קניה קבוצתית INTEL SSD 330 120GB - נסגרה. הגרלה בקרוב. - עמוד 20 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניה קבוצתית INTEL SSD 330 120GB - נסגרה. הגרלה בקרוב.

tmpusr

כמה פריטים תהיו מעוניינים לקנות?   

583 הצבעות

1. 1. כמה פריטים תהיו מעוניינים לקנות?

Recommended Posts

כמה כאן כבר תיכננו להשתמש בכונן 120 ג'יגה למערכת הפעלה ואחסון של תמונות/ווידאו??

כמה כבר אפשר לאחסן על כונן 120 ג'יגה??

אצלי אישית מערכת ההפעלה שלי יושבת על כונן 1TB (בשתי מחיצות) שיהפוך להיות כונן להכל וה120 ג'יגה יהיה למערכת הפעלה (ולכמה תוכנות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 523
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כמה כאן כבר תיכננו להשתמש בכונן 120 ג'יגה למערכת הפעלה ואחסון של תמונות/ווידאו??

אצלי אישית מערכת ההפעלה שלי יושבת על כונן 1TB (בשתי מחיצות) שיהפוך להיות כונן אחסון להכל וה120 ג'יגה יהיה למערכת הפעלה (ולכמה תוכנות)

זה בדיוק מה שתכננתי לעשות עם ה- TrueSSD C-400 128GB שלי. כונן , ועוד טרה קשיח לאחסון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נא להוסיף אותי למכירה אני מעוניין בכונן אחד. תודה

תרשם בסקר.

אצלי אישית מערכת ההפעלה שלי יושבת על כונן 1TB (בשתי מחיצות) שיהפוך להיות כונן להכל וה120 ג'יגה יהיה למערכת הפעלה (ולכמה תוכנות)

אני מתכון לאחסן נטו על הSSD ומספר קטן של תוכנות שאני עובד איתם ביום יום.

בשביל כל השאר אני חושב ש1TB שיש לי יספיק, לא יספיק? נחבר עוד אחד ששוכב בארון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

^^

אנחנו אומרים את אותו הדבר....

התגובה שלי נועדה לפרסום על כך שהכונן לא מצטיין כשהמטרה היא אחסון תמונות/ווידאו ואני הגבתי לזה שב120 ג'יגה, כמה כבר אפשר לאחסן אחרי שאתה מתקין מערכת הפעלה/ תוכנות בשימוש יומיומי?

בנוסף, מי הולך וקונה כונן 120GB לאחסון ב450 ש"ח שבמחיר הזה קונים רגיל עם נפח הרבה יותר גדול...

ובהמשך כתבתי שהתכנון שלי הוא להפוך את ה120 ג'יגה לכונן מערכת ולהשתמש ב1TB שיש לי היום לכל שאר הדברים (אחסון/משחקים וכו')

בשורה התחתונה, כתבת בדיוק כמו שאני כתבתי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלת שאלה:

"כמה כאן כבר תיכננו להשתמש בכונן 120 ג'יגה למערכת הפעלה ואחסון של תמונות/ווידאו??"

אני עניתי לך.

יחסית יש לי הרבה , מיותר לבזבז את המקום של הSSD בשביל או ווידאו.

לא אמרתי שאתה מתכון לעשות את זה. עניתי לך על השאלה סה"כ (יש בסוף השורה הזו סימן שאלה) :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, אבל 450 זה מחיר שאפשר לבקש תמורת כמות האנשים. אם כל אחד יעשה קצת מאמץ (חלילה נפרסם בFXP) נעבור את ה100 איש.

למה חלילה? אתה מפחד מהצבעות כפולות המגיעות משני פורומים?

מהביקורת של anandtech:

The biggest problem with Intel's 330 really stems from the limitations of its SandForce controller. Performance with incompressible (or software encrypted) data is hardly competitive. As an unencrypted OS/application drive the 330 is great, but if you're planning on using software encryption or will be primarily storing photos, videos and music you'll want to opt for a drive based on a different controller technology.

In the end it's good to see playing aggressively on price. The 330 is likely one of the best SandForce drives on the market, and not having to pay a premium for it is pretty awesome.

או בעברית - אחלה כונן למערכת הפעלה + תוכנות, אבל יש יותר טובים ממנו לאחסון קבצי תמונות/וידאו.

מאחר שאני צריך כונן למערכת הפעלה ולתוכנות לשם שיפור פרודוקטיביות, אני בטוח 330 הוא כונן שמאוד מתאים לצרכים.

הללויה סוף סוף ירדנו לרף ה450 שקלים

ולא נראה לי שאף יבואן פה הוא חסיד אומות העולם...

אחלה שיעור בצרכנות נבונה קיבלנו פה.

כל הכבוד לפותחי הדיון ותודה על ההשקעה

כן תודה כי אני הבנתי איך דברים יכולים להשתלשל כשאנשים פורשים מקבוצת קנייה כי חושבים שזכו בעסקה הכי טובה בזמן שהם דופקים כוח רכישה של קבוצה עצמה ובסוף אנשים שמחכים לא מעט זמן לעסקה טובה.

אנשים, הזמן לקבוע חוקים למי שמצטרף למכירות קבוצתיות נערכות בפורום כדי שמעוניינים לא יפעלו מתוך אינטרסים אישיים אך יתחשבו באחרים. מי שאינו מסכים שיצטרף למכירה אישית ויתמקח בעצמו אם חושב שהוא חזק במו"ם.

מי שנמצא מסרב חוקים ובורח בעקבות שקיבל עסקה משתלמת, יחשב בוגד וימצא עצמו בורח כי אנחנו נאתר ונחסל אותו בסוף :2gunsfiring:

אבל לפני כמובן נפגע בקרובים שלו כפי שנהוג בשבט מפיה שלנו כדי להוציא תולעת מן אדמה :hat:

Are you in or not? ;)

sDawVl.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשתרדו איתם לפחות מ 400 ש"ח (ועם הכמות הזאת, 350 זה מחיר יותר ריאלי, עם כמות כזאת כבר אפשר לדבר ישירות עם היבואן). יהיה על מה לדבר. כרגע אפילו באמזון המחיר יותר נמוך....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...