קניה קבוצתית INTEL SSD 330 120GB - נסגרה. הגרלה בקרוב. - עמוד 24 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניה קבוצתית INTEL SSD 330 120GB - נסגרה. הגרלה בקרוב.

tmpusr

כמה פריטים תהיו מעוניינים לקנות?   

583 הצבעות

1. 1. כמה פריטים תהיו מעוניינים לקנות?

Recommended Posts

• תגובות 523
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

עדכון:

במהלך יומיים הקרובים הכוננים יגיעו לכל סניפי אייבורי, אבל תתחילו להזמין כבר עכשיו כי השבוע המחיר אמור לעלות בחזרה.

חשוב לציין שבאייבורי אתם מקבלים את הכוננים עם אחריות דרך יבואן רשמי של בישראל - מה שלא מקבלים אצל חנויות שמייבאות בעצמן.

אפשר קצת יותר הסברים? מה אחנו אמורים לעשות?

כמו ששבהחור מתחתיך אמר, פשוט להתקשר אליהם ולהגיד שאני חלק מהרכישה הקבוצתית?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי המחיר הוא חל על כל מבקר האתר של אייבורי מחשבים ולכן אפשר פשוט להזמין באתר עכשיו או בטלפון. אולם בטלפון יכולים להצהיר מחיר רגיל ותצטרך להודיעה לנציג שאתה ממכירה קבוצתית של פורום הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט הורגים אותים כאן אנשים. מה אתם עושים את החישובים של החנויות. (מוכרות במחירי הפסד עלק)

ממה אתם כל כך מפחדים? שהמחיר יעלה עוד כמה ימים אם לא נסגור את המכירה ברגע זה? :lol: :lol: :lol: :lol:

בנוסף, בתיאום עם המארגן, מחר אני בודק אפשרות רכש נוספת ממקור נוסף שלא נבדק. לא יודע אם יצא מזה משהו, אבל יש סיכוי טוב ושווה לבדוק זאת.

בדקת אפשרות רכש נוספת ממקור נוסף דרך אגב? מישהו דיבר פה על מו"ם ישירות מול היבואן כדי לעקוף חנויות.

בקיצר, תודה למארגנים ושיתוף פעולה של חברי הפורום!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי לקצר את תהליך ההזמנה: במקום להתקשר מומלץ להזמין ישירות דרך האתר שלהם או לבוא לסניף הקרוב ולעשות הזמנה, אין צורך להגיד שאתם מHWZ כי הפעם זה נעשה ללא רשימה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאללה הזמנתי, אני רק מקווה שזה ריטייל ולא OEM, אבל זה לא באמת משנה. השבוע נראה פעם ראשונה עד כמה הבדל באמת יש עם :)

אני מניח שאת הכונן אתה צריך למחשב שלך כי הוא בעצמו 2.5 אינצ' ואז לא תהיה לך צורך במתאם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שזה מה שאנחנו אמורים להזמין : http://www.ivory.co.il/%D7%93%D7%99%D7%A1%D7%A7-%D7%A7%D7%A9%D7%99%D7%97-Intel-330-120GB-SSDSC2CT120A3K5-SSD.html

זה ריטייל? זה OEM? זה יגיע עם הקופסה? לא כתוב שם כלום...

גם אני מעוניין לדעת אם זה RETAIL ובנוסף לשאול; עדיף לקבל מידי שליח או לגשת לסניף ולקבל שם כדי לוודא שאין פדיחות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שאת הכונן אתה צריך למחשב שלך כי הוא בעצמו 2.5 אינצ' ואז לא תהיה לך צורך במתאם?

למעשה הוא למחשב הנייח שלי אבל עם המארז שלי הגיע גם מתאם ל 2.5. אין לי מושג איפה הוא אבל נמצא אותו כבר...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...