ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי - עמוד 59 - מדע וטכנולוגיה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביטקוין - הדיון הראשי והרשמי

mulderfox
 Share

Recommended Posts

מה זה יעזור למדינה אם היא תוכל לפקח\לנטר אם היא לא תוכל להכריח אותך לשלם מיסים?

אם אנחנו נחשוב על זה הבנקים נוצרו על מנת לשרת את האנשים כמו שכאן נוצר מטבע ששואף להחליף את הבנקים כי אנשים לא מרוצים מאופן שבו מתנהלים הבנקים כיום.

סופה של מערכת מטבעות הוירטואלים במידה והן ימוסדו יהיה אותו הדבר כמו הבנקים רק שאולי מישהו אחר יגזור את הקופון(וגם זה אני לא בטוח).

בעצם כל מה שאני טוען הוא מאוד פשוט:

אנשים כיום נמאס להם ממערכת הבנקים, לא מרוצים מהעמלות\ריביות\ משכנתאות וכו..

אז הם חושבים על בניה של מערכת חלופית במקום הבנקים(שזה יפה ואני לא נגד זה) אבל מה לעשות שהמערכת הזאת ברגע שהיא תמוסד אותם תלונות שהיו כנגד הבנקים יהיו כנגד מי שירכז את הכסף הוירטואלי.

אז אני לא חושב שזה הפתרון, מה שאני מאמין שיהיה הפתרון הוא טיפול במערכת הבנקאית מן השורש מה שאני לא מאמין שיקרה בזמן הקרוב.

אתה לא קורא את מה שאני כותב ..

אי אפשר באמת למנוע מהממשלה לנטר אחרייך . אתה יכול למנוע מהם ומגורמי צד שלישי , להכניס יד לחשבון שלך . (מה שקקורה עם הבנקים ועם הממשלות - ראה ערך קפריסין).

אתה לא יכול ל"מסד" את המטבע . מה זה בכלל ל"מסד" בעינך ? .

אתה יכול לנטר . לא ל"מסד" .. זה הרעיון במטבע ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא קורא את מה שאני כותב ..

אי אפשר באמת למנוע מהממשלה לנטר אחרייך . אתה יכול למנוע מהם ומגורמי צד שלישי , להכניס יד לחשבון שלך . (מה שקקורה עם הבנקים ועם הממשלות - ראה ערך קפריסין).

אתה לא יכול ל"מסד" את המטבע . מה זה בכלל ל"מסד" בעינך ? .

אתה יכול לנטר . לא ל"מסד" .. זה הרעיון במטבע ..

א. עד עכשיו חוץ מלהגיד שהממשלה תפקח על החשבונות של אנשים שיש להם מטבע וירטואלי לא באמת שמעתי איך הם בדיוק יעשו את זה. כי לומר שהם אמורים\צריכים זה לא אומר שיש להם את האמצעים וזה לא אומר שזה יהיה יעיל באותה המידה כמו שהמערכת הבנקאית יכולה לספק מידע בהוצאת צו.

ב. למסד מבחינתי זה כשלבן אדם ייפרץ הארנק הוירטואלי יהיה מישהו שיחזיר לאותו אדם את הכסף ושתוכל(לנסות) להתחקות בחזרה לפורץ בנוסף אותו גורם שמחזיר את הכסף אמור לדעת כמה כסף להחזיר ואם בכלל הוא נגנב ולא הועבר לארנק אחר של אותו אדם.

כיום אם נגנב לי הכסף מהארנק הוירטואלי למי אני בא בטענות? איך כלכלה המבוססת על מטבע וירטואלי יותר בטוחה מהמערכת הבנקאית שלפחות יש לך כתובת במידה והכסף נגנב מהחשבון?

ג. אם אתה עדיין חושב שלא ירדתי לסוף דעתך אשמח לחידוד :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל רשמתי איך ..

ביטקוין הוא חדש ולכן לא הרבה אנשים מבינים מה הוא בדיוק .. (יכול להיות שגם אני).

אבל :

א. רשמתי כבר : הממשלה מחייבת כל מעסיק ו/או נותן שרות ו / או שכיר , לדווח על הכנסות / משכורות / הוצאות .

