The Define Project - בחסות TMS מחשבים - תמונות מתעדכנות גם בעמ' 1 - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Define Project - בחסות TMS מחשבים - תמונות מתעדכנות גם בעמ' 1

adi518

Recommended Posts

בהחלט, כמו שאמרתי והזכרתי כמה פעמים. אני מתכוון להכין משהו כזה:

uKAQ5.jpg

חומר יחסית פשוט שניתן להשיג בארץ כמעט בוודאות מוחלטת. קדיחה קלה של כמה חורים וחיבור עם כמה ברגי אצבע ואני מסודר. אני חושב שזה הרבה הרבה יותר יפה מפאנל עם חלון, כולל המקורי של פרקטל. אם אני לא טועה זה SMOKED ACRYLIC. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 898
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מי שהכין את זה שלח לי את רשימת "מצרכים". שאגיע לזה אבדוק את הפרטים מחדש. :)

נראה לי שאלך בסוף על אפור\שחור עם נגיעות של צהוב וכחול:

Sleeve_SMALL___B_4d55d5c836209.jpg

יום ראשון אבצע הזמנה מ MDPC. צריך להגיע אליי הלוחץ שלהם עם קצת פינים אבל סליב בצבעים עדיין לא הזמנתי. :) :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מרדרבוקס התחילו לקחת הזמנות, עולה 1200$.

איך לא נחשפתי לאתר הזה לפני כן?

המסקנה שהגעתי אליה היא שלא הרבה ישראלים קוראים פורומים זרים, או על פניו ככה זה נראה. יש הרבה מה ללמוד מהם... אני את כל הדברים האלה יודע ממה שקראתי וראיתי. :)

זה למה אמרתי שאפתח אשכול שמסכם את כל המידע בנושא. אני בטוח שלא מעט ימצאו עניין וירצו לשפר את המערכת שלהם. אבל מעבר לרצון ל"שפר" זה פשוט תחביב מאד מהנה ומאתגר. אני חושב שהמחשבה הבסיסית שקונים מחשב, מרכיבים את זה איך שזה וזהו, היא לא מדוייקת. שבונים מחשב אז בונים מחשב. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התשובה בגוף השאלה. אלומיניום זה מצרך יקר ולכן המארזים האלה עולים 1000 שקל +.

פרקטל מהווים חלופה הולמת למארזים הממש high end כמו ליאן לי וסילברסטון. קורסייר גם נחמדים אבל אני חושב שפרקטל די קרובים אליהם באיכות וכשמסתכלים על המחיר, מחירי הקורסייר מעט מופרזים.

הנה דוגמא:

ישנה חברה אחת עיקרית שמייצרת קירורי מים מוכנים לכל החברות. אנטק קולר, קורסייר H50/60/70./100 הם כולם מיוצרים ע"י אותה חברה שנקראת ASETEK. ההבדל זה בלוגו, על לוגו של קורסייר משלמים יותר וזה גם הגיוני, הם יותר זמן בשוק, הם מציבים את עצמם ברף יחסית גבוה לעומת המתחרים והם גם מצליחים לשמר את הרף הזה. בסופו של דבר אתה משלם יותר. אני חושב שזה נהדר שקמה חברה כמו פרקטל ואני שמח לקנות את המארזים שלהם שבהחלט ניכרת בהם מחשבה שהושקעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא יש לי מארז של LIAN LI שהוא לא כזה יקר (500-600 ש"ח)... (ב-RSM מכרו עד לא מזמן אחד בכמעט קרוב ל-300 ש"ח בקניית מחשב חדש) לגבי קורסייר יש להם שאהבתי (לא כולם קיבלו ביקורות ממש טובות) אבל הם באמת יקרים משמעותית ובלי סיבה הגיונית לדעתי...

השאלה אם האלומיניום מבודד רעש פחות טוב מהפח של פרקטל, ולכן החליטו להשתמש בפח דווקא?

המעבר מ-LIAN LI לפרקטל מעלה לי קצת תהיות... ::)

ושוב אני מנסה להבין, מה יש למארזי high-end מלבד ה"מותג", שהופך אותם לכאלו ומתמחר אותם בהתאם?

שמתי לב שהרבה מהמארזים ב-MDPC הם של LIAN LI...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שוב, אלומיניום זה חומר יקר יותר, קל יותר ולכן מוסיף המון לעלות. אאל"ט ליאן לי בונים את כל המארז מאלומיניום, כולל הפאנל הקדמי. כלומר הם משתמשים ביותר מתכת. אם פרקטל היו עושים אותו דבר, גם הם היו מתמחרים ב 200$ +, אבל זה בדיוק הקטע, הם חשבו איך להביא משהו שנראה כמו מארז של 1000 שקל רק ברמת מחיר של 500 שקל, לדעתי, הם ללא ספק הצליחו.

בקטע של הבידוד, אין הבדל. בידוד נקבע עפ"י עובי הדפנות והאם יש חומר מבודד כתוספת.

ליאן לי אגב, בונים הרבה על אביזרים, ה 1000-1500 שקל שתוציא על מארז רציני שלהם, זה רק ההתחלה, אח"כ יש עוד דברים קטנים שאתה אלוי תרצה וגם עולים לא מעט.

האמת שאני מנסה להשיג עכשיו רגליות אלומיניום של ליאן לי:

SD-01-b.jpg

הן לא יקרות אבל איזה מוכר מוזר באיביי מתעקש על משלוח הזוי של 17$. מישהו מארה"ב. מאכזב, אבל עוד אמצא אותן ממוכר אחר. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...