סדרת בדיקות שעשיתי עם מד צריכת חשמל למערכת שלי..כנסו.. - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

סדרת בדיקות שעשיתי עם מד צריכת חשמל למערכת שלי..כנסו..

idanmal

Recommended Posts

• תגובות 119
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לפני שאתה בטוח בעצמך תברר:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=557232.0

איפה הארקה איפה?

אני שועל קרבות ותיק באיבי, עלי קצת קשה לעבוד עם המחירים בארץ.

לא אתן פה את ההיסטוריה שלי באיבי ואת התקופות שהייתי יושב לפעמים 5-6 שעות כל יום על איבי, מזמין כל חודש בסכומים

של בין 6000-7000 ש״ח, ככה שלחפש באיבי אני יודע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סתם קניתי ספק כזה יקר של 860w כשהיה ברשותי m12 750w שלא נתתי לו הזדמנות.

כן, וזה מחזיר אותי לויכוח שהיה לנו כאן איתך לפני שבוע.

מקווה כי השעור הפרטי שעשית לעצמך ושעליו דיווחת בשרשור זה, לימד אותך דבר או שניים :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איתי לא ממש היה ויכוח על ספק כח(לא הצד החזק שלי) אני במקרה הגבתי באותו ת'ארד אולי בנוגע ל-7970 היה?

חוץ מזה אף אחד לא יכול לדעת עד שלא יבדוק עם מכשיר, אם תסתמך על מה שהחברות מצהירות ומה שאנשים

בפורומים אומרים לא תבין בכלל כמה כל מערכת או חומרה צורכים.

אני עוד בסדר עם מערכת שמנצלת כמות וואטים נכבדת מהספק, מה תגיד על אנשים עם כרטיס אחד ומערכת פחות זללנית משלי

שלוקחים ספק כזה(860W)?

דרך אגב לא נהייתי עכשיו מבין גדול אבל המערכת שלך צורכת בלחץ 350W עם OC קיצוני ויש לך ספק 560W :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המערכת שלי גם סביר להניח לא עוברת 300 וואט ביום הכי קשה שלה בשיא הקיץ.

הספק שברשותי מספק אמנם פורמאלית 560 וואט, אבל נבדק מקצועית ע"י hardwaresecrets והוא מספק

למעלה מ 700 וואט RMS ! הנתון של 560 מצד seasonic במקרה זה הוא שמרני מעל הנדרש.

הסיבה שרכשתי ספק זה היא לאו דווקא בשל ההספק המרשים שהוא יותר מכפליים ממה שאני צריך,

אלא על מנת להכין את עצמי למצב, שבו אוכל להכניס בעתיד כל כרטיס מסך שאחפוץ בו ואפילו שניים,

מבלי הצורך לגרור את עצמי לשדרוג ספק כח, שרכישתו אימתי בעתיד היתה מייקרת את העסק מעל הנדרש

וללא צורך.

ספק זה מתוכנן ללוות אותי מחשב אחרי מחשב אחרי מחשב, ולא יוחלף עד אשר יהיה הכרח טכנולוגי

לכך או שהוא ימות מתי שהוא (מה שיקרה להערכתי רק אחרי למעלה מעשור שנים עבור דגם פרימיום שכמותו).

סיבה נוספת שרכשתי ספק זה למרות ההספק העודף, היא בשל הטכנולוגיה היחודית שלו כספק היברידי

ולכן חרישי.

אז נכון, הייתי יכול להסתפק בספק seasonc S12 430w במחיר 265 ש"ח במקום seasonic X gold 560w

שעלה לי בשעתו 535 ש"ח, אבל, הפער בסך 270 ש"ח ששלמתי יותר, הינו זניח לחלוטין ביחס למה

שקבלתי: נצילות עדיפה שאולי אחרי כל כך הרבה שנות שמוש תחזיר את הפער בחשבון חשמל שיחסך,

תוחלת החיים העדיפה שלו על פני הספק הסטנדרטי של היצרן, ושקט דממה שקבלתי בעבודת המחשב (ספק היברידי).

במקרה שלי ולמיטב שיפוטי, זה היקר בסוף הדרך עוד יתברר שייצא דווקא זול יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפני שאתה בטוח בעצמך תברר:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=557232.0

איפה הארקה איפה?

אני שועל קרבות ותיק באיבי, עלי קצת קשה לעבוד עם המחירים בארץ.

לא אתן פה את ההיסטוריה שלי באיבי ואת התקופות שהייתי יושב לפעמים 5-6 שעות כל יום על איבי, מזמין כל חודש בסכומים

של בין 6000-7000 ש״ח, ככה שלחפש באיבי אני יודע.

שועל קרבות ותיק, אבל פיספסת את המתאם הזה או זה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע המכשיר הזה לא רק בשביל המחשב, נראה אותך שם את החיבור של השקל הזה,

על הרדיאטור בחדר של הילד שלך ללילה.

כמה שפחות חיבורים/מאריכים/מפצלים על צרכנים גדולים, ככה יותר טוב וגם בטוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נראה אמין ביותר, לפי כמה השוואות שעשיתי נראה גם מדוייק.

ישנם מכשירים כמו בסרטון באתר שצורכים חשמל כל רגע למרות שהם כבויים או סתם מחוברים לחשמל.

ישנם מטענים שגם כאשר הם לא מחוברים לסלולרי הם צורכים חשמל, מבדיקה מטען מקורי של לא צורך בכלל

כאשר הוא לא מחובר לאייפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יודע המכשיר הזה לא רק בשביל המחשב, נראה אותך שם את החיבור של השקל הזה,

על הרדיאטור בחדר של הילד שלך ללילה.

כמה שפחות חיבורים/מאריכים/מפצלים על צרכנים גדולים, ככה יותר טוב וגם בטוח.

חיבור בשקל עבור מכשיר שעולה שקל - אם תסתכל טוב תראה שהמתאם עולה כמעט כמו המכשיר ;D והוא מגיע מ- US ואני בטוח שהוא איכותי יותר מהמכשיר.

אכן עדיף כמה שפחות מפצלים/חיבורים, אבל אפשר לקנות את המכשיר עם החיבור הבריטי שהוא חיבור יציב מאוד

נ.ב. עשית לי חשק גם לקנות (מ- כמובן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...