The Define Project - בחסות TMS מחשבים - תמונות מתעדכנות גם בעמ' 1 - עמוד 5 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Define Project - בחסות TMS מחשבים - תמונות מתעדכנות גם בעמ' 1

adi518

Recommended Posts

• תגובות 898
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אמור להיות מספיק, יכול להיות שרק הכבל של המעבד קצת קצר אבל האמת שלא בדקתי אז אולי אני טועה.

אני בכלל לא מתכוון להשתמש בהם. אני בונה חדשים באורכים שמתאימים למארז הזה. :)

אגב, מצאתי פתרון לחיבור של כונן 2.5 מאחורי הלוח-אם. אני הולך להכין לי שתי מסילות כאלה עם חורים שדרכם אחבר את המסילות למארז ועל המסילות בצדדים אקדח עוד שני חורים ואתפוס את הכונן מהצדדים. ככה לא צריך לפרק את הלוח-אם במקרה שחייבים לפרק את הכונן. :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש להשיג כבלים מוכנים עם הסליבים האלה?

ישנם מאריכים, שחסרונם הוא עוד אורך כבל להחביא ויעילות פחותה.

וחלק מהחברות (לדוגמא קורסאיר) משווקות מנפרד סטים מודולריים (לספקים מודלריים) המוסלבים מראש. בספק הפטאליטי 1000 של OCZ ובספק ה-NEZ סופרנובה של הכבלים מגיעים עם סליבינג מראש.

לסיסוניק ניתן להשיג כבלים מקוסטמים באינטרנט.

אבל אם אתה עם ידיים טובות וקולט מהר (עם הרבה זמן וכסף פנוי) אז סליבינג עצמאי יית תוצאות טובות יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי כבלים מוכנים שקניתי בזמנו. אחרי שאכין חדשים אין לי יותר צורך בהם ואני מוכן למכור אותם. :)

כבל 24 באורך 60 מ"מ

כבל 8 (למעבד) באורך 50 מ"מ (אאל"ט, צריך לבדוק שוב)

שני כבלים לכרטיס מסך שכל כבל יושב על שקע PCIE אחד ומתפצל לשני 6+2.

דבר חשוב שכדאי לדעת. עם הסט כבלים המקורי של הספק כח צריך שני כבלים שמתחברים, כל אחד לשקע PCIE בספק כדי לחבר כרטיס מסך. עם כבל יותר משוכלל כמו שיש לי אפשר להשתמש בכבל אחד וככה לעשות SLI\CF או בעצם לחסוך כבל מיותר במארז.

ה R3 עם הכבלים הלבנים:

NOE07.jpg

9P2th.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...