזיה חכמה + מקלדת ועכבר אלחוטיים?

מה שאתה קורא לו טלוויזיה חכמה + מקלדת ועכבר אלחוטיים הוא פשוט All-in-one עם מסך גדול.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה חוזר שוב ושוב לאותה נקודה.

מי שמשתמש במחשב רק לצריכת תוכן ומקסימום למשחק שטותי - יכול בהחלט להסתפק בטאבלט או .

מי שצריך ליצור תוכן - לא יכול, ואני לא רואה שזה משתנה.

ברור שכמות המשתמשים שיוצרת תוכן במחשב קטנה יחסית לאלה שרק צורכים, אבל בכל זאת גדולה מספיק, כדי שהPC לא ימות עוד זמן רב, גם אם הנישה שלו תקטן משמעותית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

QTTP, לגבי מייצרי תוכן. אם אתה מתכוון לכתיבת מסמך וורד או אקסל, אתה לא חושב שיהיה ניתן לעשות זאת באותה קלות בטלוויזיה חכמה + מקלדת ועכבר אלחוטיים?

.

זה בעצם מחשב שארוז בתוך מסך גדול..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שאתה קורא לו טלוויזיה חכמה + מקלדת ועכבר אלחוטיים הוא פשוט All-in-one עם מסך גדול.

וחומרה הרבה יותר זולה מ ממוצע. ובטח לא ניתנת לקינפוג כפי שה כיום.

אבל זה בדיוק מה שאני אומר. גם טאבלט וסמארטפון הם סוג של . אך האם כשאתה אומר PC כיום אתה מתכוון אליהם ?

ברור שהמחשוב כאן כדי להישאר. הוא לא הולך להעלם. אך שוק ה PC כפי שאנו מכירים כיום יקטן לגודל זעיר מגודלו הנוכחי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה בנוגע לגימרים הם יכולים לוותר על המחשב הקופסתי לטובת מכשירי הננו למינהם או שיעדיפו תמיד ללכת עים הזרם אני אישית לא מחליף תחנת כוח מבלי להעליב אף אחד מכשירי הקידמה הקטנים ניגנבים לבת שלי כבר גנבו 2 ipon ואישתי גנבו מהמשרד באמצע היום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ בטוח שאתה לא מחליף את המחשב בסמארפון... לא מדובר כאן על החלפה, אלא מה בכלל יהיו האפשרויות שלך כאשר תרצה לקנות מחשב חדש בעוד 5-10 שנים ובאיזה מחיר.

- - - נערך: - - -

חלאס, זה חוזר על עצמו.. אני מיציתי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...