בנוסף הם צריכים לדווח על כל כתובת ארנק שקשורה אליהם . (הם = מעסיק/עסק/שכיר/עצמאי וכדומה)

מתוך הדיווח הזה הממשלה לוקחת את חלקה . אם הממשלה חושדת במישהו שתעשה לאותו גורם ביקורת . תחרים את המחשב / סמארטפון ותבחן את הדיווח שלו .

ב.כיום אם נגנב לך הכסף - סימן שלא שמרת עליו מספיק טוב . וזו בעיה שלך בלבד .

תבוא בטענות אל עצמך . אתה הוא זה שלא דאג לאבטחה נאותה של הכספים שלך .

אפשר לראות לאן הביטקוין שלך הועבר , אך קשה מאוד עד בלתי אפשרי לזהות את האדם שפתח אותו . אפשר לפרסם את כתובת הארנק ברבים ובכך למנוע ממישהו להשתמש בכספים שהועברו אליו . (מה שדיי מנטרל את הרצון של מישהו לגנוב ). במידה ומישהו היה מספיק מטומטם להשתמש בבית עסק בביטקוין גנוב אפשר להתחיל להתחקות אחריו ..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל רשמתי איך ..

ביטקוין הוא חדש ולכן לא הרבה אנשים מבינים מה הוא בדיוק .. (יכול להיות שגם אני).

אבל :

א. רשמתי כבר : הממשלה מחייבת כל מעסיק ו/או נותן שרות ו / או שכיר , לדווח על הכנסות / משכורות / הוצאות .

בנוסף הם צריכים לדווח על כל כתובת ארנק שקשורה אליהם . (הם = מעסיק/עסק/שכיר/עצמאי וכדומה)

מתוך הדיווח הזה הממשלה לוקחת את חלקה . אם הממשלה חושדת במישהו שתעשה לאותו גורם ביקורת . תחרים את המחשב / סמארטפון ותבחן את הדיווח שלו .

ב.כיום אם נגנב לך הכסף - סימן שלא שמרת עליו מספיק טוב . וזו בעיה שלך בלבד .

תבוא בטענות אל עצמך . אתה הוא זה שלא דאג לאבטחה נאותה של הכספים שלך .

אפשר לראות לאן הביטקוין שלך הועבר , אך קשה מאוד עד בלתי אפשרי לזהות את האדם שפתח אותו . אפשר לפרסם את כתובת הארנק ברבים ובכך למנוע ממישהו להשתמש בכספים שהועברו אליו . (מה שדיי מנטרל את הרצון של מישהו לגנוב ). במידה ומישהו היה מספיק מטומטם להשתמש בבית עסק בביטקוין גנוב אפשר להתחיל להתחקות אחריו ..

אוקי הבנתי את מה שאתה אומר וזה חוזר למה שכתבתי:

א. זה קל יותר לדווח באופן מוטעה לגבי הכנסות כשהמטבע מבוסס p2p כלומר מאדם אחד לאחר ללא גורם באמצע.

מה שמוביל באופן ישיר לכך שכמות המיסים תיהיה פחותה. לעשות ביקורת זה אולי נשמע קל אבל יותר קל לאדם ליצור ארנק דיגיטלי חדש להחביא שם סכומי כסף לגבות את זה לUSB להכניס את זה לכספת ולנעול את זה שם. אף אחד לא יידע כמה כסף נוסף יש לך\מאיפה הוא הגיע.

גם אם מישהו יבוא אליו הבייתה ויחרים את כל הציוד שלו לא יהיה לו מושג אם יש לו עוד כסף או לא. שים לב שכבר בדוגמה הזאת המצב הרבה פחות אידאלי מהמצב שקיים היום שבו ניתן לקבל את כל המידע דרך הבנק.

ב. אם נגנב לך כסף זה לא אומר שלא שמרת עליו מספיק טוב, ראה דוגמה של כרטיסי אשראי שבו לכל אדם יש ביטוח במקרה ומישהו חגג לו על הכרטיס אתה יכול להתקשר לחברת כרטיסי האשראי והם יחזירו לך את הכסף.(כמובן אחרי הבדיקות שלהם).

"לפרסם את הארנק ולמנוע ממשהו להשתמש בכספים"-מצטער אבל המערכת לא עובדת ככה מכיוון שזה מבוסס p2p כל עוד יהיו אנשים שירצו לסחור בכסף הזה אתה לא יכול למנוע מהם כי זה עסקה ישירה בין שני אנשים לך או למישהו אחר מהצד אין כל מעורבות בעניין.

