קניה קבוצתית INTEL SSD 330 120GB - נסגרה. הגרלה בקרוב. - עמוד 22 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניה קבוצתית INTEL SSD 330 120GB - נסגרה. הגרלה בקרוב.

tmpusr

כמה פריטים תהיו מעוניינים לקנות?   

583 הצבעות

1. 1. כמה פריטים תהיו מעוניינים לקנות?

Recommended Posts

• תגובות 523
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש אפשרות לשנות את דעתי בנוגע למס' הכוננים לקראת הסוף?

(ההחלטה שלי תלויה במחיר ולכן אני מעדיף להתאזר בסבלנות למחיר טוב יותר)....

כמובן, כמו חדשים יכולים להצטרף, כך גם קיימים יכולים לשנות את הכמות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תגידו לי מה נסגר איתכם?

בקיצור - רוב הסיכויים שמה שקורה כאן עכשיו זה קרב על הלב של הלקוחות, כלומר, שתי החברות מוכרות את הכוננים האלה במחירי הפסד!

כן. בוא נחכה עוד שבוע ויתחילו לחלק אותם ממש בחינם. הקרב על הלב שלנו ממש בעיצומו!

לכן, היות ומדובר על מחיר פשוט מצויין- להתחיל ולסגור את הבאסטה לפני שיהיה מאוחר מדי.

:xyxthumbs:

מסכים לגמרי, אין מה לחכות עד יום שישי. צריך לסגור בימים הקרובים אחרת חלק גדול מהאנשים יקנו את הכונן בלי הקבוצה, אם עוד לא עשו זאת...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

:xyxthumbs:

מסכים לגמרי, אין מה לחכות עד יום שישי. צריך לסגור בימים הקרובים אחרת חלק גדול מהאנשים יקנו את הכונן בלי הקבוצה, אם עוד לא עשו זאת...

אולי עדיף להתחיל מו"ם ביום שלישי ככה שביום שישי כולם יקבלו כוננים כבר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אני חושב שכבר עכשיו צריך לפרסם את הרשימה הכוללת את שם המזמין וכמות

כך שכל אחד ידע את מצבו ,ולהפוך את הרישום למחייב .

2. אין מה לחכות ליום שישי המחיר לא ירד הרבה אולי עוד 10 או 15 ש"ח

המכירה צריכה להסגר יום שני או שלישי.

3. יפה שמארגן הרכישה מגלה את דעתו על זה מסביר למה הוא לא ממהר ולמה המכירה מתנהלת כבר כמעט חודש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי צריך לעשות את זה כבר מחר, כמה שיותר מוקדם.

לחכות עד יום שלישי לא יעזור לאף אחד.

יאיר - למרות שאני נוטה להסכים איתך ויש הרבה מהאמת בדבריך, אני חושב שאתה מעט מקצין את המצב שלא בצדק.

אין ספק שחשוב לשמור על המומנטום ולפרוש בשיא אבל המצב לא עד כדי כך נואש ואני בטוח שלאף אחד אין אינטרס "להפיל" את המכירה כאן על חודו של יום - לא לנו ולא לחנויות. הכוונה שכולם יצאו מרוצים ושתהיה עיסקה הוגנת ומשתלמת לשני הצדדים.

מחר נעשה בירורים אחרונים וננסה לסגור את העיסקה בהקדם ובתנאים הטובים ביותר שנוכל.

קצת סבלנות ו"בלי פאניקה".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

3. יפה שמארגן הרכישה מגלה את דעתו על זה מסביר למה הוא לא ממהר ולמה המכירה מתנהלת כבר כמעט חודש

אתה בטוח שאתה חושב לפני שאתה כותב? לדעתך טרחתי לפתוח קנייה קבוצתית רק כדי לגרור אותה חודש כי אישית לי לא מתחשק (אם כי יש לי כבר שניים)? נשמע לך הגיוני באיזושהי רמה? :nixweiss:

בלי קשר, אני לא מארגן את הרכישה, רק עוזר לנהל אותה - אין בינה לבין דעתי האישית כל קשר וזו האחרונה גלויה וידועה לכל כבר חודשים ארוכים.

אין לי כל אינטרס אישי ו/או מסחרי בקניה זו או אחרת - זה רק פלטפורמה/שירות שהאתר מספק לטובת חברי הפורום ועד כה נראה שזה משתלם לכולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ראשית אין לי מושג מי מנהל את הרכישה ?

דברי מתבססים על התנהלות הרכישה מתחילתה ואני מהראשונים שנרשמו ועוקב יום יום

שהפנתי שאלות או הצעות בפורום לא קיבלתי התייחסות מהמנהל

עדכונים לגבי הרכישה לא היו ,הפוש הרציני של הרכישה הגיע אחרי הפרסום בעמוד הראשי ובצדק

את זה הצעתי לעשות מזמן (אתה מוזמן לבדוק)

לסיכום כוונתי לא לפגוע באף אחד אלה לתת ביקורת בונה ולהביע את הרגשתי

אני מתנצל אם נפגעת

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...