ניפוץ מיתוסים בתשתיות הישראליות - עמוד 4 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ניפוץ מיתוסים בתשתיות הישראליות

ModChiP

Recommended Posts

• תגובות 82
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הוט יותר טובים מבזק מבחינה תשתיתית כמעט בכל מקום

בזק עם תמיכה טכנית טובה יותר (הרבה יותר מהוט) - טכנאי של לא ידע מה זה Gateway :kopfpatsch:

יש לך מקומות שתשתית הוט עדיין יושבת על תשתית (נכון ל2011 לא יודע היום אם הוט כבר בנתה לעצמה תשתית נפרדת) - משמע אם יש בעיה אזורית שמקורה בציוד של לא יכולים לעשות כלום עד שבזק מגיעים לתקן , ובזק לא ימהרו לתקן :)

נניח במודיעין , לא תוכל להגיע לעולם למהירות של הוט בגלל שהתשתית של הוט חדשה ומכסה את הכל ויש סיבים אופטים שם, אז זה די תלוי באזור , אני ממליץ להתחיל עם הוט אם לא הולך אז ללכת על .

הוט כרגע מוגבלת על ידי בזק (המונופול הגדול) עובדתית יכולה לספק יותר מ100 מגה וגם יכולה לספק 100 מגה העלאה עד הציוד קצה(המודם שאצלך- לא יודע אם הוא תומך 100 העלאה), הבעיה שבזק לא יכולים וזה למה מגבילים את .

אם חברת החשמל תכנס ותספק 100 סימטרי אז חברת החשמל זה מונופול בפני עצמו והוט יוכלו להתאים את עצמם למהירות , בזק הם אלה שצריכים לדאוג מהנושא , התשתיות שלהם רחוקות מלהיות מוכנות - אבל אני גם לא חושב שחברת החשמל תצא בשנה הקרובה עם .

ולגבי כך שהוט זה משותף לכולם - זה נכון זה אכן משותף לכולם אבל מספיק שאתה מדבר עם התמיכה והם יסדרו את העניין ויספקו יותר לבניין .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק אבל רק עם חייגן .

כן, אני גם לא הבנתי למה התכוונת

ומה ז"א עם חייגן?

מכיוון שאני עם תשתית עם ספק של בינלאומי ויש לי אחלה פינגים לחו"ל (זה נקרא חייגן?)

שלא נדבר על השרתים בארץ שיש לי משו כמו 2-5 ms

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כמה דברים להעיר [=

1. תמיד יש צורך במהירויות גבוהות יותר כי תמיד משקל הקבצים נמצא במגמת עליה. סרט איכותי ששקל אז 700 מגה שוקל היום 7 ג'יגה.

ולכן 10 מגה שהיה מהיר פעם כבר מפנה את מקומו למהירות הבאה.

2. התשתית של הוט מתקדמת יותר אבל אם תשאלו אותי, מה עדיף 10 מגה בבזק או 10 מגה בהוט, התשובה תהיה ללא ספק .

היתרון של הוט מגיע רק ברוחבי פס גדולים (כמו 100 מגה) כי לא מצליחה להתמודד עם זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתם נמצאים בנקודת הנחה שלרוב האנשים היה פעם 10 מגה ויותר , אבל זה לא נכון.

לאנשים היה 0.7 מגה או 1.5 מגה.

לי היה 1.5 מגה כשהורדתי סרטים במשקל 700 מגה , והיום יש לי 15 מגה, אז היחס פה נשמר.

נכון שליותר ויותר אנשים יש מהירויות גבוהות יותר כמו 100 מגה , ככה זה עם , היא תמיד משתפרת , אבל לעומת שנים עברו , הטכנולוגיה משתפרת יותר מהצורך בה , לפחות כרגע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...