נפלאות הKSP ברשת. שוב פעם KSP מטעה. לבדוק לפני שקונים IPhone5 ב KSP! - עמוד 5 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

נפלאות הKSP ברשת. שוב פעם KSP מטעה. לבדוק לפני שקונים IPhone5 ב KSP!

Shtupel

Recommended Posts

אני הייתי מעדיף תיקון באורנג' מאשר במעבדה כלשהי. ולנסות לממש אחריות בksp? זה בהחלט משעשע :)

אגב, בכלל לא בטוח שמכשירי הcdma הם עם אחריות בינלאומית.

וכאמור, תמיד יכולה להיות תקלה

לדוגמה:

http://forum.iphoneil.net/showthread.php?t=18096

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 102
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תיקון זה תיקון, לך בתור לקוח זה לא משנה כל עוד זה מתוקן

לגבי תיקון בחברות... בפעם הבאה שמשהו יתקלקל לך תשווה מחיר מול תיקון בחברה לעומת תיקון במעבדה פרטית ותחזור אלינו עם הפרטים, רמז קל... אחד מהם זול יותר בהרבה

לגבי CDMA או לא... זה צריך לבדוק מול האמת, האם יש או אין אחריות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

???

אתה מדבר פה על 2 דברים שונים

מקרה א - יש לך מכשיר באחריות יצרן

אתה במקרה הזה פונה לחנות שקנית ממנה או ליבואן שממנו זה נרכש ומבקש טיפול במסגרת אחריות יצרן

במידה והתקלה מכוסה באחריות והמכשיר מת תקבל מכשיר חדש בכל מקרה

מקרה ב - אין לך אחריות כלשהי

אתה הולך לחברת לתיקון הן: א) שואלות מי אתה ומה לעזזל אתה עושה שם ב) מציעות תיקון בX כסף

אתה הולך למעבדה פרטית והיא מציעה לך תיקון בX-Y כסף

אם יש לך מכשיר שמכוסה באחריות יצרן והמכשיר מת מבלי להפר את סעיפי האחריות

היבואן/חנות אחראית להביא לך מכשיר חלופי

אל תהפכו את זה ליותר מסובך ממה שזה באת

המקום שממנו קונים אחראי לספק לכם אחריות יצרן איך, למה וכמה לא מעניין את הצרכן

באמת אני צריך לבדוק את זה מול מישהו בחברות בשביל לאמת או להפריך את הסיפור הזה... נקליט אולי בראשון שיחה עם , אלא אם מישהו חושב שהם לא מספקים אחריות למכשירים שלא נקנו מהם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:lol: :lol: :lol:

עכשיו הרגת אותי

להגיד לך כמה מכשירים האחיינים של דוד שלי הצליחו להרוס וסלקום הכריזה עליהם כטוטאל לוס שלא מכוסים בשום אחריות, שום תיקון לא יעזור להם

ביקור קטן במעבדה פרטית החזיר אותם פתאום לחיים, לא זול, אבל יותר זול ממכשיר חדש

כל חברה יכולה להתנער ממך ולהגיד שהמכשיר נהרס שלא במסגרת האחריות

KSP אולי מקבלת (לדעתי שלא בצדק) הרבה פרסום שלילי על השרות

אבל חברות הסלולר? :lol: הצחקת אותי

KSP לעומתם צדיקים בסדום

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר...

בשורה התחתונה, אולי פותח הת'רד קיבל מכשיר שזהה מבחינת השימושיות אך לא מה שהובטח לו במעמד הקניה ולא מה שהאתר שלהם מתאר. בפירוש יש פה הטעיה ועילה לביטול העיסקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממש לא חושב שתיקון זה תיקון, במיוחד שבאורנג' למשל יש סיכוי שתקבל מכשיר חדש אם באמת יש תקלה.

לא הבנתי.. אתה חושב שאורנג' תחליף לך מכשיר שלא נקנה אצלה?

היא תציע לך תיקון בתשלום, ובמקרה הצורך תגיד שאי אפשר לתקן ותציע לך לקנות דרכה מכשיר חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם נקודת שירות של אפל מתוקף זה שהם היבואנים הרשמיים. אם תיכנס לאתר של אפל ותדווח על בעיה הם יפנו אותך למימוש אחריות בחברות הסלולריות, גם אם קנית את הטלפון בספרד.

תקרא את הת'רד הזה:

http://www.iphones.co.il/forum/thread245474.html

וכן, הוא מתחיל בדיוק הפוך ממה שאני אומר אבל תקרא את כולו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדיון שקישרת אליו אני רואה בעיקר אנשים שטוענים טענות הפוכות אחת לשניה, כולם מתווכחים עם כולם. מה אני אמור להבין מזה?

חלק אומרים שהם חייבים לתת שירות, חלק אומרים שהם לא (וחלק אפילו אומרים שאסור להם...), והעיקר שכולם אומרים את זה "באחריות"...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וחלק קיבלו את השירות הזה. אני אישית מכיר מישהו שקיבל מכשיר חדש בעקבות תקלה במכשיר שנקנה בחו"ל.

ויש כמובן את זה

http://faq.orange.co.il/22893/%D7%90%D7%97%D7%A8%D7%99%D7%95%D7%AA-%D7%99%D7%A6%D7%A8%D7%9F-%D7%9C%D7%9E%D7%9B%D7%A9%D7%99%D7%A8-%D7%A9%D7%A0%D7%A7%D7%A0%D7%94-%D7%91%D7%97%D7%95%D7%9C-%D7%9C%D7%90-%D7%9C%D7%9C%D7%A7%D7%95%D7%97-%D7%90%D7%95%D7%A8%D7%A0%D7%92

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה? לאפל אין נציגות רישמית בארץ שחברות הסלולר קונות את המכשירים ממנה?

כן... אנחנו מדינה חשוכה בקטע הזה

בגלל זה ההשקות של האיפון בארץ הן בדיחה, בזמנו כש4S יצא אם אני לא טועה היו בארץ כ100 אלף מכשירים ביבוא אפור

הם נקודת שירות של מתוקף זה שהם היבואנים הרשמיים. אם תיכנס לאתר של ותדווח על בעיה הם יפנו אותך למימוש אחריות בחברות הסלולריות, גם אם קנית את הטלפון בספרד.

ולהלן הפתרון, אם הן נקודת שרות אז הן שרות כללי, לא פר מכשיר

אין להם חלקים? שיפתרו את זה מול אפל

את השרות הם חייבים לתת במקרה הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...