The Define Project - בחסות TMS מחשבים - תמונות מתעדכנות גם בעמ' 1 - עמוד 60 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Define Project - בחסות TMS מחשבים - תמונות מתעדכנות גם בעמ' 1

adi518

Recommended Posts

• תגובות 898
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הזמנתי חתיכת אלומיניום ארוכה מבית מלאכה עם כיפוף לפי מידה מדוייקת שתכננתי. אח"כ עשיתי את כל החורים, פתחים למאווררים וכו'. באמת המון עבודה שהלכה פה. אני מעלה עוד מעט קצת תקריב. :)

עכשיו איך המתאם עובד? אני מחבר אליו את הרדיאטור עם ברגי כפתור. בצדדים הפנימיים של המתאם אני שם שכבת פלציב שזה מעין ספוג קשה.. מהסוג שמיועד לפרקטים. המאווררים מתיישבים על הראשים של הברגים ו"מתקבעים" במקום, כאשר הפלציב לוחץ קלות מהצדדים ומחזיק את כל העסק. הספוגים אגב מודבקים למתאם עם דבק דו צדדי שקוף ודקיק של TESA.

בצידי המתאם וגם בספוגים יש חורים שדרכם הכבל הקצר של המאוורר עובר ומתחבר ללוח באמצעות הארכות שאני צריך להכין.

על כל זה יבוא פילטר אבק.

כן, צבעתי אצל חיים ואני מאד מרוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד אוהב את כיוון החשיבה שלך, עין לא מקצועית תראה בזה כמשהו פשוט להכנה.

אבל אני רק מתאר כמה שעות הקדשת לתכנן את זה, ולכן מוריד בפניך את הכובע על העבודה המושלמת!

גם אני מאוד מבסוט מחיים, אני אצטרך לקפוץ אליו מתישהו לצבוע כמה חלקים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 1 חודש מאוחר יותר...

הסוף מתקרב !!!

מתאם סוף סוף מותקן סופית במארז.. יצא מדהים.. אני ממש מרוצה מהתוצאה. הרגליים של ליאן לי הותקנו בהצלחה. האמת שכבר התקנתי אותם אבל, לא היו לי דיסקיות מיוחדות שהיה עדיף שיהיו, אז השגתי כאלה דיסקיות סוף סוף (דיסקיות בעובי 2 מ"מ וקוטר חיצוני 6-7 מ"מ) וזה פתר לי את הבעיה. זה גם פתר לי בעיה נוספת עם ההרכבה של המתאם. אני רוצה לעשות כדי להראות לכם איך זה עובד. :)

11313595136_daf40ee083_o.jpg

11313826634_0794509448_o.jpg

11313937133_37e9a88e5a_o.jpg

מבפנים:

11315102243_b572e67281_o.jpg

11315103423_5300dac90f_o.jpg

כמו שאפשר לראות, יש ספוגים בצידי המתאם, הם מודבקים אליו עם דבק דו-צדדי איכותי של TESA. אחרי משחק וכיוונונים, המאווררים יושבים בדיוק בלחץ הנכון, הם לא יכולים לצאת החוצה ומנגד לא להעצר בגלל הלחץ מהצדדים. תכנון מודולרי מושלם עם מינימום של המארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משהו שדחיתי די הרבה זמן, הסרה של הלד המקורי (כחול) והחלפה שלו בלד לבן, שיותר מתאים להלך הצבעים בפרויקט...

נשבע לכם זה אשכרה כירורגיה חחח

* כדי להחליף את הלד, אין צורך להוציא את כל הכפתור *

11327437516_27975c1353_o.jpg

11327501793_b475e1bb7b_o.jpg

11327500963_9758a06761_o.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא עדכון, אבל רכשתי היום הימורו נוסף בעלות של 80 ש"ח. הסיבה, המלאי של KSP נגמר.. נשארו 2-3 יח' בכל הרשת ואין מושג אם יחזור למלאי או לא. יש שמועות שהמוצר לא ימשיך. את הראשון "נאלצתי" לקנות מפלונטר עבור 167 שקל ובאינטרנט המחירים גבוהים משל KSP. בקיצור, מי שמצא חן בעיניו המוצר ומתכנן לעשות פרויקט איתו, כדאי להזדרז ולקנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היסודיות ותשומת הלב לפרטים הקטנים הם חלק אינטגרלי להגעת השלמות, ואתה ניחן בהם בהצטיינות יתרה. רק להסתכל ולהזיל ריר, אגב הנויזבלוקרס האלה כ"כ יפים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...