סדרת בדיקות שעשיתי עם מד צריכת חשמל למערכת שלי..כנסו.. - עמוד 6 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סדרת בדיקות שעשיתי עם מד צריכת חשמל למערכת שלי..כנסו..

idanmal

Recommended Posts

• תגובות 119
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הכוונה העיקרית שלי שיהיה פוסט מסודר לצריכה בדף הראשון כי אם לא זה יתמסמס עם הזמן, לגבי התוכנות אם כולם יבדקו עם אותם התוכנות יהיה בסיס אחיד להשוואה, אבל זאת הנקודה הפחות משמעותית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי דעתי מערכת האתר שבודקת כרטיסים ומערכות מחשב מדי פעם, צריכה להכניס את המכשיר לסדרת הבדיקות.

כמו כן במפרטים מומלצים, אפשרי לרשום כמה כל מערכת כזו צורכת כדי שאנשים יקבלו אינדיקציה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דרך אגב, מי שרוצה לחסוך עוד כמה גרושים, אפשר גם לרכוש ב-12~13$ במכירה פומבית.

זה מעניין,

כדאי אם כבר לספק את כל הפרטים.

אתה מדבר על הדגם שקנית ונדפק לך או שמדובר בדגם אחר?

זה כולל מתאמים לשקע ותקע ישראלי? באיזה עומס הם עומדים?

כמה סה"כ יצא ה"חיסכון" ברכישה של מוצר דפוק + מוצר נוסף ללא אחריות + מתאמים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.ebay.com/sch/i.html?_odkw=Power+Watt&_sop=15&_osacat=0&_from=R40&LH_Complete=1&_trksid=p2045573.m570.l1313.TR3.TRC2&_nkw=Power+Watt+meter&_sacat=0

הפסדתי אתמול מכירה על דולר. ;)

אפשר גם למצוא מתחת ל-12$ אם קצת סבלניים יותר.

מתאם לחלק הקדמי כבר מצאנו בדולר.

ברגע שאני אמצא מתאם או כבל חשמל אירופאי גם לחלק האחורי, זה יהיה תוספת של עוד איזה $3-1.

הכל ביחד צריך לצאת קרוב או מתחת ל-60 ש"ח.

החיסכון הוא שלושה יחידות מול יחידה אחת ממך + תשלום על מתאמים.

ובעיקרון גם למוצרים בחו"ל יש אחראיות, רק צריך לחכות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מזכיר לי מישהו שאני מכיר שעשה חודש של השוואות בשביל לחסוך גרוש וחצי על מסך LCD אבל על המשכנתא לבית חתם תוך יום. :)

אגב, אם מישהו רוצה מוצרים בלי חיבורים ישראליים וללא אחריות (או אחריות כלשהי שעולה יותר מהמשלוח) ורוצה "לחסוך עוד כמה גרושים" אני יכול למכור לו באמת בזול ולא יקר כמו באיביי. ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מכירה פומבית זאת לא טירחה בשבילי, זה נעשה אוטמטי.

גם אין לך ברירה חוץ מללמוד איך להסתדר לבד, כי זה לא נוגע רק לרכישה הזאת, אלא למגוון מוצרים... ובארץ מתרוששים בקצב מהיר.

אני בספק גדול שתוכל לעמוד בהצהרה שלך למכור מוצר כזה ב-50 ש"ח כולל משלוח (זה למה אתה גם לא נוקב מחיר במפורש).

אמרת אותו הדבר לגבי המוצר הפגום, והצעת מחיר גבוה פי 2 למוצר פגום בלי אחראיות.

דרך אגב, בנוגע לחיבורים הישאלים, אני מניח שאתם יכולים לבקש התאמה לכך מהמפעל בסין ישירות ללא תוספת עלות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"מוצרים בלי חיבורים ישראליים וללא אחריות", אתה דיברת איתי על מוצר אחר.

כמו שכתבתי כבר מספר פעמים, מי שרוצה פרטים יכול לפנות אלי. אבל מי שלא שואל לא יודע.

אין לי טעם להיכנס פה לוויכוחים, זה לא באמת מעניין אותי איפה אתה תקנה, בתגובה הראשונה שלך כבר הבעת את רצונך להשיג מ- ויהי מה. אני רק לא רוצה שתטעה אחרים עם חצאי עובדות.

שיהיה שבת שלום לכולם :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, שמתי לב שהפעם רשמת "בלי חיבורים ישראלים", לכן ערכתי ושינתי את התגובה בהתאם.

למי שמעוניין במוצר זול, אוכל לבדוק אפשרות של מכירת מספר מצומצם של אבות טיפוס בעלי באגים שונים (ללא ביטוח אם נשרף לכם הבית או אחריות כלשהי על המוצר, כמו ב-EBAY).

בכל מקרה, מכאן השתמע לי, ש"כמו ב-EBAY", הכוונה היא גם למחיר, ולכן פניתי אליך.

השארת את החסרונות בלי היתרונות.

שבת שלום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nat64x, אני גם רציתי לקנות מאיביי בהתחלה, אבל כשראיתי שהמתאמים מותאמים ל10A ולא יותר, העדפתי לשלם קצת יותר ולרכוש מוצר שיתאים לשקעים בארץ בלי מתאמים ושיתן לי אפשרות למדוד עד 16A, שזה משמעותי.אז שילמתי פי 2 מאיביי, אבל זה לא מוצר שאני קונה כל שבוע, זה מוצר לחיים.

בוא נגיד שהוא יחזיק 5 שנים, אז הפסדתי על ה"אקסטרה 50 ש"ח" הללו 83 אג' בחודש... אבל קיבלתי 5 שנים של נוחות בלי מתאמים שמגבילים אותי ל- 10A וגם אפשר לומר מוצר יפה יותר (בלי המתאמים הוא אסטתי יותר).

שווה 80 אג' בחודש.

== עריכה ==

וזה עוד לפני שבכלל דיברתי על השירות, המהירות והאדיבות של פרקטילייף שבאמת באה לידי ביטוי וממנה לא ניתן להתעלם!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה, אני רק מציג אלטרנטיבה, למי ששיקוליו הם כמוני.

אם אתה שמח במוצר שרכשת, מי אני שאחלוק על כך... תתחדש! :xyxthumbs:

לכן גם לא פרסמתי בטראד המכירה עצמה בשביל לא להסיט/לקלקל להם את המומנט.

Practi אכן נותן רושם של בחור חביב, ומי שמעדיף להזמין ממנו יותר ממוזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סבבה, אני רק מציג אלטרנטיבה, למי ששיקוליו הם כמוני.

אם אתה שמח במוצר שרכשת, מי אני שאחלוק על כך... תתחדש! :xyxthumbs:

לכן גם לא פרסמתי בטראד המכירה עצמה בשביל לא להסיט/לקלקל להם את המומנט.

Practi אכן נותן רושם של בחור חביב, ומי שמעדיף להזמין ממנו יותר ממוזמן.

לא הבנתי איזה שיקולים יש לך???

בינתיים השיקולים שלך לא הגיוניים, לעשות הכל עם מתאמים שלא בטיחותיים, לחסוך איזה 50-70 שקל?

חוץ מלהסטיק ולנפח לי את השרשור לא עשית כלום, פתחתי שרשור כדי לספר לאנשים ולשתף על צריכת חשמל

של המערכת שלי ואתה כל פעם מוסיף קיסם למדורה, טחנו את זה כבר...תשיג מתאמים ותהיה בריא, אנחנו קנינו כבר.

הורגים אותי האנשים האלו שמפחדים לחרבן כדי שלא יצטרכו לאכול ...(מצטער על הביטוי).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...