מישהו עבר לגולן/הוט מוביל בתקופה האחרונה ללא בעיות? - עמוד 5 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו עבר לגולן/הוט מוביל בתקופה האחרונה ללא בעיות?

SweeT_EviL

Recommended Posts

נכון, גם אצלי מזוהה כבית , אבל אם נגיד פיפסתי את השיחה ואני לוחץ על הMISSED CALL הוא מחייג לא לבית אלא ל 4*****

ולא מגיע לשום מקום ואני צריך לכנס ל אנשי קשר .... אני יודע אני קטנוני אבל זה משגע.

מה שכן חייגתי לתמיכה עכשיו והם ענו לי תוך דקה! שיפור מדהים.

עוד משו לגביי בדיקות האינטרנט בלילה מגיע לי 8MBIT. חבל שרק בלילה , נגיד עכשיו 3MBIT . סה"כ מצויין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 391
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

שאלה בקשר לניוד לגולן טלקום:

הזמנתי באתר שלהם, רשום לי שהסים נשלח בדואר.

ברגע שהסים יגיע ואני אפעיל אותו, הניוד יתחיל, נכון?

בפרק הזמן הזה (עד 3 שעות אני מקווה), אני מקבל מספר זמני של גולן. מה ישמע מישהו שיתקשר למספר האמיתי שלי? האם אני אוכל רק להוציא שיחות בזמן הזה?

ועוד שאלה שעכשיו עלתה לי: אם האייפון שלי (אייפון 4 שנרכש מאורנג') מתקלקל או משהו, יש למי לפנות בגולן, או שאני "לבד" בקטע הזה?

תודה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עברתי להוט, ואני מאוד מרוצה.

יש לי קליטה מעולה כמעט בכל מקום, עד עכשיו הייתי באורנג' בחצי מהמקומות לא הייתה לי קליטה והאינטרנט בקושי סחב.

בבסיס שלי הייתי צריך לצאת 100 מטר כדי לדבר (וזה במקום מאוד מרכזי), עכשיו אני מקבל גלישה בין 3.5 ל6.5 מגה, מהירות ממש טובות.

בהתחלה תמיד יש בעיות, עוד במיוחד שלא ערוכים לכמות כזאת של אנשים שרוצים לעבור, אבל לאט לאט נראה שכל הבעיות נפתרות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברגע שהסים יגיע ואני אפעיל אותו, הניוד יתחיל, נכון?

בפרק הזמן הזה (עד 3 שעות אני מקווה), אני מקבל מספר זמני של גולן.

אני בכלל לא בטוח שזה המצב.

לי היתה קליטה מלאה באורנג' במשך כל זמן ההמתנה. האמת שאני אפילו לא יודע מתי הוא "התחיל", כי זה הסתיים ביום ראשון בצהריים ואת הבקשה עשיתי כבר ביום שישי, פשוט אין ניודים בסופ"ש אז זה התחיל רק ביום העסקים הבא, יום ראשון מתישהו..

בצהריים קיבלתי אימייל על זה שהניוד הושלם - ועדיין היתה לי קליטה באורנג'. עשיתי restart לטלפון ורק אז נעלמה לי הקליטה. החלפתי לסים של גולן ומיד היתה לי קליטה בגולן, במספר שלי.

כלומר,

א. לא היתה לי אפילו לא שניה אחת של down-time

ב. לא היתה לי אפילו לא שניה אחת של מספר זמני ולא המספר הקבוע שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אם היית מחכה עוד קצת, היית מקבל אין ("שיחות חירום בלבד") בסים של אורנג', אבל זה לא קריטי.

2. היה לך מספר זמני, פשוט מעולם לא הפעלת אותו. אם היית תוקע את הסים של גולן עד שהניוד היה מושלם, היה לך מספר 058 שהיה פעיל עד שהניוד היה מושלם והיית עושה ריסטרט לטלפון. ברמה הטכנית ככה עובד הניוד - מוקצה לך קו חדש ועליו מבוצע הניוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בסדר, אבל איזו סיבה יש לי לתקוע את הסים של גולן כל עוד עדיין יש לי קליטה באורנג?

אני קיבלתי שם "אין רשת", אבל רק אחרי restart של המכשיר שביצעתי אחרי האימייל שהודיע לי שהניוד כבר הושלם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה לכם על התשובות.

מבחינת הניוד, לא קריטי בשבילי מה יהיה (אני אשאר עם הסים של אורנג' עד ש"תלך" הקליטה ואז אכניס את זה של גולן).

מבחינת האייפון שקניתי באורנג' (ואני ממשיך לשלם עליו עוד שנה וחצי), באמת זה יהיה אפשרי לפנות אליהם במידה ותהיה לי תקלה? הם לא ינפנפו אותי (כי הרי אני כבר לא אהיה לקוח שלהם)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להרגיע אותך. האייפון שלך לא יתקלקל לעולם במסגרת האחריות, בוודאות.

