The Define Project - בחסות TMS מחשבים - תמונות מתעדכנות גם בעמ' 1 - עמוד 7 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Define Project - בחסות TMS מחשבים - תמונות מתעדכנות גם בעמ' 1

adi518

Recommended Posts

ההבדל? בצנרת ציבעונית רק הצינורות בצבעים ועם נוזל ציבעוני רואים את המים במיכל ובבלוקים (לדעתי יפה יותר).

עם מים מזוקקים אין בעיה, להפך צריך להוסיף להם תוספים כדי שלא יגדלו בהם דברים או שהגרמו לדברים "להתערפל".

עם מים צבעוניים איכותיים בדרך כלל רוב התוספים האנטי בקטריאליים בפנים (בצנרת של פרימוצ'יל יש ציפוי נוגד בקטיות מבפנים ככה שזה מעולה) אבל מים צבעוניים נוטים להשאיר חותמם בבלוקים, חסרונם העיקרי הוא שהם פשוט יקרים, 20 דולר לליטר לעומת 5 שקלים לכמה ליטרים של מים מזוקקים פשוטים.

אבל עם מים צבעוניים איכותיים (Faser, Primochill, Meyhems) וכד' קל להוריד את הצבע בעזרת "Flush" ללופ עם מים מזוקקים כשאתה רוצה לנקותו.

אני ממלי ץלך לבדוק את הערוץ ביוטיוב של הברנש האוסטרלי הנ"ל: http://www.youtube.com/user/SingularityComputers הוא בונה מערכות מדהימות, מתעסק המון עם מים, עושה ביקורות מפורטות במיוחד ולוגים (יומנים) של בניות שבהם הוא לא חוסך בפירוט וגם מדריכים. מעולה למתחילים בתחום. ממליץ :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 898
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אוקי, סוף סוף קיבלתי את הלוחץ! :)

TRQwP.jpg

עכשיו במבט יותר קרוב... :)

THyZR.jpg

הכלי עצמו:

M5n1q.jpg

וכלי נוסף שרכשתי היום, מסיר בידוד אוטומטי:

olnGX.jpg

50 שקלים (אחרי התמקחות קצרה) משמסי אלקטרוניקה בר"ג.

פינים מולקס ATX מקוריים (נקנה בארץ):

qEg2N.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אחח נילס... רק דברים טובים. הזמנתי ממנו פעם טיפה סליבינג ומחלץ פינים ATX

אתה מכין לעצמך את הכבלים? טירוף!

ד"א, את הסליבינג לספק אתה עושה של MDPC? או הטקפלקס שפירסמת מקודם למארז? אם זה כבר צויין סליחה (טוב זה כיפור :) ) אבל פשוט אני לא זוכר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאמין ב... TOTAL CONTROL!

D;

MDPC לספק כח. הטק פלקס השתמשתי בשביל הפרונט פאנל וגם למאווררים. האמת שלא ידעתי אם אזמין MDPC, כי זה סיפור לא זול, וכמעט החלטתי לקנות את הדברים של הסיני מ MODDIY. אבל ככל שהשוואתי ביניהם, הגעתי למסקנה ש MDPC יותר מוצלח ושווה ת'כסף.

גם שאלתי מישהו שפיץ בפורום OCN, שיש לו גם טק פלקס וגם MDPC והוא אומר שדי קשה להבדיל ביניהם. שניהם איכות מאד טובה ומאד דומים בגוונים של שחור ואפור, כך שלא ממש תהיה בעיה של תאימות בצבע (הזמנתי MDPC באפור). :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יפה! מחכה בקוצר רוח לעידכון הגדול הבא!!

זה חתיכת עבודה , אני עשיתי בסה"כ מאריכים לשם התנסות בסליבינג, הייתי מת להסליב את הספק של אבל הוא לא שווה את זה וזה חתיכת סיבוך להסליב אותו (0 מודולאריות) זה CX600 של קורסאיר, לא ממש הולם את המערכת שלי. כשיכנס כצת כסף הוא יהיה הדבר הראשון לעוף (AX...)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...