בעיות עם הוט 100 mpls מגה+014 - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיות עם הוט 100 mpls מגה+014

ELDAD-A

Recommended Posts

לי יש 100 מגה בהוט +014 ואני גולש עם חייגן ! אבל התב חייב להיות חזק מבחינת מעבד ועבודה עם L2TP

1043 של TPLINK לא מסוגל לתת מעל 60 מגה לעומת ה 1042 שהוא מסוגל עד כמעט 300 מגה לפי הנתונים של היצרן

אני אישית משתמש ב N66U שהוא נותן לי 85 מגה בערך . חשוב גם שיהיה חיבור קווי של ג'יגה בין הנתב למחשב.

ב אני מגיע ל 7-8 MB בקלות .

גם אני עובד בתצורה שכזאת - לי יש מסוג לינקסיס e4200 - לדעתי הוא טוב מאד חומרתית ועליו מותקנת גרסת tomato בפועל גם כאשר אני מפעיל חייגן במחשב או בנתב המהירות מגיעה עד 60 מגה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 87
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מספיק לי 10 חיבורים, או אפילו חיבור בודד אחד טוב ואני יכול להגיע ל12MB מטורנט בלי בעייה.

חיבור ללא חייגן של 014.

אני רוצה לראות שאתה מחובר ב-DHCP ל-014, מקבל IP שמתחיל ב-84 ומוריד בטורנט על 12MB/s.

פעם אחרונה שבדקתי זה היה רחוק ממציאות.

רק ב-HOTNET אני מגיע למהירות קרובה (כ-10MB/s) על בסיס קבוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

linksys e4200 טוב אבל ב L2TP הוא לא הכי מהיר כך שאני קראתי הרבה לפני שקניתי להוט עם חייגן.

אני ניסיתי גם לעבוד עם TPLINK ןהוא הגיע גם ל 94 מגה אך הוא נתקע כי המעבד שלו חלש זה היה 841N

ASUS גם מתחבר טוב גם עובד יציטב מאד ... כמובן חבל שלא מגיע ל 100 אבל בינתיים זה הכי טוב בשבילי כי ללא חייגן

בעיניי זה הרבה יותר גרוע ... ניסיתי וברחתי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לראות שאתה מחובר ב-DHCP ל-014, מקבל IP שמתחיל ב-84 ומוריד בטורנט על 12MB/s.

פעם אחרונה שבדקתי זה היה רחוק ממציאות.

רק ב-HOTNET אני מגיע למהירות קרובה (כ-10MB/s) על בסיס קבוע.

זה בדיוק מה שקורה, אני ב84 כי כל חיבור ללא חייגן הוא 84 חוץ מ84.110.

ואני מוריד על 100 מגה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוטם,

אתם סותרים את עצמכם - בתמיכה הטכנית נאמר במפורש שחיבור ב 100 מגה באופן תקין צריך להיות בשיטת ה dhcp כלומר ישירות מהוט ללא חייגן - אז אולי תחליטו מה התשובה הרשמית בנושא??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברה, תבדקו ש ה Intterupt Moderation פעיל אצלכם. אנטיוירוס מבוטל זמנית. והפקודה דרך ה CMD

netsh int tcp show global

Receive Window Auto-Tuning Level : normal

אם יש לכם משהו איזה משפט למטה תבדקו את הפקודה הזאת

netsh int tcp show heuristics

תוודאו שזה DISABLE

אם לא אז תקישו

netsh int tcp set heuristics wsh=disable

ואז תקישו שוב

netsh int tcp set global autotuning=normal

בכללי זה סידר את זה.

ואם עדיין לא מגיע ל 100 אז זה הגדרות של הטורנט, תחפשו פירסמתי איפה שהו לבטל את ההגדרות הספיצפיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז נכון לעכשיו מה מומלץ לחיבור 100 מגה 014 והוט ? חייגן עם או חיבור dhcp?

אגב במקרה או שלא במקרה ראיתי שאנשי 014 כן ממליצים על חייגן בגלל חיבור ישיר לשרתים שלהם , מעניין האם מדובר בשינוי תפיסה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן שמתי לב בעיקר בשיחות הסקייפ אשר טובות יותר עם חייגן.

אז יאללה שיגדילו את מהירות ה UPLOAD ובכך נשתפר גם בהורדה :)

מה שלא ברור לי הוא האם 014 שינוי את המדיניות שלהם לגבי חייגן במהירות 100 מגה - כי עד לא מכבר המליצו על חיבור ללא חייגן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לוטם,

אתם סותרים את עצמכם - בתמיכה הטכנית נאמר במפורש שחיבור ב 100 מגה באופן תקין צריך להיות בשיטת ה dhcp כלומר ישירות מהוט ללא חייגן - אז אולי תחליטו מה התשובה הרשמית בנושא??

היי גבריאל,

אני אציין שוב שקיימת אפשרות להגדיר 100 מגה על תשתית של הוט עם חייגן ואכן ייעשה שימוש בכבל התת ימי אך על מנת להגיע לביצועי הגלישה המיטביים אנו ממליצים לעשות שימוש בחיבור MPLS בגלישה 100 מגה על תשתית הוט.

אשמח להסביר זאת לעומק באמצעות שיחה עם נציג טכני בכיר , לצורך כך אנא שלח פרטי התקשרות ל online@bezeqint.net.

בברכה,

לוטם,שירות לקוחות ברשת- בינלאומי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היי לוטם,

האם גלישת MPLS של 100 מגה תהיה על הכבל החדש בדיוק כמו עם החייגן?

בזמנו דובר על אפשרות של תיעדוף בנוסח גם ללקוחות החיבור ללא חייגן - האם חלה התקדמות בנושא?

אני מציע להתייחס לתלונות הרבות שיש כאן בחיבור הללא חייגן ,אני מניח שזה לא מקרי שיש תחושה שהגלישה מתועדפות בחייגן לחיוב ואילו לחיבור ללא חייגן הגלישה מתועדפת לרעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי מה אתה מחפש.

יש אחד שיעדיף חיבור ללא חייגן ויש אחר שיעדיף חייגן.

אגב,

אם ארכוש יקר בסגנון ה CISCO או נתני חומרה חזקים (למרות שגם ה E4200 חזק) זה יפתור את בעיית החייגן ואני כן אקבל מהירות גבוהה יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...