לוח אם תקול שקבלתי בKSP,חנות מסרבת להחליף,הוגשה תביעה משפטית(עדכון)31.1.13 - עמוד 9 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לוח אם תקול שקבלתי בKSP,חנות מסרבת להחליף,הוגשה תביעה משפטית(עדכון)31.1.13

alex11111

Recommended Posts

אתה דביל או שאתה עושה את עצמך? כל כך מסובך להבין שמה שאתה מספר לחברים שלך\באינטרנט\חולם בלילה הוא לא קביל כראיה מבחינה משפטית? בטח כשאין שמץ של סיכוי להוכיח שזה נאמר בתום לב גמור?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 508
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שלום לכולם שוב:

אני משתדל לעקוב ולעדכן ככל האפשר את השתלשלות העניינים במקרה שלי,

ואני משתדל לעדכן בזמן אמת:

הוצאתי היום מכתב בדואר רשום למשרדי הנהלת החברה וזאת לאחר שיצרתי קשר עם שירות לקוחות של החברה אתמול שוב , ושוחחתי עם בחור בשם דניאל ,שסרב לתת לי את פרטי כתובת משרדי ההנהלה, וציין שאין אפשרות לשלוח להם מכתב ישירות, ורצה שיעבור הכל דרכו בלבד.

אז בדקתי באינטרנט בכמה מקומות רלונטיים ומצאתי את הכתובת ושלחתי בדואר רשום הבוקר כפי שהמלצתם לי.

פרט נוסף ששכחתי לציין עקב סערת הרגשות שהייתי שרוי בה אתמול:

כמו כן בהיותי בחנות אתמול מספר לקוחות היו עדיים למהלך האירועים בחנות בסניף בראשון ,ובצאתי מהחנות שהגעתי לרכבי ,ניגש אלי אחד הלקוחות ששהה בחנות באותו זמן ביחד איתי, וסיפר לי שהוא מזועזע מכל מה ששמע וראה ביחס שלהם כלפי ושאל אותי מה עושים במקריים כאלה,בקשתי את מספר הטלפון שלו על מנת להעזר בו במידת הצורך אם המקרה יגיע למשפט.

יש לציין שהוא הסכים.

כמו כן אני מאוד מקווה שהחברה תתעשת ותנהג לפי השכל הישר וההגיון ופי כמתחייב בחוק ותזכה\תחליף המוצר בחדש תוך מספר ימים בודדים.

כמו כן נעשה פנייה לאסוס העולמית ותאור פרטי המקרה כולל צילום של הלוח על ידי ושליחת התמונות אליהם.

יש לציין שהסריאל שמופיע בלוח לא שייך לשום יבואן רשמי בארץ שקשור לאסוס:כגון מור לוי וויזואל וכו,כנראה קיי אס פי מייבאים את הלוחות בעצמם באיזושהיא דרך שאין לי מושג לגביה.

לגבי הקלטת השיחה שכולכם מתים לדעת,אני יכול רק להגיד שאני לא פריאר.

מבטיח לחזור לעדכן בהקדם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה דביל או שאתה עושה את עצמך? כל כך מסובך להבין שמה שאתה מספר לחברים שלך\באינטרנט\חולם בלילה הוא לא קביל כראיה מבחינה משפטית? בטח כשאין שמץ של סיכוי להוכיח שזה נאמר בתום לב גמור?

בכל הכבוד, לפחות תכתוב שזו דעתך. ואני סיימתי עם הפורום הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא חביבי אתה פשוט לא בן אדם רציני כמו החבוב פרקש... שמה שאתם רושמים זה סך הכל כל הפחדים שלכם והתסביכים שלכם מכל הנושא ובטוחים בעצמכם יותר מהשמש אבל תכלס אין לכם יותר מידי ניסיון בנושא...

בקיצור חבל על הזמן של כל המגיבים פה לעיניין....

זאת לא תופעה חדשה לי בפורום הזה.... שאנשים שככל הנראה יש להם ידע בנושא המחשבים בטוחים שהם יודעים הכל מכל כל יותר טוב מכולם ואף אחד לא יכול להגיד משהו אחר מהם אלא הם תמיד צודקים וכל מה שהם אומרים זה קודש קודשים וכולם צריכים להשתחוות...אבל תכלס הם אנשים קטנים מאד שחוץ מהידע במחשבים שלהם אין להם יותר מידי משהו אחר ובפרט בערכי אדם ויחסי אנוש בסיסיים... ויצא לי לראות לא פעם אנשים עם ידע גדול בכל מיני דברים אבל מילה אחת פתאום משנה להם את על התקליט ואתה לא מבין מה יוצא מהבן אדם שראית עד עכשיו..

אבל תנו לי להגיד לכם משהו... לא הכל בחיים ובעולם זה נושא המחשבים...

כל טוב

אוי ויי, מקרה קלאסי של בן אדם שלא מסתכל במראה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בכל הכבוד, לפחות תכתוב שזו דעתך. ואני סיימתי עם הפורום הזה.

הגבתי ליניב. אם אתה רוצה לקחת את זה באופן אישי זו בעיה שלך. לפותח הדיון - מצויין, אתה פועל נכון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מעניין איך KSP זימברו ת'צורה בזמנו לאותו בחור שכתב עליהם בפורום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

(לא מאמין שצריך להסביר) מקרה תיאורטי - אדם קנה מחנות כלשהיא. הגיע הביתה ושבר אותו עם פטיש 5 קילו. או ששרט אותו שריטה מיקרוסקופית. יש לו 2 אפשרויות - לגשת לחנות ולומר שזה באשמתו או לטעון שהלוח בא תקול. כדי להגביר את הלחץ הוא פותח ת'רד בפורום ומספר את קורותיו העגומות. בעיה קטנה - אין שמץ של דרך להוכיח שמה שהוא כותב נכון או אפילו קשור למציאות! לגשת עם דבר כזה לשופט זה כמו לומר "סיפרתי לשכן שלי על התנהלות העניינים והוא יעיד". אז מה? כל הידע והתוכן שבת'רד נובע ממנו = צד בתביעה ולכן לא יכול להחשב כראיה.

