קניה קבוצתית INTEL SSD 330 120GB - נסגרה. הגרלה בקרוב. - עמוד 23 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניה קבוצתית INTEL SSD 330 120GB - נסגרה. הגרלה בקרוב.

tmpusr

כמה פריטים תהיו מעוניינים לקנות?   

583 הצבעות

1. 1. כמה פריטים תהיו מעוניינים לקנות?

Recommended Posts

פשוט הורגים אותים כאן אנשים. מה אתם עושים את החישובים של החנויות. (מוכרות במחירי הפסד עלק)

ממה אתם כל כך מפחדים? שהמחיר יעלה עוד כמה ימים אם לא נסגור את המכירה ברגע זה? :lol: :lol: :lol: :lol:

בנוסף, בתיאום עם המארגן, מחר אני בודק אפשרות רכש נוספת ממקור נוסף שלא נבדק. לא יודע אם יצא מזה משהו, אבל יש סיכוי טוב ושווה לבדוק זאת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 523
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פשוט הורגים אותים כאן אנשים. מה אתם עושים את החישובים של החנויות. (מוכרות במחירי הפסד עלק)

ממה אתם כל כך מפחדים? שהמחיר יעלה עוד כמה ימים אם לא נסגור את המכירה ברגע זה? :lol: :lol: :lol: :lol:

בנוסף, בתיאום עם המארגן, מחר אני בודק אפשרות רכש נוספת ממקור נוסף שלא נבדק. לא יודע אם יצא מזה משהו, אבל יש סיכוי טוב ושווה לבדוק זאת.

כמה שאתה צודק!

אנשים חוששים שהרשתות חס וחלילה "תפסיד" כסף.

וגרוע מזה שהמחיר יעלה.

אנשים עם כמות כזו של קונים המחיר יכול רק לרדת ולא ההפך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למארגן הקנייה כדאי שתדע שהמחירים ירדו !!!!

בפלונטר אפשר להשיג ללא קנייה קבוצתית את

כונן 128GB Crucial M4 ב- 577 ש"ח

http://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=CT128M4SSD2

כונן 120GB Intel SSD 330 Series ב 546 ש"ח

http://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=SSDSC2CT120A3K5

כונן 120GB Intel® SSD 520 Series ב 713 ש"ח

http://www.plonter.co.il/detail.tmpl?sku=SSDSA2BW120A301

אולי כדאי לפנות אליהם ולקבל מחיר טוב ולזרז את סגירת המכירה

בתור אחד שלחץ לסגור כשהמחיר עמד על 500 שח ומחיר השוק עמד על 546 שח, כעת כשמחיר השוק עומד על 450 שח, (והכל בזכות זה שנוהל משא ומתן מאחורי הקלעים ובזכות זה שחיכינו בלי לחץ) אני לא חושב שדווקא אתה יכול לבוא בביקורת על התנהלות המכירה.

להיות לחוץ זה הדבר הגרוע ביותר בזמן משא ומתן. תשאל כל אחד.

אם לחוץ לך לרכוש ואתה לא יכול לחכות עוד כמה ימים, תקנה. רק אל תנסה לשכנע את עצמך שאתה עושה את הבחירה הנכונה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון סקר - 136 משתתפים ועדיין עולה... :xyxthumbs:

היו 2 הצבעות על יותר מ-4 פריטים מה שנשמע לי הזוי אז ביטלתי את הקטגוריה הזו.

מי שסימן את האפשרות הזו בסקר מוזמן להצביע שוב עם מספר פריטים בין 1 ל-4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים יקרים,

לכל אלו שאומרים לזרז את המכירה, אל תשכחו שהמחיר והתחרות הם בעקבות המכירה הקבוצתית הזו והתחרות על ה130 הקונים הפוטנציאלים, ולא להפך!

החנויות לא יסגרו את הבאסטה פתאום מחר בבוקר ויגידו, "לא בא לנו למכור ל130 אנשים, אנחנו מעדיפים שהם יבזבזו את הכסף שלהם במקום אחר",

בשבילהם זה פרסום, זה כסף שנכנס אליהם, וזה אופציה לדחוף לכל אחד ואחד מהקונים מוצר אחר

ולכן, גם אם לכאורה הם "יפסידו" במחיר על הSSD יש להם פוטנציאל לעשות רווח על מוצרים אחרים.

אישית, לא הייתי בסניף אייבורי כבר יותר מ4 שנים, לכן אם והיה והקניה תתבצע דרכם הם כבר הרוויחו לקוח שיכנס לחנות ויחשף לשאר המוצרים שהם מוכרים.

כל אלו אשר נרשמו לקניה הקבוצתית וקנו מיד כאשר התחילה המלחמת מחירים בין KSP לאייבורי, מגיע לכם :bash:

כנראה שאתם לא מבינים ולו מעט בכלכלה חופשית, בלי לערב פוליטיקה וגזענות חלילה, מספיק לראות את ההבדלי מחירים בין קהילות מסוימות בארץ לבין שאר העם והמחירים שהם מקבלים, כמובן שהם מקבלים את המחירים בעקבות אחדות של כולם, ומציגים את עצמם ככוח קניה מאוחד וגדול, ולא נוטשים את הקבוצה כשמורידים להם כמה שקלים.

אם זה היה תלוי בי היה גם "רשימה שחורה" של משתמשים בפורום של הקניות הקבוצתיות, וככה היה ניתן לדעת מי רציני, מי שנכנס אליה לא יוכל להשתתף בקניות הבאות. :silly:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדכון:

במהלך יומיים הקרובים הכוננים יגיעו לכל סניפי אייבורי, אבל תתחילו להזמין כבר עכשיו כי השבוע המחיר אמור לעלות בחזרה.

חשוב לציין שבאייבורי אתם מקבלים את הכוננים עם אחריות דרך יבואן רשמי של בישראל - מה שלא מקבלים אצל חנויות שמייבאות בעצמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...