נפלאות הKSP ברשת. שוב פעם KSP מטעה. לבדוק לפני שקונים IPhone5 ב KSP! - עמוד 2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נפלאות הKSP ברשת. שוב פעם KSP מטעה. לבדוק לפני שקונים IPhone5 ב KSP!

Shtupel

Recommended Posts

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא היה צורך כי כולם עובדים טיפ טופ.

אבל כן מימשתי על חלקתי מחשב בודדים והכל היה ללא כאב ראש או בעיות כלשהם.

לפי מיטב הבנתי ברשת KSP הכל תלוי בסניפים ספציפים, ואני קונה רק מסניף אחד מסוים לכן איני יכול להעיד על טיב השרות בהכללה.

בכל מקרה ובעיקר באייפונים. לרוב האחריות זה סתם בולשיט ואני אף פעם לא מסתמך על אחריות שמספקים כל החנויות הפרטיות למיניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פותח הדיון הזה אינו מתמצא בתחום ה-iPhone, מערבב כמה נושאים וסתם משמיץ את KSP.

על רגל אחת - ל-iPhone 5 יש 3 דגמים:

Model A1428 - GSM model

Model A1429 - CDMA model

Model A1429 - GSM model

כיוון שבארה"ב, ה-iPhone 5 נמכר על ידי מפעילות ספציפיות ויש 3 גדלי זכרון לכל דגם - לכל אחת מהן יש מספר מוצר אחר המפורט כאן - http://leimobile.com/iphone-5-model-numbers/

בניגוד למה שכותב הפוסט כותב - אין דבר כזה אירופאי - יש שתומך בתדרי הנהוגים באירופה ומספרו - A1429 - GSM. המוצר שהרוכש קנה הוא בדיוק מהדגם הזה ולכן כל הפוסט שלו הוא קישקוש אחד גדול.

אני נוהג לקנות ב-KSP כבר שנים. אני מקבל בסניף בו אני קונה שירות מצויין ובפעם היחידה שהייתי צריך לבצע RMA הוא בוצע במהירות ויעילות ודיסק דפוק שהיה באחריות הוחלף תוך 48 שעות בדיסק חדש ללא שום שאלה או בעיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה שיכול להיות יותר מדאיג זה שKSP עוברת על חוקים פדראליים מעתה:

http://www.technewsdaily.com/16514-unlocking-cellphones-becomes-illegal.html

ולמי שרוצה בעברית:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4337405,00.html

איזה חוק מפגר :facepalm:

בישראל החוק בדיוק הפוך (כמו שצריך), כל אחד יכול לפתוח את המכשיר. בקיצור החוק הזה ישפיע רק על האמריקאים שאוכלים חרא עם החברות תקשורת הדפוקות שיש שם...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

http://www.technewsdaily.com/16514-unlocking-cellphones-becomes-illegal.html

ולמי שרוצה בעברית:

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4337405,00.html

זה לא רלוונטי לטלפון הזה - כל טלפון שנרכש בארה"ב תחת ההגדרה SIM FREE יעבוד עם כל SIM ללא שום "פריצה". בשלב זה אין שום דרך לפרוץ 5 שנעול לחברה מסויימת, כך שהחוק המיותר הזה אינו נוגע לטלפון שבנדון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צ'יף,

הוא קיבל את הCDMA , קרי MD655LL/A שזהו דגם שונה ממה שKSP טוענים.

למה? כל מה ש-KSP אמרו זה שהם מוכרים אירופאי שבפועל זה שתומך בתדרים אירופאים. מה בדגם שהוא קיבל סותר את האמירה הזו? בכל מקרה, כל הדיון על LTE הוא פיקציה אחת גדולה. עד שיהיה בישראל LTE ה- 5 יהפוך להיות משקולת/מעצור לדלת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3.המוכר בחנותכולם מבטיחים כי המכשיר אירופאי, כמובן שסמכתי על KSP ולא בדקתי לחלוטין את מספר הדגם, ה-IMEI ונתונים אחרים כדי לוודא את זה.שעה לאחר השימוש במכשיר שמתי לב כי הדגם על אריזת המכשיר הינו MD655LL/A, אומנם לא שיננתי את רשימת הדגמים, אבל הדגם הנ"ל המציין מכשיר לבן, 16GB, של ורייזון.מכשיר שנקנה ב-KSP -

זה מה שהוא טוען. וגם טוען שגוגל איתו.

