פרוייקט בניה IRIS - בחסות Patriot ו-Antec: אלבום בעמוד 32 - עמוד 9 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט בניה IRIS - בחסות Patriot ו-Antec: אלבום בעמוד 32

djelectric

Recommended Posts

אממ האמת ליאור, הסתכלתי שוב על התמונה הראשונה... לצערי, רואים די בבירור את המריחות של הצבע (כאילו צבעת קיר). לדעתי הרעיון יפה, הביצוע הרבה פחות. זה פידבק כנה ככה, באמת שהלוח נהדר והרעיון יפה, בדומה מאד לתמונה ששמתי פה לפני כמה ימים. כדי לצבוע את זה כמו שצריך היה עדיף ללכת לבית מלאכה, להיפרד מקצת זוזים ולצבוע כמו שצריך ולא ככה.

my 2c לגבי זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 330
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יכולתי, כמו שיכולתי לקנות דברים רבים ולעשות במפעל. אני עדיין מהמיושנים שעושים עבודת Ghetto. אני אוהב את הטקסטורה. הטקסטורת בררת מחדל של השילדה לא הכי אהובה עלי, אבל אני מקבל את מה שאמרת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע, אתה חייב להכנס לפורום MDPC בהקדם... זה יעשה לך רק טוב. האתר הרגיל שלהם זה כלום לעומת מה שהולך שם בפורום. יש שם גם טונה של מדריכים ואנשים שמבינים בצביעה\פחחות\u name it.

אני חושב שאם אהבת את הטקסטורה ורצית לשמור עליה, אז על אחת כמה וכמה שהיה כדאי להתעניין בצביעה מקצועית שתצא טוב וגם תשמור על הטקסטורה. אגב, לפני שאתם "מאשימים" אותי ב OCD, אני לא חושב שזה קשור, זה פשוט עניין של לעשות דברים נכון. בוא נגיד שאם כבר אקרילי, אז המינימום שהיה צריך לעשות זה להשתמש ברולר גדול ואיכותי שגם היה מכסה לך שטח גדול (2-3 וישים) וגם נותן אחידות. צביעה עם מברשת זה ביג NO NO (לדברים כאלה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמתי את רוב הרכיבים בפנים כדי לראות איך זה מסתדר בעיניים.

Gz6lc.jpg

B8U3b.jpg

בינתיים התוכניות הן:

1. סליבינג לשלל כבלים כולל 24, כולל 8, כולל למיניהם וכפתורי מארז - הכל באדום ע"ג השחור הטבעי, לצבע חזק ובולט.

2. חיבור מחיצות פרספקס לחלק התחתון שם תהיה משאבה לצד ספק הכח, לא יראו כלום. דרך חור בפרספקס יצאו צינורות.

מיכל יהיה צמוד לימין ויחובר לרדיאטור כפול עם 2 מאווררים ב-Pull בתקרה. יחובר לבלוק Raystorm שיגיע גם הוא

אין כרטיס מסך שמתוכנן לבינתיים.

3. אחסון - מה שאתם רואים בתמונה הוא WD 250GB על עשר דוואי (כמו שרק WD יודעים). השאיפה היא סיגייט 3TB בנוסף ל- כמו 830 של סמסונג

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהבתי ממש את הלבן-שחור, ממש כיף בעיניים. אדום חזק לכבלים בלבד לדעתי רק יוסיף.

מה שכן הייתי ממליץ- שקול לצבוע גם את גוף המאוורר האחורי ואת גוף ספק-הכוח ללבן סיד. בעיניים שלי ה'בלוקים' השחורים שהם יוצרים דומיננטיים מדי על חשבון הלבן, בטח אחרי שיהיה גם אדום במארז.

אהבתי את הבגד שעשית ללוח :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראיתי את זה: http://www.ekwb.com/shop/blocks/block-spare-parts/tops/top-acetal-fc680-gtx-white.html

וישר חשבתי על הפרויקט הזה (טוב, אולי גם על עוד כמה פרוייקטים ;D ), זה טופ לבן ל-680 (הבלוק הישן) יכול להשתלב עם הטרמל ארמור הצבועה שלך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...