פרוייקט בניה IRIS - בחסות Patriot ו-Antec: אלבום בעמוד 32 - עמוד 7 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט בניה IRIS - בחסות Patriot ו-Antec: אלבום בעמוד 32

djelectric

Recommended Posts

זה מביא אותנו לעוד איזושהי צומת לדעתי...

צינורות שקופים + נוזל לבן

או

צינורות לבנים ונוזל אדום (יראה במיכל)

או אולי משהו אחר?

לדעתי האדום ישתקף בתוך הצנרת הלבנה למרות שהיא כביכול אטומה ואז זה יראה לא משהו. ב 90% מהבניות שראיתי, השימוש בצנרת שקופה וצבע למים נותן אפקט הרבה יותר יפה מלבד אולי השימוש בצנרת שחורה מבריקה. גם תחשוב שצנרת שקופה או שחורה זה יחסית ניטרלי ולא יגביל אותך אם תרצה לבנות מערכת חדשה (כלומר, לא תצטרך להזמין צנרת חדשה). לגבי צבע לבן. אם הולכים על זה, כדאי כבר ללכת על אייס דרגון שזה נוזל קומפלט צבוע בלבן אטום. הבנתי שזה נותן אפקט הרבה יותר מוצלח ממים שצבועים בלבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 330
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

סכמת הצבעים תהיה נניח 80% לבן ו-20% אדום. השאלה היא איפה צריך לתת טאצ'ים של אדום. אז אוקי, קצת בסליבינג, פיטינגים ובארבס סבבה. השאלה היא מבחינת צנרת שנותנת 50% מהטון לפרוייקט הזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבעיה היא שזה יתן טון אדום מאוד חזק לפרוייקט, אולי הרבה מעבר לציפיה. אני מעדיף להשאיר את זה בתחום הנקי והלבן יותר. מספיק שיהיה 33% אדום בתוך המחשב כדי לגרום לו להשתלט לחלוטין על המראה.

אולי אין לי ברירה אלא לחזק את הלבן של הצינורות נגד הנוזל האדום וללכת על קוטר חיצוני 3 רביעיות עם נוזל אדום ולהתפלל לטוב. הצבע הלבן עצמו בצינור מאוד מרוכז ואני בספק גדול כמה יהיה אפשר לראות מבעד לזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חדשות רעות בשבילי, טובות בשבילכם. הבלוק שיש לי לא מתאים ולכן אני זקוק לבלוק חדש מ-PPCS

אני בתקציב שכן עד כה יש לי המון הוצאות על החלקים שאני מתכנן, בגלל שה-EK החצי אקרילי אזל חשבתי ישר על ה-RESA התקציבי והטוב

http://www.performance-pcs.com/catalog/index.php?main_page=product_info&cPath=59_971_498_1124&products_id=27995

יש מתנגדים? הדיל הוא ממש טוב ואני לא רוצה לפספס, 45 במקום 60 דולר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אעשה ניסוי מאוד פשוט. צינורות לבנים עם נוזל אדום. אבדוק לפני כמה זה משתקף עם בכלל.

משתקף? אני עובר לנוזל לבן. וזהו בעקרון, הרכבת עזבה את התחנה.

עכשיו הגיע הזמן בלהתמקד בדברים אחרים. אני צריך אמצעי אחסון כי כרגע פשוט אין לי. זאת אומרת יש, של WD, מתקתק כמו המוות ובנפח גמדי של 250 גיגה-בייט.

ככל הנראה ארכוש כונן 3TB של סיגייט מסדרת 7200.14 החדשה. המחשב לפחות במתכונתו הראשונית לא צפוי להכיל כרטיס מסך וישמש בעיקר שימושי לרבות צפיה בתוכן ו...השגה של תוכן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...