קניה קבוצתית INTEL SSD 330 120GB - נסגרה. הגרלה בקרוב. - עמוד 13 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קניה קבוצתית INTEL SSD 330 120GB - נסגרה. הגרלה בקרוב.

tmpusr

כמה פריטים תהיו מעוניינים לקנות?   

583 הצבעות

1. 1. כמה פריטים תהיו מעוניינים לקנות?

Recommended Posts

משום מה עדיין לא קידמו את המכירה הזו בעמוד הראשי וזה יכול להסביר את המספר הנמוך של המשתתפים פה.

הפרסום של ה-R4 שלכל הדעות הרבה פחות פופולארי בציבור הביא למספר משתתפים לא רחוק ממה שיש לנו כאן :nixweiss:

אני מניח שאם נשים תאריך יעד לסוף שבוע הבא ונעלה את המודעות למכירה בעמוד הראשי נוכל לגרד את ה-100 משהו באיזור הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 523
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אפשר בבקשה לבדוק גם אם יהיה אפשרי לקבל הנחה דומה על ה330 180GB?

הפער ביניהם עומד על 300 ש"ח, הנחה דומה תביא אותו לאזור ה800 ש"ח (במקום ה930 ש"ח) אולי אם אפשרי לקבל הנחה קצת יותר גדולה?

במחיר כרגע, לא משתלם לקנות את ה180GB כי אפשר בעוד 70 ש"ח (סה"כ) לקנות שניים של 120 ג'יגה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משום מה עדיין לא קידמו את המכירה הזו בעמוד הראשי וזה יכול להסביר את המספר הנמוך של המשתתפים פה.

הפרסום של ה-R4 שלכל הדעות הרבה פחות פופולארי בציבור הביא למספר משתתפים לא רחוק ממה שיש לנו כאן :nixweiss:

אני מניח שאם נשים תאריך יעד לסוף שבוע הבא ונעלה את המודעות למכירה בעמוד הראשי נוכל לגרד את ה-100 משהו באיזור הזה.

זה גם מה שאני לא מבין.... לאיזה מארז כן נתנו פרסום בעמוד הראשי אבל לSSD עם מעל 60 קונים לא נתנו פרסום.

חבל אבל חבל מאוד!

טוב, אני לא רואה שהפעם זה יגיע ל100 יחידות, כנראה בעיקר בגלל שפעם שעברה כל מי שרצה קנה אותו במסגרת הקבוצתית הקודמת.

תחילת שבוע אני בודק אם יש עוד מה לעשות לגבי המחיר ונתחיל לסגור את זה, מה שחשוב זה שכרגע אנחנו עומדים על המחיר הכי טוב בארץ! :)

תבורך על הפעילות!

אני מקווה שהכמות תעלה עד אז (כמות הקונים) ובמידה ולא אז אולי הקניה תפורסם בעמוד הראשי ואז כן יהיו לנו עוד רוכשים.

במידה ולא אני מאמין שרוב המספרים כאן יצנחו כי הרבה אנשים מחכים למחיר 'קצת' יותר נמוך מהמחיר הנקוב.

:xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אבדוק אפשרויות נוספות בתחילת שבוע ואולי גם דגמים אחרים, במידה ולא יצוצו הצעות יותר טובות - אז אפשר יהיה להגיד שיש לנו כאן את ההצעה הכי טובה ונלך לקדם את זה בעמוד הראשי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מאכזב משהו. ציפיתי לראות תגובה עם תאריך סגירה סופי + מחיר מעודכן. במקום זה קיבלנו הבטחות של "שבוע הבא" כפי שכבר שמענו בשבוע שעבר.

חוששני שבפרק זמן ארוך כל כך הרבה אנשים עזבו\יעזבו את המכירה בלי לעדכן כאן בתרד.

גם המחיר בינתיים לא בדיוק מפיל שמשות, כזה שיגרום ל-"וואו בואנה איזה יופי, נראה לי הגיע הזמן להתחדש באיזה כונן חדש" אלה סך הכל הנחה צנועה שתדבר רק למי שכבר ממילא התכוון לרכוש כזה בקרוב.

*חובה להציג את זה גם בעמוד ראשי בסמוך למועד הסגירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חייבים שהקניה הזו תרשם גם בעמוד הראשי של האתר - לשם הצלחת המחירה והורדת המחיר.

אם הקניה הנ"ל תרשם בעמוד הראשי של האתר רק ביום יומים האחרונים או ביום האחרון אז לא עשינו כאן כלום.

עכשיו זה הזמן במיוחד שעכשיו אנחנו נכנסים לסוף השבוע שהפעילות של הפורום הרבה יותר גבוהה.

שוב אני אומר, עם כל הצער שבדבר אבל אם המחיר לא ירד מתחת ל500 ש"ח אנחנו נאבד רוכשים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המחיר יורד ל400 אני ככל הנראה קונה גם, למרות שע"פ כל הטבלאות הINTEL 330 יותר טוב מהM4, הוא עדיין לא מגיע לביצועים של הSAMSUNG 830(רק לשם השוואה, אם אתם סבלניים ויודעים לחפש במקומות הנכונים אפשר להשיג את כל אחד משלושת הדגמים לפעמים בפחות מ80$).

כמו כן בעיקר מתגובות של אנשים ברשת, משום מה סדרה 330 לא נחשבת אמינה במיוחד כמו סדרת ה520 של , בגלל זה ויתרתי על האופציה לקנות את ה330 בארה"ב, וללכת על כונן עם פחות תגובות שליליות.

אך כמובן, אם קונים בארץ ועם אחריות של 3 שנים אז עדיף מבחינתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם המחיר יורד ל400 אני ככל הנראה קונה גם, למרות שע"פ כל הטבלאות הINTEL 330 יותר טוב מהM4, הוא עדיין לא מגיע לביצועים של הSAMSUNG 830(רק לשם השוואה, אם אתם סבלניים ויודעים לחפש במקומות הנכונים אפשר להשיג את כל אחד משלושת הדגמים לפעמים בפחות מ80$).

כמו זה ב-TigerDirect היום בתוך 24 שעות עד סגירת מבצע?

AQsO.png

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמו זה ב-TigerDirect היום בתוך 24 שעות עד סגירת מבצע?

אישית דיברתי ספציפית על הדגמים של ה128GB

אבל אם אתה מגיע כבר לטווח המחירים הנ"ל הייתי דווקא הולך על המבצע הזה INTEL 330 240GB 150$:

http://www.buy.com/prod/intel-330-series-240gb-2-5-sata-iii-solid-state-drive-ssd/234637484.html

אגב, באותה החנות היה לפני יום-יומיים את הM4 128GB ב80$

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...