קניה קבוצתית INTEL SSD 330 120GB - נסגרה. הגרלה בקרוב. - עמוד 28 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניה קבוצתית INTEL SSD 330 120GB - נסגרה. הגרלה בקרוב.

tmpusr

כמה פריטים תהיו מעוניינים לקנות?   

583 הצבעות

1. 1. כמה פריטים תהיו מעוניינים לקנות?

Recommended Posts

• תגובות 523
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

במקום לאיים באזהרות עדיף היית מתעמק קצת בהודעות שלנו.

מה שאני אומר כבר בפעם השלישית, אין אפשרות לבצע הזמנה ללא התשלום ומסירת פרטי אשראי!!! על איזה סמס אתה מדבר?? אני לא יכול לסיים את ההזמנה בלי לשלם. ואני להזכרך, משלם במזומן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכל האלה שבוכים על כך שאין במלאי, אני חייב לדעת משו- נשמע לכם הגיוני שיש איזה חנות/ לנויות מחשבים ששומרת במלאי שלה קרוב ל 150 כוני ssd? למה בכלל חשבתם שיהיה לכולם לקנות בדיוק כשהמכירה תתקיים? זה פאקינג כמות מטורפת, אין חנות בארץ שמחזיקה שליש מזה בלי ידיעה שהיא הולכת למכור את המוצר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הצלחתי לתפוס בטלפון אתמול את החנות של איבורי אז אני אשאל פה...

באחריות של היבואן, איזה נזק היא מכסה על הכונן? אין לי מושג מה יכול להתקלקל בכוננים האלה.... ובמקרה של תקלה, שהכונן לא עובד או לא מתפקד כמו שצריך, אני מקבל ישירות אחד חלופי או שאני צריך לחכות שישלחו לחו'ל וכו'? (כמו שעושים בהרבה מוצרים מיובאים אחרים...)

תודה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הצלחתי לתפוס בטלפון אתמול את החנות של איבורי אז אני אשאל פה...

באחריות של היבואן, איזה נזק היא מכסה על הכונן? אין לי מושג מה יכול להתקלקל בכוננים האלה.... ובמקרה של תקלה, שהכונן לא עובד או לא מתפקד כמו שצריך, אני מקבל ישירות אחד חלופי או שאני צריך לחכות שישלחו לחו'ל וכו'? (כמו שעושים בהרבה מוצרים מיובאים אחרים...)

תודה...

מצטרף לשאלה...
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים יקרים, הגיע הזמן לחשוף את ההפתעה שדיברנו עליה: אם נחצה את קו 150 הכוננים במכירה הקבוצתית, שלושה מהרוכשים הקבוצתיים יזכו בכונן SSD מתנה בנוסף להזמנתם!

על המשתתפים במכירה הקבוצתית לשלוח בהודעה פרטית למשתמש שלי את מספר ההזמנה שלהם- חברי קהילה שרכשו יותר מכונן אחד יוכלו להכנס להגרלה מספר פעמים- שלחו את כל מספרי ההזמנה המתאימים. בין המשתתפים בהגרלה יוגרל כונן אחד בנפח 240GB, אחד בנפח 180GB ואחד בנפח 120GB, כולם מסדרת 330.

בנוסף נענה לשאלות שהצטברו בשרשור:

א) מי שמעוניין להשתתף ברכישה במזומן יכול לשלוח לי בהודעה פרטית את מספר הטלפון שלו, אחד מנציגינו יחזור אליו לקחת פרטים ולשריין את ההזמנה.

ב) כל תקלה בכונן פרט לתקלה הנובעת מנזק פיסי (חבטות, מכות, נפילה של הכונן ושימוש לקוי כמו שפיכת מים) מכוסה בתנאי האחריות- ומכיוון שהאחריות אצלנו, ברגע שתזוהה ותאושר התקלה במעבדה הכונן יוחלף ללא המתנה לתשובת הספק בחו"ל.

שמח לעזור וכאן לשירותכם

שי, אייבורי מחשבים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לנציג איבורי, תודה לך על תשובתך, אך זו לא התשובה שקיבלתי לא מזמן מנציג במוקד הארצי שלכם.. לפי הנציג האחריות היא של איסטרוניקס ולכן גם כול המגעים בקשר למימוש אחריות הם מולם ללא קשר לאיבורי... זה בנוסף לעובדה שלא עונים אצלכם טלפונית בסניפים. (התקשרתי ל2 סניפים מספר פעמים, ועוד משתמשים בשרשור מדווחים על דבר דומה), גורמים לי להסתייגות מהרכישה.. אשמח לשמוע את תגובתך בנושא

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לנציג איבורי, תודה לך על תשובתך, אך זו לא התשובה שקיבלתי לא מזמן מנציג במוקד הארצי שלכם.. לפי הנציג האחריות היא של איסטרוניקס ולכן גם כול המגעים בקשר למימוש אחריות הם מולם ללא קשר לאיבורי... זה בנוסף לעובדה שלא עונים אצלכם טלפונית בסניפים. (התקשרתי ל2 סניפים מספר פעמים, ועוד משתמשים בשרשור מדווחים על דבר דומה), גורמים לי להסתייגות מהרכישה.. אשמח לשמוע את תגובתך בנושא

אוסיף לשאלתך,

האם ברכישה אקבל תעודת אחריות/מסמך שמגבה את כל מה שאמרת לגבי האחריות?

תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חברים יקרים, הגיע הזמן לחשוף את ההפתעה שדיברנו עליה: אם נחצה את קו 150 הכוננים במכירה הקבוצתית, שלושה מהרוכשים הקבוצתיים יזכו בכונן מתנה בנוסף להזמנתם!

סיכוי אפסי שזה יקרה ככה , גם KSP ירדו במחירים וכבר חברה כאן קנו מהם

וגם כנראה שלא כולם ישלחו לך את הנתונים בגלל הסיכוי הנמוך שזה יקרה.

אם אתם מאפשרים לכולם את המחיר של הקנייה הקבוצתית כאן ,

היינו מצפים למשהו יותר רציני מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סיכוי אפסי שזה יקרה ככה , גם KSP ירדו במחירים וכבר חברה כאן קנו מהם

וגם כנראה שלא כולם ישלחו לך את הנתונים בגלל הסיכוי הנמוך שזה יקרה.

מסכים. הרף גבוה מדי.

אם תחלקו את זה למתנה על כל 50 קונים, אולי יש סיכוי שנצליח לקטוף שתיים.

במיוחד שבחנות השניה המוצר היה זמין בסניפים וכנראה מי שהיה לחוץ הלך אליהם.

למי שלא היה רשום בקבוצה..אבל הזמין בכל זאת על סמך המידע הנ"ל, יכול להשתתף בהגרלה ?

לא היתה ממש קבוצה רשומה. יש לך מספר הזמנה של אייבורי - תשלח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...