כל תקלה אחרת שיכולה להיות לו - מכות, שברים, קורוזיה וכו' - במילא לא מכוסה ע"י האחריות (ואפילו לא ע"י הביטוח שהיית יכול לעשות, בתשלום מופרז, בתור לקוח של אורנג').

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עברתי להוט, הכל עבר חלק.

העדפתי את הוט על פני עקב כך שבגולן טלקום (וזה מאוד תמוה בעניי) אין אפשרות לעשות העברת שיחה, פשוט אין את השירות הזה בשלב הזה (עקוב אחרי).

וזה גם מופיע בשאלות באתר שלהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול להרגיע אותך. האייפון שלך לא יתקלקל לעולם במסגרת האחריות, בוודאות.

זה מזכיר לי את שעוני ה-swatch שקניתי לפני כמה שנים. קניתי אחד. הוא התקלקל אחרי שנה וחודשיים. לא היה שווה לתקן אז קניתי שני. הוא התקלקל אחרי שנה וחצי. בשלב הזה התייאשתי והחלטתי לוותר על שעונים בכלל.

מומלץ לפנות 55 דקות מהחיים ולראות את הסרט הזה. אגב, ויטלי קיסלב המוזכר בסרט הוא אותו אחד שמפצח באופן קבוע את הקוד של מצלמות שונות. הנה ראיון איתו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה לנו דיון דיי ארוך (אם אני זוכר נכון) על הסרטון הזה, פה בפורום לפני שנה בערך :)

אגב, אחד מהנושאים שדוברו שם היו שהסוללה באייפוד תוכננה בכוונה למות, תוך כדי זה שאתה לא יכול להחליף באייפוד, בדיוק קצת אחרי תום תקופת האחריות - מה שיחייב אותך לקנות מכשיר חדש למרות שהמכשיר עצמו עדיין תקין לחלוטין :) אבל אני לא חושב שזה במילא היה משנה, כי תנאי האחריות של הדברים האלה הם כלכך נוקשים שבמילא הסיכוי שתהיה לך תקלה שמכוסה באחריות הוא אפסי. אני גם דיי בטוח שבאופן גורף כל המוצרים החשמליים תמיד תמיד מגיעים עם סעיף בהסכם האחריות שמחריג את הסוללה ממסגרת האחריות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האייפודים ספציפית זו באמת הייתה תופעה- בין 2005 ל 2008 פחות או יותר, בכל הדורות לפני הופעת האייפוד טאץ', זה כאילו הסוללה שלהם כוונה להתאבד אחרי 18 חודשים בדיוק.

אבל במקרה של סמארטפונים, אפילו כולל האייפון-

האייפון הראשון יצא ב 2007, וחוץ מסוללות, אני לא שומע על אחוזים גבוהים במיוחד של תקלות. מי שמחזיק במכשיר מאז ועד היום בד"כ מחזיק במכשיר עובד.

HTC HD2- בן יותר משנתיים, זוכה לפופולריות גדולה גם היום בגלל המון פיתוח, אחוז תקלות חומרה אפסי.

nexus one- לא רק שאחוז תקלות החומרה נמוך מאוד, אפילו הסוללות מחזיקות מצוין. במקרה יש לנו פה אחד בן שנתיים שעדיין עם הסוללה המקורית, טוענים אותו רק פעם ביומיים, השימוש בו בינוני.

וסמארטפון קצת ישנים יותר-

נוקיה 5800 למשל. שמעתי על הרבה מאוד בעיות פיזיות, כמו מסגרת שנשברת ועוד, אבל על תקלת חומרה פתאומית שלא כתוצאה מנזק- עוד לא שמעתי.

בשורה התחתונה- "אחריות" היום על זה לא דבר שצריך להוות שיקול בעל משקל גדול, אם המכשיר פועל 100% מהקופסה, הסיכוי שמשהו בו יקרה פתאום קטן עד אפסי, אלא אם גורמים לו לנזק פיזי כלשהו, או גורמים לטעות משתמש חמורה (אהבל שמנסה להחליף רומים ולא יודע מה הוא עושה, לדוגמה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

nexus one סובל מבעיית כפתור כיבוי בעייתי. בעיה ידוע. desire היה עם סדרה של לוחות אם בעייתיים שהתחממו יותר מידי, גרם לריסטרטים של המכשיר. אקספיריה מיני סובל מהתחממות, היה פה בחור בפורום שנתקל בזה. כל אלו הם דברים שלא מתגלים ישר אחרי שמוציאים את המכשיר מהקופסה.

אבל אני בהחלט מסכים שאחוז התקלות הוא נמוך.

מצד שני, כבר שנים יש את תאוריית הקונספירציה שהיצרניות של מכשירים חשמליים מייצרים אותם כך שיתקלקלו אחרי כמה שנים בודדות ואז יהיה צריך לקנות חדש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...