זאת כל מהות המטבע הוירטואלי לשמור על אנונימיות וסחר p2p ללא גורם שלישי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין יותר מידי על הפרוטוקול ועל הבעיות שלו אבל ממה שקראתי בפורומים זה בלתי אפשרי לנצל את הבעיה הזו לגנוב כסף, המפעילים של האתר כנראה סתם גנבו את הכסף והאשימו את ה malleability.

בהקשר אחר,

אני לא חושב שביטקוין לא בא להחליף בנקים, הוא נועד להחליף כסף מזומן, את השטרות/מטבעות עצמן, ותוך כדי להקל על פעולות מסויימות.

אם תרצה שמישהו ישמור לך על הביטקוין אתה תפקיד אותו בבנק ייעודי בדיוק כמו שהיום אתה מפקיד כסף בבנק במקום לשים אותו מתחת לבלטות. אם תרצה לקחת הלוואה, אשראי עדיין תפנה לבנק וכו'.

יש פעולות שהיום הבנקים עושים כמו העברות בנקאיות, תשלומים בכרטיסי אשראי שפשוט אי אפשר לעשות עם כסף רגיל בלבד. אם יש לי מאה שקל בכיס אני לא יכול להזמין מוצר באינטרנט בלי צד שלישי שיעביר את הכסף שלי למוכר (הבנק שלי, החברת אשראי שלי, הבנק של המוכר). אם יש לי בארנק אני יכול להעביר את הכסף ישירות למוכר בלי שום צד שלישי בדיוק כמו שהייתי עושה פנים אל פנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי הבנתי את מה שאתה אומר וזה חוזר למה שכתבתי:

א. זה קל יותר לדווח באופן מוטעה לגבי הכנסות כשהמטבע מבוסס p2p כלומר מאדם אחד לאחר ללא גורם באמצע.

מה שמוביל באופן ישיר לכך שכמות המיסים תיהיה פחותה. לעשות ביקורת זה אולי נשמע קל אבל יותר קל לאדם ליצור ארנק דיגיטלי חדש להחביא שם סכומי כסף לגבות את זה לUSB להכניס את זה לכספת ולנעול את זה שם. אף אחד לא יידע כמה כסף נוסף יש לך\מאיפה הוא הגיע.

גם אם מישהו יבוא אליו הבייתה ויחרים את כל הציוד שלו לא יהיה לו מושג אם יש לו עוד כסף או לא. שים לב שכבר בדוגמה הזאת המצב הרבה פחות אידאלי מהמצב שקיים היום שבו ניתן לקבל את כל המידע דרך הבנק.

ב. אם נגנב לך כסף זה לא אומר שלא שמרת עליו מספיק טוב, ראה דוגמה של כרטיסי אשראי שבו לכל אדם יש ביטוח במקרה ומישהו חגג לו על הכרטיס אתה יכול להתקשר לחברת כרטיסי האשראי והם יחזירו לך את הכסף.(כמובן אחרי הבדיקות שלהם).

"לפרסם את הארנק ולמנוע ממשהו להשתמש בכספים"-מצטער אבל המערכת לא עובדת ככה מכיוון שזה מבוסס p2p כל עוד יהיו אנשים שירצו לסחור בכסף הזה אתה לא יכול למנוע מהם כי זה עסקה ישירה בין שני אנשים לך או למישהו אחר מהצד אין כל מעורבות בעניין.

זאת כל מהות המטבע הוירטואלי לשמור על אנונימיות וסחר p2p ללא גורם שלישי.

א . אם תטיל עונש פלילי על מי שיעלים מידע , משהו אומר לי שלא הרבה ייקחו את הסיכון .

שום דבר לא נותן לך בטחון הרמטי בוודאות של 100 אחוזים . אתה יכול לעשות ביקורת למי שאתה חושד בו ולעקוב אחריו (באישור שופט - כמו בחקירה סמויה) .

בנוסף אתה יכול לבצע ביקורות רנדומליות על מנת להרתיע את התושבים .

היום המצב גם ככה לא טוב - שים לב להון השחור שמסתובב היום ברחובות .

