חוויית השירות המרנינה שלי (או: עוד סיבה לא להכנס לרשת KSP).... - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חוויית השירות המרנינה שלי (או: עוד סיבה לא להכנס לרשת KSP)....

vic07

Recommended Posts

• תגובות 117
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הודעות כאן נמחקות על ימין ועל שמאל ללא סיבה מובנת >:(

מה קורה כאן האם הפורום מתנהל תחת צילו של הק,ג,ב או שהמנהלי הפורום חוששים מפרסום

שלילי על חנויות למען ימשיכו ולפרסם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי אכפת להם מאיתנו, הלקוחות, פחות ממה שאתה חושב..

אולי כשמה שיש לנו בכיסים יפסיק לזרום אליהם הם יתחילו להתעניין בלתת שירות איכותי ושעומד לפי החוקים שקבעה המדינה (סטנדרט שהיית מצפה מחנות לעמוד בו גם בלי קשר לטיב השירות). לא פעם ראשונה שאני שומע על מקרים שבהם מתבצע עיוות, או אף פשוט הפרה של החוקים להגנת הצרכן, ומשום מזה זה תמיד לטובת החנות.

אני אישית לא נתקלתי במקרה כזה מכיוון שאני מקפיד להדיר רגליי ממקומות כאלה (או לפחות משתדל, כל מקום יכול להפתיע אותך לרעה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הם צריכים כאן נציג פעיל באופן בהול, אחרת הם מאבדים המון Poweruses שידירו רגליהם מKSP בעתיד הנראה.

לצערי אני לא מסכים איתך , רוב רובם של האנשים לא מסתכלים על נושא השירות ,

אלא רק על המחיר , הם מצטיירים זולה (מה שלא תמיד נכון) ולכן אנשים ימשיכו לרכוש מהם .

אז הם יפסידו לקוח אחד במקומו יגיעו עוד 5 לקוחות

הלקוח "הישראלי " הוא מסתכל רק על המחיר - איך לא לצאת פרייאר ולשלם כמה שיותר זול .

לא אכפת לו שהוא לא יקבל שירות בהתחלה ולא אכפת לו שהחנות תסגר אחרי יומים מרגע הרכישה העיקר שהוא קנה זול

ולקהל הזה KSP מכוונת .

אין מה לעשות , אולי בעתיד שיותר ויותר אנשים יקחו את נושא השירות ברצינות ויהיו מוכנים לשלם קצת יותר בשביל לקבל השירות אז לא נראה סיפורי שירות במדור צרכנות .

מבין גדול

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמה קשקשת מיותרת יש בדיון המפגר הזה.

ברור לי לגמרי מפח הנפש של ויק.

ברור לי לגמרי למה הוא מוציא את זה על KSP ומבחינת החוק היבש בישראל הוא צודק - כי החנות היא הכתובת של הלקוח והיא אמורה להעניק לו שירות.

עם זאת, מה שכל מי שמתעסק עם מחשבים יבין - לחנות אין שום קשר לקשיים שהוא נתקל בהם. בעולם של היום (למעט מקרים נדירים) חומרה בת 3 שנים לפחות (DDR2 כבר אמרנו?) לא קיימת כחדשה, נקודה. לא אצל היבואן ולא אצל היצרן.

ברור לי שKSP לא היבואן של הלוח הזה. לכן בוודאות פנו ליבואן (כנראה מור לוי). התשובה הראשונה של היבואן - בוא ננסה לתת לו משהו דומה. ברור שבגלל אי-התאמת הזכרון, זה לא עוזר. התעקשת? חיפשו ומצאו לך לוח זהה (השד יודע איפה). ברור שהוא משומש (מה רצית? חדש לא קיים). הבעיה היחידה היא שהוא תקול, ולזה הם צריכים למצוא לך פתרון.

נגיד שיתנו לך זיכוי מלא - מה תעשה איתו? תקנה לוח חדש כזה? בהצלחה. הדבר היחיד שתוכל זה למצוא כזה משומש (או עם הרבה מזל - NOS פתוח) בeBay.

