פרוייקט בניה IRIS - בחסות Patriot ו-Antec: אלבום בעמוד 32 - עמוד 4 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פרוייקט בניה IRIS - בחסות Patriot ו-Antec: אלבום בעמוד 32

djelectric

Recommended Posts

דוגמה לכחול לבן שעשיתי בעבר:

img7000q.jpg

img7003.jpg

img7017o.jpg

בתמונה האחרונה ניתן לראות מה קורה כשעובדים עם סליב לבן (אפילו שהוא MDPC), ולא משרינקים את הכבל בשרינק לבן לפני כן.

לעומת זאת - בכבל בצד ימין שעבר גם השרנקה - יצא לבן טהור.

עריכה:

תמונה נוספת באותו המארז, רק עם חומרה אחרת

img9203.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 330
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אם אני אעשה כחול-לבן, זה למען המדינה שלי. טפשי לשאול, אבל מי מרים יד בעד מחשב בערכת נושא דגל ישראל?

בהתחשב בכך שאם אתה מתחיל עכשיו יש מצב ש(עם רצון והשקעה) זה יהיה מוכן ליום העצמאות זה יכול להיות אחלה רעיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם כל האהבה שלי למדינה (כן, im a sucker for israel), אני חושב שאולי אבחר בקו עיצוב אחר

למען האמת הרעיון של אילן הדליק אותי. יש משהו נהדר בלבן שנשבר קצת עם קווים חזקים של אדום.

noted.

עוד רעיונות, דעות, הצעות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הצעה... לבן חלק. הכל לבן לגמרי.

זה יכול להראות ממש מדהים הבעיה היא שקשה למצוא את הכל בלבן לגמרי, וקשה לגרום להכל להיות בלבן (לוח אם), והאפקט נהרס אם לא הכל לבן.

נוטה ללהציע לך אופציה שנייה של לבן אדום, והאדום בנגיעות- שהאלמנט שישלוט יהיה הלבן.

Sleeve_SATA___RE_4a2c2e079a877.jpgPre_Cut_Heatshri_4cd7372323a86.jpg

Pre_Cut_Heatshri_4cd736478ea8a.jpgSleeve_SMALL___R_4d4caa3a28483.jpg

רעיון שישתלב עם זה... כבל לבן וheatshrink אדום על ראש מולקס לבן (קפץ לי פתאום בראש).

מאווררים אפשר לקחת לבנים של פרקטל, הם נראים מעולה - אבל לא חושב שיש צורך לשלב בהם אדום, נראה לי שסליבינג עם נגיעות אדומות יהיה מספיק חזק אם כל השאר יהיה ממש לבן.

אז בקיצור ההצעה שלי- לבן קומפלט חוץ מסליבינג עם נגיעות אדומות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעיקרון לפני הכל עדיף לבחור את סקלת הצבעים, כלומר:

- אפשר לעשות רק עם צבעים מתכתיים (כלומר גווני אפור מטאלי וחום כהה עד זהב וכדומה).

- גוונים בוהקים בכל צבעי הקשת או זוהרים (לא UV).

- ערכת נושא של מספר צבעים בודדים. למשל, שחור+לבן ביחד עם צבע נוסף כמו אדום שהוצע כאן. כאשר לדוגמא המארז יהיה לבן (עם לדים לבנים בלבד), כל שאר החומרה שחורה והסליבינג על כבלי המתח יהיה בצבע בורדו. במידה ויהיה קירור מים, אפשר לעשות אותו גם כן בצבע אדום או לחילופין בצבע לבן או שקוף (אם יהיה שקוף, אפשר להצמיד מספר לדים לבנים על הצינור כך שיראה שהנוזל זוהר).

- ניתן גם לעשות שכל חומרה תהיה בצבע אחר וההזנות שמגיעות אליה גם כן יהיה עם סליבינג של אותו הצבע. לגבי ה- hue, בד"כ לדים צבעוניים דווקא הורסים לדעתי את כל אסטטיקת הצבעים (בעיקר אם יש כמה צבעים ולא אחד אחיד) לכן אני הייתי ממליץ על לדים לבנים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לבן על מארז לבן יגרום לכבלים ל"הבלע". לדעתי לא מוצלח. האמת שראיתי משהו מאד יפה שמישהו עשה, פרוייקט שנקרא "LITTLE ANGLE", מישהו לקח מארז לבן, לוח שחור (כמו פה) ועשה סליבינג בשחור ושמפניה (mdpc) וזה יצא מדהים עם ניגודיות מעולה. הוא גם השתמש בצנרת שחורה מבריקה אז בכלל. אגב, ליאור שאתה שם צנרת, תקנה צנרת ללא כיתוב ע"ג הצנרת כי זה מכער את כל העסק.

אם רוצים לבנות מחשב רציני, צריך לצאת מהקיבעון של בניית מחשב רגילה וממש לרדת לפרטים.

ibwLtfSAkmAbTi.JPG

iKu3fH1kLg002.JPG

ibbf8gb4q8jfIo.JPG

האשכול המלא: http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?275724-Project-quot-Little-Angel-quot-My-return-to-water-cooling!/page11

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר עם האגודל להוריד את הכיתוב של טייגון, זה שטויות ולא פוגע בצינור זה מודפס מאוד חלש.

מאשר חח.. ניסיתי את זה עכשיו על המערכת שלי וזה אכן יורד דיי בקלות אבל הייתי מציע עם סקוצ או משהו כזה ולא עם הציפורן כי זה ייקח שעות חח..

ועם הציפורן זה ממש לא מוריד מהר(בערך דקה לכל אות..)

שאלה קטנה, איך אתה מתכנן לחבר את נורות הRGB? ,אתה מתכוון לקנות את הסטריפים הרגילים?. ואם כן זה לא מסוכן בצורה כלשהיא לספק כוח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לגבי כרטיס מסך לפרוייקט, יש מועמד פוטנציאלי

ynIVW.jpg

זוכרים אותו? הוא הופיע בפרימיירה העולמית של HD7000

http://hwzone.co.il/hardware/reviews/graphics/xfxr7970

הבעיה היא ארטיפקטים כבדים וחוסר יציבות. אם הוא לא יצליח אחרי אפיה בתנור, זה קדיש וחיפוש מועמד נוסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...