LOSNIR - תעיין בתגובה הזו ותבין למה שהתכוונתי. ברור שאפשר להגיש תלונת לשון הרע כמו על כל מדיה, זה לא קשור לנושא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש הבדל בין דברים שנרשמים לגבי חנות מסויימת ועומדים תחת "לשון הרע" במידה והם שיקריים, לבין לרשום על גבי הפורום "תיעוד" שהוא ממש לא ראיה משפטית.

עריכה : טוב כבר הסבירו לך...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שלום לכולם שוב:

אני משתדל לעקוב ולעדכן ככל האפשר את השתלשלות העניינים במקרה שלי,

ואני משתדל לעדכן בזמן אמת:

הוצאתי היום מכתב בדואר רשום למשרדי הנהלת החברה וזאת לאחר שיצרתי קשר עם שירות לקוחות של החברה אתמול שוב , ושוחחתי עם בחור בשם דניאל ,שסרב לתת לי את פרטי כתובת משרדי ההנהלה, וציין שאין אפשרות לשלוח להם מכתב ישירות, ורצה שיעבור הכל דרכו בלבד.

אז בדקתי באינטרנט בכמה מקומות רלונטיים ומצאתי את הכתובת ושלחתי בדואר רשום הבוקר כפי שהמלצתם לי.

פרט נוסף ששכחתי לציין עקב סערת הרגשות שהייתי שרוי בה אתמול:

כמו כן בהיותי בחנות אתמול מספר לקוחות היו עדיים למהלך האירועים בחנות בסניף בראשון ,ובצאתי מהחנות שהגעתי לרכבי ,ניגש אלי אחד הלקוחות ששהה בחנות באותו זמן ביחד איתי, וסיפר לי שהוא מזועזע מכל מה ששמע וראה ביחס שלהם כלפי ושאל אותי מה עושים במקריים כאלה,בקשתי את מספר הטלפון שלו על מנת להעזר בו במידת הצורך אם המקרה יגיע למשפט.

יש לציין שהוא הסכים.

כמו כן אני מאוד מקווה שהחברה תתעשת ותנהג לפי השכל הישר וההגיון ופי כמתחייב בחוק ותזכה\תחליף המוצר בחדש תוך מספר ימים בודדים.

כמו כן נעשה פנייה לאסוס העולמית ותאור פרטי המקרה כולל צילום של הלוח על ידי ושליחת התמונות אליהם.

יש לציין שהסריאל שמופיע בלוח לא שייך לשום יבואן רשמי בארץ שקשור לאסוס:כגון מור לוי וויזואל וכו,כנראה קיי אס פי מייבאים את הלוחות בעצמם באיזושהיא דרך שאין לי מושג לגביה.

לגבי הקלטת השיחה שכולכם מתים לדעת,אני יכול רק להגיד שאני לא פריאר.

מבטיח לחזור לעדכן בהקדם.

אלכס כל הכבוד :hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ag43

אני מציע שבנוסף ל"מנהל מדור" יוסיפו לך "משפטן מומחה" או "מומחה לכל דבר" או - "יודע הכל".

לכל שאלה נוספת בכל נשא ותחום נא לפנות לAG43.

אלכס אני כבר מודיע לך שבזמן הקרוב הם ינסו להגיע איתך להסדר בזוי ביחס למה שעברת. אל תתפשר על מעט ותתדרוש מענה הולם לכל הסיטואציה...אחרת תפעל במישור המשפטי כחוק וכדין... {וגם אם זה כולל את פיטורי אותו ביריון או התנצלות כנה מצידו וכו וכו ותעמוד על שלך אם אתה באמת רוצה שינערו אותו או כל דבר אחר ואל תתרגש מהם העולם לא הפקרות...}

הדבר היחידי שיכול לקלקל לך פה הוא אותם חכמולוגים למינהם אם תשמע בקולם ועצתם.

ו AG43 אני מקווה שלא תראה את הדברים באופן אישי מידי אני לא אוייב שלך ואני לא רואה אותך אוייב שלי. אין לי כוונה לריב ולהגיע לכל מיני מקומות נמוכים וסך הכל יש לי כוונה להשאר ביחסים טובים עם כולם ושלום {למרות שיש גם כאלו שאני לא רוצה איתם שום קשר}. כל טוב

ובהצלחה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה צודק והם באמת ירצו להגיע איתו להסדר (שכמובן כולל החזר כספי מלא או לוח חדש תקין), אני אישית דווקא ממליץ לו ללכת על זה, כי בבית משפט הוא לא ישיג כלום מעבר לזה מלבד בזבוז של זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא אומר לו לדרוש מהם משהו בשמיים אבל לכל הפחות שיקבל התנצלות כנה מכל הגורמים שגרמו לו עוגמת נפש וביזיון ועוד מול אנשים.

לא יתכן שמקום יעשה מה שהוא רוצה ושהוא רואה שהדבר לא עובר בשתיקה יתן לבן אדם מה שמלכתחילה מגיע בהרגשה שהוא עושה לו טובה. {ובפרט מקום שמתיימר להיות מכובד}.

הסאה כבר התמלאה מהזלזול הזה וההפקרות שיש בכל מקום.

המהפכה הבאה שכחלון צריך לעשות הוא במודעות של מתן שירות ומקום שלא יכבד את זה יקנס קשות...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...