ההון השחור , היום , מוערך בכ 180 מיליארד שקלים (תתקנו- אם טועה) .

ב . אני מניח שבעתיד יקומו חברות ביטוח שיאפשרו לך לבטח את הביטקוין או שתקום חברה שהיא גם זירת מסחר שתאפשר לך לבטח את כספך . מעיין בנק לביטקוין שייקח אחריות על כל שנגנב , במידה ותעמוד בסטנדרטים שלהם (סיסמא ארוכה וכדומה) .

מובן מאליו שזה יהיה כרוך בעמלות ..

עד היום היו כבר מספר גנבות . הקטע היפה הוא שאתה יכול לראות לאיזה ארנק הועבר הביטקוין .

אם נניח שהוא קנה בביטקוין גלידה בגרמניה . אתה הולך לאותה גלידריה ומתלונן .

מגיש תלונה במשטרה ופחות או יותר עלית על האדם ..

ברור שרשויות החוק צריכות להתאים עצמן לדבר הזה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

א . אם תטיל עונש פלילי על מי שיעלים מידע , משהו אומר לי שלא הרבה ייקחו את הסיכון .

שום דבר לא נותן לך בטחון הרמטי בוודאות של 100 אחוזים . אתה יכול לעשות ביקורת למי שאתה חושד בו ולעקוב אחריו (באישור שופט - כמו בחקירה סמויה) .

בנוסף אתה יכול לבצע ביקורות רנדומליות על מנת להרתיע את התושבים .

היום המצב גם ככה לא טוב - שים לב להון השחור שמסתובב היום ברחובות .

ההון השחור , היום , מוערך בכ 180 מיליארד שקלים (תתקנו- אם טועה) .

ב . אני מניח שבעתיד יקומו חברות ביטוח שיאפשרו לך לבטח את הביטקוין או שתקום חברה שהיא גם זירת מסחר שתאפשר לך לבטח את כספך . מעיין בנק לביטקוין שייקח אחריות על כל שנגנב , במידה ותעמוד בסטנדרטים שלהם (סיסמא ארוכה וכדומה) .

מובן מאליו שזה יהיה כרוך בעמלות ..

עד היום היו כבר מספר גנבות . הקטע היפה הוא שאתה יכול לראות לאיזה ארנק הועבר הביטקוין .

אם נניח שהוא קנה בביטקוין גלידה בגרמניה . אתה הולך לאותה גלידריה ומתלונן .

מגיש תלונה במשטרה ופחות או יותר עלית על האדם ..

ברור שרשויות החוק צריכות להתאים עצמן לדבר הזה .

א. אתה מאבד פה את הרעיון המרכזי שמטבע וירטואלי הוא מטבע p2p ללא גורם שלישי ובעל אנונימיות!

לשנות את זה, זה אומר לשנות את המודל של המטבע הוירטואלי ועובדה שהוא לא משתנה. לא אמרתי ביטחון 100% אמרתי רק דבר אחד שזה לא שונה מהמצב הקיים(של בנקים) ואף המצב החדש יהיה גרוע יותר שעל זה אני חושב לא ניתן להתווכח כי הורדת גורם שלישי(הבנק) שממנו אתה יכול לקבל מידע משלים אודות אותו חשבון.

ב. קשה לי להאמין שבפרוטוקול הקיים של המטבע הוירטואלי שסובב סביב p2p ואנונימיות זה אכן יקרה.

ג.כל היופי במטבע הוירטואלי שאם גנבתי לך כסף אני יכול למכור אותו ולפזר אותו לעשרות ארנקים שלא בהכרח שלי. מה המשטרה יכולה לעשות? כלום

אז נכון אתה צודק אם גנבתי והלכתי פיזית לגלידריה ויש שם מצלמות אז הלך עליי. אחרת פשוט לא.

