The Define Project - בחסות TMS מחשבים - תמונות מתעדכנות גם בעמ' 1 - עמוד 3 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

The Define Project - בחסות TMS מחשבים - תמונות מתעדכנות גם בעמ' 1

adi518

Recommended Posts

• תגובות 898
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הם מקנים לכבל גמישות ועקמומיות מיוחדת, ביחד זה מגדיל את פקטור האסתטיות של המארז לפי כמה מבנייה רגילה.

תעיף מבט באתר הזה: http://www.million-dollar-pc.com/

הסלבה לא מקנה לכבל גמישות בשום צורה, גמישות היא אחת מתכונות החומר של הכבל עצמו, והדרך היחידה לשנות אותה היא ע"י חימום.

אבל זה בהחלט אסתטי.

לגביי האתר - מרשים מאוד. הדבר הזה למשל מדהים:

http://www.million-dollar-pc.com/systems-2011/murderbox-mk2/murderbox-mk2.htm

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הניסוח שלי לא היה מדוייק. הכוונה הייתה שברגע שמסירים את הבידוד המקורי של הכבל ושמים את הסליב, הוא שומר על הגמישות של הכבל ולא מקשיח אותו כמו הבידוד המקורי. זה מאד עזר לי למשל עם הכבל של ה USB3, בהמשך אעלה תמונות תקריב של מה שעשיתי. לגבי המרדרבוקס, כן, זה בערך המארז הכי מרשים שראיתי אבל יש לי פה תיקיה עם תמונות של המון לא פחות יפים. אני אוסף תמונות של וסידורי כבל שמצאו חן בעיני וככה מקבל השראה, כולל המרדרבוקס הזה. המטרה זה להגיע למשהו "קרוב". ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עיקר ההזמנה שעשיתי אתמול מ MDPC:

1x סליב שחור

1x סליב אפור בהיר

1x סליב צהוב

1x סליב כחול מיוחד (b-magic)

50x שרינקים חתוכים מראש ל 15 מ"מ; מתכווצים ביחס של 4:1 עם "קיר" דק (מעט נדיר למצוא בארץ כזה יחס כיווץ) בצבע שחור\לבן\צהוב\כחול.

10x קלאמפים לכבל מכל מידה small\medium\large\jumbo

lAKqs.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עיקר ההזמנה שעשיתי אתמול מ MDPC:

1x סליב שחור

1x סליב אפור בהיר

1x סליב צהוב

1x סליב כחול מיוחד (b-magic)

50x שרינקים חתוכים מראש ל 15 מ"מ; מתכווצים ביחס של 4:1 עם "קיר" דק (מעט נדיר למצוא בארץ כזה יחס כיווץ) בצבע שחור\לבן\צהוב\כחול.

10x קלאמפים לכבל מכל מידה small\medium\large\jumbo

זה לא עלה לך משהו כמו 1000 ש"ח?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך MDPC בנושא משלוח ? מחיר / זמן הגעה וכו'.. ראיתי שהזמנת בעבר מ- moddiy.com אז אשמח להשוואה :)

יפה שהשרינקים מגיעים כבר חתוכים ככה מזמינים בדיוק כמה שצריך + כמה אקטסרה למקרה של פאשלה.

אגב איך אתה מקווץ אותם פן ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה פתאום פן חח.. יש בשביל זה מצית ואקדח חום.

MDPC יודעים שאנשים מכל העולם מזמינים אז הם ארגנו משלוח די זול..אתה יכול להזמין די הרבה דברים וייצא לך 10 יורו משלוח. זמן ההגעה, אני מאמין שכמעט פחות משבועיים. אחרי החג אני בדוק מקבל את ההזמנה הראשונה שלי מהם.

הם עושים ככה שאתה לא צריך לשלם מע"מ שזה מגיע. לא משנה מה את המזמין ובאיזה כמות.

moddiy די מפריזים עם המשלוח. הסיני ששולח את הדברים מוכן לשלוח רק עם מעקב כדי שאנשים לא ידפקו אותו ויגידו לפייפל שהם לא קיבלו את החבילה. שאתה מקבל את החבילות בדואר צריך גם לחתום ואז הם מעדכנים את המס' מעקב במחשב. בדומה ל priority ו EMS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...