העניין העיקרי פה זה האחריות אני חושב, וזה שלטענת הכותב KSP הודו באשמה לא עומד פה לטובתם:

למעשה, KSP מבטיחים מכשיר אירופאי, ומוכרים אמריקאי.לאחר המון בירוקרטיה עם שירות הלקוחות שלהם, הם ייתנו לכם להחזיר את המכשיר בתמורה ל-5% אם גיליתם את הרמאות שלהם אחרי שכבר נעשה שימוש במכשיר, מדובר בכמעט 200 ש"ח לדגמי ה-16GB, ועולה עם נפח המכשיר.מדובר ברמאות לכל דבר, התחייבות למכירת מוצר X ואספקה בפועל של מוצר Y... ...למרות שגם ל-KSP יש אחריות רשמית מאפל.

אני מחכה שפותח הדיון יגן על עמדתו מולך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תפנימו - אין דבר כזה שנקרא אירופאי! לכל היותר יש 5 שתומך בתדרי שנפוצים באירופה (וגם זה לא ממש מדוייק כי אין באירופה תקן אחיד לתדרי - בכל מדינה יש שימוש בתדרים אחרים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני רק ראיתי לנכון להעביר את הידיעה, לא אני כתבתי אותה.

נכון שיש לי מלא סיפורים על איכות מוצרים ושירות נוראי מהסניף בב"ש אבל אני ניטרלי לחלוטין כאן.

שנית כל, הבעיה היא שKSP מבטיחים (IPHONE 5 A1429 GSM (LTE: 1,3,5 שעליו אתה יכול לקבל את כל ההטבות שהרשתות הסלולריות בארץ נותנות כי רק אותו הן מכירות ולכן אם לקנות בארץ זה רק אותו אחרת עדיף לקנות בארה"ב ופועל

KSP מוכרת (IPHONE 5 A 1429 CDMA (LTE:1,3,5,13,25.

בקיצור, משקרת על הצרכן.

אז תעשו לי טובה, כל החברה היא לא של אבא שלכם אל תמהרו להגן עליה.

הבעיה הכי גדולה שלנו הישראלים היא האדישות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני נוהג לקנות ב-KSP כבר שנים. אני מקבל בסניף בו אני קונה שירות מצויין ובפעם היחידה שהייתי צריך לבצע RMA הוא בוצע במהירות ויעילות ודיסק דפוק שהיה באחריות הוחלף תוך 48 שעות בדיסק חדש ללא שום שאלה או בעיה.

באיזה סניף אתה קונה, אם אפשר לשאול?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בלי קשר לזה שזה לא רלוונטי, כי הטלפונים הם factory unlocked, ממתי בית עסק ישראלי כפוף לחוקים אמריקאים מפגרים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני רק ראיתי לנכון להעביר את הידיעה, לא אני כתבתי אותה.

נכון שיש לי מלא סיפורים על איכות מוצרים ושירות נוראי מהסניף בב"ש אבל אני ניטרלי לחלוטין כאן.

שנית כל, הבעיה היא שKSP מבטיחים (IPHONE 5 A1429 GSM (LTE: 1,3,5 שעליו אתה יכול לקבל את כל ההטבות שהרשתות הסלולריות בארץ נותנות כי רק אותו הן מכירות ולכן אם לקנות בארץ זה רק אותו אחרת עדיף לקנות בארה"ב ופועל

KSP מוכרת (IPHONE 5 A 1429 CDMA (LTE:1,3,5,13,25.

בקיצור, משקרת על הצרכן.

אז תעשו לי טובה, כל החברה היא לא של אבא שלכם אל תמהרו להגן עליה.

הבעיה הכי גדולה שלנו הישראלים היא האדישות...

אני עדיין לא מבין מה אתה רוצה להגיד פה בעצם ??!?!?! :s05: :s05:

ksp מספקת את הדגם שכולם מחפשים!! אם תיקרא קצת בפורומים תבין שזה הדגם הכי טוב!!

איפה השקר פה?? בגלל שאתה מקבל דגם עם יותר תדרים אז זה לא טוב?? :kopfpatsch:

לא מבין מה אתה רוצה או לפחות זה שרשם את הפוסט רוצה, קראתי את המקורי , וגם שם כולם אמרו לו מה הוא רוצה

הרי ברור שלא תקבל אחריות מהחברות הסלולר על משהו שקנית בKSP , האחריות תיהיה דרך KSP! :s07:

בקיצור רצית להתלונן על KSP ולא מצאת סיבה אז חיפשת סיבה קצת מטומטמת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...