תנסה לסגור מולם או מול היבואן שהם משיגים לך לוח זהה עובד, לא משנה מאיפה - או שאתה קונה לבד מאיפה שתרצה והם מזכים אותך כנגד קבלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מסכים עם QttP, החוק אכן בעייתי בעולם הזה שמתחדש בתדירות כל כך גבוהה.

עם זאת, אני חושב שהעובדה שהמוצר כבר לא קיים כחדש לא מצדיקה את זה שהביאו לו לוח משומש.

היו צריכים להציע לו לוח חדש מדגם מתקדם יותר (כמו שעשו וזה יפה מאד) אבל אם הוא לא רוצה לקבל אותו הם חייבים להחזיר לו את הכסף.

אפשר להציע לוח חלופי משומש אבל זו לדעתי האחריות של החנות לוודא מול הלקוח שהוא מבין שמדובר במוצר משומש. לפי מה שאני מבין, זה לא היה המקרה פה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בוקר טוב.

אנסה להבהיר כמה דברים;

1) אסוס לא מייצרים תושבות, על כל לוח אם יושב פלסטיק כזה של FOXCONN.

2) לא קיימים לוחות 775 עם לא אצל המשווק, היבואן או היצרן. אין. (אם רק היית יודע איזה ביקוש יש לזה..)

3) כמו שאמרת, הציעו לך החלפה ללוח חדש עם DDR3, סירבת. (למרות שאתה יכול למכור את הDDR2 שיש לך ביד2, מה שיקזז לך את המחיר של הDDR3 שהציעו לך בשירות בהנחה..)

4) הביאו לך לוח מתוקן מבוסס , באמת חשבת שהוא יהיה "חדש מהניילונים" ? למה שיהיו שם כבלים וספרות?

הסבר קצר לגבי איך RMA עובד:

לקוח מביא תקול, בודקים, מוודאים תקלה.

צריך לשלוח ליצרן בכדי שיתקן\יחליף (כי בארץ אין לשום יצרן מעבדה, שולחים לאירופה)

התהליך לוקח כ3 חודשים, אתה תחכה כל כך הרבה זמן? ברור שלא.

לכן אתה מקבל לוח שהוחזר בסבב קודם של RMA, כלומר לוח שנשלח לפני כ3 חודשים, תוקן\הוחלף ומחכה לדורש.

כל התהליך הזה עובד חזור-חלילה. אתה חושב שעל הלוח שלך בעוד 3 חודשים היבואן יקבל לוח "חדש בקופסה"? ממש לא, מקבלים את אותו הלוח אחרי תיקון, או לוח דומה מתוקן שהיה במלאי ליצרן.

(שים לב שבאירופה\ארה"ב אנשים עובדים ישירות מול היצרן בתהליך שנקרא RMA, בדיוק כמו היבואן המקומי רק בכמויות יותר קטנות)

שאלת למה זה לקח כל כך הרבה זמן - חגים.

שלא כמונו - היבואנים כלל לא עבדו בכל תקופת החגים. קצת מתסכל, אבל לא היה לנו יותר מדי מה לעשות.

שבוע טוב.

נ.ב.

כמובן, בנוהל, שימו לב לחתימה V

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת היא שהחנות היתה יכולה לכסות את עצמה בקלות.

החוק מחייב רק לגבי שנת האחריות הראשונה, הרחבת אחריות מעבר למה שהחוק מחייב יכולה להיות מוגבלת, ושם ניתן לסייג מה קורה במידה ולא ניתן להשיג את אותו הלוח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבל"ת KSP.

עובדתית, הבעיות בעיקר כשקונים ממכם ובאים אח"כ לקבל שירות.

קיבלתי לוחות אם חדשים מחנות אחרת לאחר שבוע, לא לאחר 3 חודשים. (איזה משלוח לוקח סדר גודל כזה? דואר יונים? איזה יצרן באירופה נותן שירות גרוע כזה? אין.)

גם לי היו בעיות עימכם בכל פעם שהייתי צריך שירות אחריות. זה הרגשה שעושים לי טובה כשמכבדים את זכויותי, ואני צריך להיאבק כדי לקבלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...