פרוייקט בניה IRIS - בחסות Patriot ו-Antec: אלבום בעמוד 32 - עמוד 13 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט בניה IRIS - בחסות Patriot ו-Antec: אלבום בעמוד 32

djelectric

Recommended Posts

דווקא סקירה טובה (דילגתי על 10 דק׳ באמצע). אני חושב שהמארז הוא ריפ אוף עצבני של הדיפיין ר3. נראה כמו מקרר עם הפריזר למעלה. הפאנל הנשלף נחמד הביצוע הרבה פחות. רק ליאן לי וקורסייר יעשו משהו כזה בצורה איכותית שלא תתקלקל כעבור זמן קצר. אין לי מושג למה הוא נתן לזה פרס ״זהב״, כנראה רק בגלל היכולת לדחוף רדיאטורים יחסית בקלות. בכל אופן, בשביל לא לסטות מדי מהנושא, אני חושב שכדאי מאד לעבור ל XL החדש שיש לו תמיכה משופרת לקירור מים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 330
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

טוב, מסתבר שאני ממונה על הגראפיקה.

כנראה שבסופו של דבר המארז אכן יהיה ה-XL R2 ולא ה-R4 כי שחור זה הלבן החדש, ואם זה שחור אז למה שלא יהיה גדול?

בכל מקרה, אי אפשר לעשות פרוייקט ולהשאיר מארז "נקי" מבחינה חיצונית, לכן חשבנו אולי לשים את הלוגו שיבחר ואולי אף לפרוס אותו על כל קידמת המארז.

הנה למשל 2 לוגואים לדוגמא (אחד "שבור"), כאשר אנו חושבים אולי להוסיף עוד שברים שיהיו מפוזרים על כל קידמת המארז.

מה דעתכם? הצעות לשיפור/שינוי יתקבלו בברכה.

2yosrdj.png

המחשה (כאשר זה רק על החלק העליון):

eje6v7.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

+ :xyxthumbs: על הלוגו עם השברים!

אני הייתי עושה שהשברים יעופו במעין מערבולת ספירלה, מה שיעניק יותר פרספקטיבה.

כיצד הלוגו יועבר ע"ג המארז? טפט שקוף עם הדפסה או הדבקה של קטע קטע נקודתית?

אגב יאיר, עם מה ערכת את הלוגו? פוטושופ? יצא יפה! :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

תמיד הייתה לי סלידה מפיטינגס אדומים בגלל הקושי לדעת אם האדום שלהם יהיה קרוב יחסית לאדום של החומרה , אבל אצלך זה הולך טוב הזכרונות מאוד קרובים לצבע של הפיטינגס.

הולך לצאת פה משהו יפה ומיוחד :yelclap:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

טוב. אחרי שהרכבתי ככה את כל הקירור ובדקתי שהכל מתקתק (תודה למר ארקדור היקר ששם יד ועזר לוודא שהכל מתקתק),

הפעלתי והלופ בסדר גמור, הכל זז חלק ובלי נזילות או אוויר.

2 - בלתי מתוכננים צצו

1 - 2500K שהיה בפנים פשוט שבק חיים. זה לא קורה לאיטים קרובות, לי זה עוד לא קרה. זה המעבד הראשון מ-2008 שהצלחתי להרוג ודי בחינניות יש לאמר. לא פועל על שום לוח אחר. חבל, זה היה 2500K מובחר. אני מטפל בעניין הזה בינתיים בחלפה שלו

2 - ספק הכח (האגדי) והלויאלי שלי, ה-TruePower New 750W שנרכש איי שם בתחילת 2010 החליט שהוא מתחיל להרעיש. המאוורר והאקוסטיקה יוצרת זמזום חזק ובלתי נסבל. המחשב פועל בסלון ואני בחדר שלי שומע אותו, פשוט נוראי.

החבר'ה באנטק שמעו שאני עושה פרוייקט נוסף ונחלצו עזרתי. רציתי ספק מסדרת HCP מודולארי, מבחינתי 750 כי זה מה יש שהוא מודולארי ב-100 אחוזים על אף שגם עם 400M של HCG שלהם הייתי מסתדר יופי. אז החבר'ה באנטק נענו בחיוב. אמנם, אצטרך לחכות קצת עד לתערוכת קומפיוטקס. מסתבר שאנטק רוצים להביא לי ספק כח שטרם הוצג, טרם דובר עליו ושהם רוצים לעשות לו פרימיירה מטורפת בעולם. אני? אני בעד, send the goods. לכן, בינתיים אני במצב המתנה לספק כח חדש שאין לי מושג אפילו על איזה ספק מדובר. בהמתנה למעבד חדש שיתאים, בינתיים יאיר יציע ויעצב גרפיקה ואשמח שתביעו את דעתכם עליה, זה חשוב.

בהזדמנות זאת אני גם מודה למר גילומן על עזרה לוגיסטית. אתם תותחים כולכם, כל מי ששם יד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:beerchug: בכיף.

חבל לי על המעבד והספק, אני מקווה שבדקת את הלוח עם מעבד אחר והכל בסדר...

בלי לחץ, כל עכבה לטובה. ;)

מה עם להפעיל את המערכת עם איזה מעבד וספק זמניים?

וכמובן, של המצב הנוכחי יתקבלו בברכה ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...