קניה קבוצתית INTEL SSD 330 120GB - נסגרה. הגרלה בקרוב. - עמוד 18 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניה קבוצתית INTEL SSD 330 120GB - נסגרה. הגרלה בקרוב.

tmpusr

כמה פריטים תהיו מעוניינים לקנות?   

583 הצבעות

1. 1. כמה פריטים תהיו מעוניינים לקנות?

Recommended Posts

אפשר טכנית לחבר מערך מסוים של שני כונני זהים בנפח 120GB ושהמחשב יקלוט אותם כ-240GB של כונן אחד?

(אני שואל בשרשור הזה כי זה רלוונטי למס' הכוננים שאני רוצה)

אתה יכול להגדיר שני כוננים לא זהים כמערך RAID, אבל אז שני הכוננים מוגבלים לכונן האיטי יותר, ולגודל של הכונן הקטן יותר.

אה סליחה, התשובה שלי לא רלוונטית לשאלה. המערך שאתה מתאר נקרא RAID 0.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 523
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

ולדעתי זה אומר שאנחנו יכולים להשיג מחיר עוד יותר נמוך, ו/או מחירים מיוחדים לכל הכוננים של אינטל כולל ה-520...

אתה יכול להגדיר שני כוננים לא זהים כמערך RAID, אבל אז שני הכוננים מוגבלים לכונן האיטי יותר, ולגודל של הכונן הקטן יותר.

אה סליחה, התשובה שלי לא רלוונטית לשאלה. המערך שאתה מתאר נקרא RAID 0.

מעולה!

זה אומר שיש דבר כזה...

עכשיו רק נשאר לבדוק אם זה נתמך בכלל בכונני או רק ב-HDD...

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המחיר באיבורי כרגע עומד על 455ש"ח כולל משלוח. מחיר היעד של הקניה הקבוצתית הוא 450ש"ח עד סוף שבוע הבא.

אני לא רואה סיבה להמתין שבוע להתארגנות על מחיר שכבר עכשיו ניתן לכולם, ולכן יצאתי מהקניה הקבוצתית. אני מפספס פה משהו ? :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשוב לי להבהיר כאן משהו:

ברגע שאנשים פורשים הם הורסים את הכוח של הקבוצה ואת המהלך שנבנה כאן.

אני חושב שזה שיש "מחיר יעד" של 450 ש"ח זה לא אומר שאי אפשר לחכות מעט ולתת לתחרותיות בשוק לעשות את שלה ואף לרדת ממחיר היעד לכיוון של 400 ש"ח. אני בטוח שזה אפשרי. כמו שציינו לעיל, לא מתפקידנו לעשות את החשבונות של היבואן/החנות. אנחנו פשוט צריכים לחתור לעסקה הטובה ביותר.

חוץ מזה, אני חושב שלטובת כלל האנשים שהצטרפו לקניה, חשוב שהמחיר והכמות של הכוננים תהיה מסודרת ומתואמת כדי שכולם יוכלו להינות מהתוצאה. ברגע שחנות מורידה מחיר ללא הודעה מוקדמת, אף אחד לא מבטיח שהמחיר הזה ימשיך ושכל המעוניינים יספיקו לקנות לפני שיגמר המלאי והמחיר יעלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חשוב לי להבהיר כאן משהו:

ברגע שאנשים פורשים הם הורסים את הכוח של הקבוצה ואת המהלך שנבנה כאן.

אני חושב שזה שיש "מחיר יעד" של 450 ש"ח זה לא אומר שאי אפשר לחכות מעט ולתת לתחרותיות בשוק לעשות את שלה ואף לרדת ממחיר היעד לכיוון של 400 ש"ח. אני בטוח שזה אפשרי. כמו שציינו לעיל, לא מתפקידנו לעשות את החשבונות של היבואן/החנות. אנחנו פשוט צריכים לחתור לעסקה הטובה ביותר.

חוץ מזה, אני חושב שלטובת כלל האנשים שהצטרפו לקניה, חשוב שהמחיר והכמות של הכוננים תהיה מסודרת ומתואמת כדי שכולם יוכלו להינות מהתוצאה. ברגע שחנות מורידה מחיר ללא הודעה מוקדמת, אף אחד לא מבטיח שהמחיר הזה ימשיך ושכל המעוניינים יספיקו לקנות לפני שיגמר המלאי והמחיר יעלה.

מי אמר לך שאנשים פורשים? ההפך! עוד אנשים נכנסים לפי תוצאות הסקר.

אנשים לא תמימים הם יודעים שזה ירד עוד, בסופו של יום רק חברה אחת מבין השתיים תקבל מעל 100 הזמנות! שזה סכום מאוד אבל מאוד מכובד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...