בנוסף לכך מי אמר שמי שגנב לך את הכסף מהארנק נמצא באותה מדינה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למפקפקים: היום משכתי מהאתר וקיבלתי לחשבון הביטקוין שלי 0.2476 ביטקוין על ההשקעה המקורית שהייתה 0.0949. חלק מזה תודות למשקיעים נוספים שהצטרפו דרכי, ותודה רבה להם - גם לאלה שהצטרפו מכאן. עכשיו שמרתי בערך 0.1 ביטקוין בארנק, ואת השאר שמתי חזרה באתר - מה שאומר שעכשיו אני גם מורווח וגם ממשיך להרוויח. כולכם מוזמנים להצטרף! רק תזכרו שלא לשים יותר ממה שאתם מוכנים להפסיד! Leancy

HJV9aLh.jpg

התחלתי להשקיע באתר הזה: Leancy

logo.png

החברה משקיעה בחברות Start-ups בשיטת , וקיימת כבר כמה חודשים.האתר מציע החזר של 150 אחוז על ההשקעה תוך עשרה ימים (חמישה אחוזים ליום עד 1000 דולר השקעה, ויותר אם משקיעים יותר מאלף דולר). ניתן להשקיע בביטקוין.

הריבית המצטברת יחד עם ההשקעה הראשונית מתעדכנת כל הזמן בדף הבקרה, ולאחר עשרה ימים ההשקעה תעבור אוטומטית לחשבון הביטקוין (או אחת מאפשרויות התשלום האחרות שבהן השתמשתם להעביר להם כסף)

גילוי נאות: הלינק נותן לי הפניות (Refferrals), כך שאני מרוויח אם אתם משקיעים ומרוויחים.

אינני מעודד או דוחף לשים את כספכם כאן, וברור שקיים סיכון. לכן, אני שמתי סכום קטן שלא יגרום לי הפסד שאצטער עליו. בינתיים אני עוקב אחרי ההתקדמות, ואעדכן כאן ברגע שאקבל את ההשקעה שלי והריבית בחזרה.

כל טוב לכולם ובהצלחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^ אני מפקפק בכל מי שמבטיח 150% החזר תוך 10 ימים.

אגב, האם קיים בנק אמיתי במדינה מערבית שבו ניתן לפתוח חשבון ביטקוין? בבנק אמיתי אני מתכוון לבנק לכל דבר ועניין, עם כל הרגולציה המתחוייבת על בנקים, והגיבוי הביטוחי שבנקים כאלו מקבלים מהבנק המרכזי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באוסטרליה (אני חושב, אני לא זוכר בצורה חד משמעית) מריצים עכשיו פיילוט של מערכת במקביל למבע שלהם באחד הבנקים המרכזיים. נראה לי שמדובר על כ15% מהלקוחות.

מצד אחד אם הייתי שומר את הלינקים המעניינים לא הייתי נשמע כאילו שאני מדבר מהתחת. מצד שני היה לי אוסף כ"כ גדול שלא הייתי מוצא בו בלום D:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למפקפקים: היום משכתי מהאתר וקיבלתי לחשבון הביטקוין שלי 0.2476 ביטקוין על ההשקעה המקורית שהייתה 0.0949. חלק מזה תודות למשקיעים נוספים שהצטרפו דרכי, ותודה רבה להם - גם לאלה שהצטרפו מכאן. עכשיו שמרתי בערך 0.1 ביטקוין בארנק, ואת השאר שמתי חזרה באתר - מה שאומר שעכשיו אני גם מורווח וגם ממשיך להרוויח. כולכם מוזמנים להצטרף! רק תזכרו שלא לשים יותר ממה שאתם מוכנים להפסיד! Leancy

HJV9aLh.jpg

אתה באמת כל כך טיפש?

אתה עוד מזמין אנשים לפונזי המטופש הזה? לא מספיק שיש סיכוי טוב שמי שנכנס דרכך יפסיד כסף?

אף אחד לא אמר שלא תקבל חזרה כסף - אבל בשלב כלשהו זה חייב לקרות. אם מישהו יכול לעשות 50% תשואה - הוא לא יתחלק איתך בה. בטח לא כשכל הסיכון עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זו לא תרמית פונזי. תקרא קצת מה זה בדיוק תרמית פונזי לפני שאתה זורק האשמות. דבר שני, אני מזהיר אנשים מראש שיש סיכון ולא לשים כסף שלא מוכנים להפסיד במקרה וקורה.

למה אף אחד ממנהלי הפורום לא עושה משהו עם העובדה שיש כאן מישהו שבמודע מעודד אנשים להצטרף לתרמית פונזי מוצהרת?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אורח
דיון זה נעול לתגובות חדשות.
 Share

• צור חדש...