בעיות עם הוט 100 mpls מגה+014 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות עם הוט 100 mpls מגה+014

ELDAD-A

Recommended Posts

הייתי עד לא מזמן עם 30 מגה וחייגן וקיבלתי תמיד מקסימום מהירות גם בהורדות ישירות וגם בטורנט,

וממתי שעברתי ל100 מגה החיבור השתנה מחייגן לmpls טורנטים לא זזים למרות שבבדיקת מהירות אני מקבל 100

אז עברתי לחייגן (הוטבוקס מוגדר כמודם) ואני מקבל מקסימום 74 מגה בבדיקת מהירות ובטורנטים אני מגיע ל5 מגה לשנייה

האם יש פה אנשים עם 100 מגה +014 בחיבור קבוע שמקבלים מקסימום מהירות בטורנט?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא ברור למה יש האטה מכוונת של ביטורנט בחיבור קבוע ל-014, כאשר בחייגן זה עובד תקין (אבל מעל 50MB החיבור עם החייגן פשוט לא יציב, אלא אם כן הראוטר שלך ממש חזק).

זו הסיבה היחידה שבגללה התחברתי ל-HOTNET.

שם אני יכול להעיד שביטורנט מוריד/מעלה במלוא המהירות (אבל יש קצת בעיה עם טעינת דפים ותגובתיות בגלישה עצמה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לשנינו אותו ראוטר. הוא בסדר גמור, אך בדומה לרוב הראוטרים היום אינו מסוגל להתמודד עם מעל 40Mbps בחיבור L2TP.

כמו שזה נראה - עניין ההאטה ב-014 לא ייפתר בזמן הקרוב.

קרא את האשכול הבא ותבין שזו תופעה גורפת:

http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=548345.0

הפתרון היחיד להורדה במקסימום מהירות בביטורנט בחיבור כזה היא HOTNET.

חבל מאוד ש-014 מתעדפים לרעה את החיבור הקבוע דרך HOT. אני בטוח שזה גרם ויגרום להם לאבד לקוחות.

אם עד שבוע הבא לא אשמע דיווח סותר בעניין - אעזוב אותם, אחרי 6 שנים שאני מחובר דרכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש 100 מגה בהוט +014 ואני גולש עם חייגן ! אבל התב חייב להיות חזק מבחינת מעבד ועבודה עם L2TP

1043 של TPLINK לא מסוגל לתת מעל 60 מגה לעומת ה 1042 שהוא מסוגל עד כמעט 300 מגה לפי הנתונים של היצרן

אני אישית משתמש ב N66U שהוא נותן לי 85 מגה בערך . חשוב גם שיהיה חיבור קווי של ג'יגה בין הנתב למחשב.

ב אני מגיע ל 7-8 MB בקלות .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הייתי עד לא מזמן עם 30 מגה וחייגן וקיבלתי תמיד מקסימום מהירות גם בהורדות ישירות וגם בטורנט,

וממתי שעברתי ל100 מגה החיבור השתנה מחייגן לmpls טורנטים לא זזים למרות שבבדיקת מהירות אני מקבל 100

אז עברתי לחייגן (הוטבוקס מוגדר כמודם) ואני מקבל מקסימום 74 מגה בבדיקת מהירות ובטורנטים אני מגיע ל5 מגה לשנייה

האם יש פה אנשים עם 100 מגה +014 בחיבור קבוע שמקבלים מקסימום מהירות בטורנט?

היי נתן,

ראשית חשוב לציין כי אין תעדוף לרעה בחיבור ללא חייגן

מבחינה טכנית היתרון בחיבור עם חייגן ללקוחות 100 מגה בתשתית הוא גלישה ישירה דרך שרתי בינלאומי ולכן אנו גם ממליצים שימוש בתצורה זו ( l2p ) לביצועים טובים יותר.

בברכה,

לוטם, שירות לקוחות ברשת - בינלאומי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה קשור לראוטר ולמה שאתה משלם?

עוד מעט גם תאשים את המשחק שהכרטיס מסך שלך לא מריץ בהגדרות הכי גבוהות...

לי יש ראוטר שלא בנוי למהירויות של 100 מגה והחלטתי לוותר עליו בשביל לקבל מהירות גבוה.

אני גם מחובר להוט ו014 חיבור ישיר, והמקסימום שקיבלתי בטורנט זה 8-8.5 מגה לשניה.

אם אתם אומרים שבהוטנט אני יכול לקבל מהירות גבוה יותר אני כנראה אעבור אליהם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה קשור לראוטר ולמה שאתה משלם?

עוד מעט גם תאשים את המשחק שהכרטיס מסך שלך לא מריץ בהגדרות הכי גבוהות...

לי יש ראוטר שלא בנוי למהירויות של 100 מגה והחלטתי לוותר עליו בשביל לקבל מהירות גבוה.

אני גם מחובר להוט ו014 חיבור ישיר, והמקסימום שקיבלתי בטורנט זה 8-8.5 מגה לשניה.

אם אתם אומרים שבהוטנט אני יכול לקבל מהירות גבוה יותר אני כנראה אעבור אליהם..

ממש ככה. צריך לשלם הרבה כסף על ראוטר HIGH END- כדי לקבל אולי 80 מגה, והכל בגלל החיבור ללא חייגן העגום שלהם. לא שיניתי את המציאות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא יודע איך אתה מגיע למהירות כזאת לרוב האנשים עם חיבור קבוע זה לא עובר ת1 מגה לשניה בטורנט

מספיק לי 10 חיבורים, או אפילו חיבור בודד אחד טוב ואני יכול להגיע ל12MB מטורנט בלי בעייה.

חיבור ללא חייגן של 014.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הבעיה כל כך נרחבת ב014 איך אנשים נשארים שם מה הטעם ?

רוב הלקוחות הרגילים לא יודעים מה טורנט וזה גם לא מעניין אותם.

תכלס, זה דווקא משתלם לחברה שלקוחות שטוחנים את האינטרנט עוזבים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...