The Define Project - בחסות TMS מחשבים - תמונות מתעדכנות גם בעמ' 1 - עמוד 4 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Define Project - בחסות TMS מחשבים - תמונות מתעדכנות גם בעמ' 1

adi518

Recommended Posts

עדי, ראיתי במדריך שכן יש אפשרות לחבר את המארז כך שיראה את הפעילות של הדיסקים.

מחברים את ה-power led של המארז ל- hdd led בלוח האם

לא בדקתי אבל אני מניח שהתצוגה הקבועה במארז תתחיל להבהב בהתאם לפעילות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 898
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

מאחורי MDPC עומדים בחור בשם נילס ואשתו מונה, אנשים ממש נחמדים, יש לו אפילו מכרים בישראל. הוא התלהב שהזמנתי. P:

עדי, ראיתי במדריך שכן יש אפשרות לחבר את המארז כך שיראה את הפעילות של הדיסקים.

מחברים את ה-power led של המארז ל- hdd led בלוח האם

לא בדקתי אבל אני מניח שהתצוגה הקבועה במארז תתחיל להבהב בהתאם לפעילות.

נדמה לי שאכן הזכרתי שאפשר לחבר את זה ל HDD אבל אז זה יהבהב לך. בימנו זה פאסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי הטכנולוגיה עברה כברת דרך ארוכה ב 10 שנים האחרונות. היום אתה לא מסתכל על הנורית חיווי של ההארדיסק לראות אם המחשב "נתקע" כי זה פשוט לא קורה, ואם זה קורה יש לכך אינדיקטור אחר, הרבה יותר ברור, כמו מסך כחול. :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן ולא

במחשב שלי זה נתון חשוב מאחר ואיתו אני מגלה שיש פעילות שלפעמים אין לה ביטוי מיידי על המסך

לעומת זאת במארז שמשמש כ- עדיף שלא נראה את ההבהוב שלא ימשוך את העין באמצע הסרט.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה. אממ על איזה היטסינג כחול אתה מדבר? :) הלוח שיש לי הוא שחור עם היטסינקים אפורים וקצת לבן בקונקטורים. כחול יכול להחמיא לכחול של הקבלים היפנים וללד הכחול של המארז.

זה לא עלה לך משהו כמו 1000 ש"ח?

400 כולל משלוח, אבל זה הרבה סחורה וסחורה א' א'. 40 מ' של שרוול, 200 שרינקים, 40 קלמפים, 50 פינים ATX מקוריים של מולקס, והיו שם עוד דברים טובים. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

400 כולל משלוח, אבל זה הרבה סחורה וסחורה א' א'. 40 מ' של שרוול, 200 שרינקים, 40 קלמפים, 50 פינים ATX מקוריים של מולקס, והיו שם עוד דברים טובים. :)

אה, יפה :)

אני אמתין לפוסט המלא שלך בנושא ואז אחליט אם להזמין גם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מי שירצה יוכל למצוא אלטרנטיבות זולות יותר פה בארץ. בכמה ימים האחרונים חפרתי בגוגל ומצאתי חומרים נוספים בחנויות פה בארץ.

לדוגמא שרוול מתכווץ ביחס של 3:1. עברתי בכל החנויות בשד' הר ציון ואפילו אחד לא מחזיק. הם כולם מוכרים את הדרעק הרגיל של 2:1 .2:1 זה די גרוע ! לא לקנות !

מצאתי חנות שנקראת EROPED, חנות\מחסן מיפו (ליד אבו חסן) שמחזיקה 3:1 אז אחרי שאקבל את ההזמנה מגרמניה אני מתכוון לעשות השוואה בין מה ששלחו לי לבין מה שהם מוכרים שם בחנות, אם זה זהה בעובי השרוול אז זה בהחלט שווה קנייה. מצאתי גם חנות שמוכרת שרוול מתכווץ ביחס של 4:1 שזה הכי חשוב שעושים סליב לכבל ATX בודד. אני לא זוכר אם רשמתי אבל מצאתי גם חנות שמוכרת Techflex שזה הסליבינג שאני משתמש (הזמנתי מאיביי). המותג הזה, יש לו גם שרוולים מתכווצים ביחס של 3:1 ו 4:1. אחרי החג אדע יותר אם ניתן להשיג אותם מהחנות הזאת (LILLYTECH באור יהודה). אגב, חשוב לא לקנות שרוול מתכווץ עם דבק, הדבק נמס וזה נותן תוצאה מכוערת מאד.

הדבר הכי חשוב שמצאתי אתמול, אחרי טון של חיפושים בגוגל, זה חוט חשמל ראוי, שהעובי שלו מבחוץ לא עובר את ה 2.2 מ"מ. חוט של ALPHAWIRE, מצאתי את אתר היבואן (ליאון אלקטרוניקה) ואחרי החג אחפש משווקים שלו באיזור המרכז. בשביל כל הכבלים שאבנה אני צריך כמו כמו 30 מ' אולי יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

IYmn4.jpg

אממ...השאריות ש KSP השאירו על הספק כשהורידו את הסטיקר המקורי של האחריות ושמו את שלהם... :nono:

Bdhsi.jpg

אחרי:

W1fXk.jpg

:D זה כמעט כאילו הם אומרים אחד לשני: "אחד בשביל כולם וכולם בשביל אחד!" :|~

CNWYU.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...