מישהו עבר לגולן/הוט מוביל בתקופה האחרונה ללא בעיות? - עמוד 4 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מישהו עבר לגולן/הוט מוביל בתקופה האחרונה ללא בעיות?

SweeT_EviL

Recommended Posts

• תגובות 391
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בהוט אני משער שפשוט צריך להתקשר אליהם, אלוהים זה מגוחך.

וזה בדיוק היתרון של גולן!

ממש מצחיק אותי שגם וגם החברות הותיקות מציגות את "שירות הלוקחות" שלהן כיתרון מול גולן... אירוניה במיטבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בעיה מוזרה בגולן , בבית שלי יש ניוד של לבזק בינלאומי , וכאשר אני מתקשר ממנו לפלאפון המספר מגיע בלי ה 0 , וזה משגע אם נגיד פיפסתי שיחה ורצה לחזור הוא פשוט מתקשר למספר הזה בלי ה 0 .

בדקתי על מכשירים אחרים עבד באותה צורה . מכל מקום אחר המספרים מגיעים בצורה תקינה .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי יש סביב דומה לשלך: קו נויד לבזבל ובחיוג מהבית לנייד גולן המספר מוצג תקין כולל ה-0 המקדים.

עריכה: 18/6

סליחה טעות שלי, אתה צודק. בחיוג מהבית (בזב"ל) לנייד ברשת גולן אכן חסרה ספרת ה-0 המוביל בקידומת של איזור החיוג.

הטעות נבעה מכך שהמספר בכל זאת מזוהה בנייד כ"בית" למרות ה-0 החסר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נרשמתי לגולן ביום שני או שלישי לפני שבוע. ביום חמישי כבר ה-SIM היה אצלי. לא נגעתי עד יום שישי, ובסופ"ש כבר לא היו ניודים, אז..

הבוקר תהליך הניוד התחיל, וכבר לפני שעה קלה הוא הסתיים.

יש לי קליטה מלאה בבית (כלומר בלי נדידה לסלקום) והכל סבבה.

לגבי מהירות ............

הנה השוואת מהירות בין אורנג' לגולן. שתי הבדיקות מאתמול (האיטיות יותר) הן של אורנג'. הבדיקה מהיום היא של גולן.

כל הבדיקות נעשו מאותו מקום (הבית שלי) ולאותו שרת (חיפה).. הקליטה של גולן היא על תשתית שלה (כלומר בלי נדידה לסלקום).

Have phun.

*תמונה לא מעודכנת*

מקור:

http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150858707641881&set=a.10150201617791881.307356.602786880&type=1

עדכון:

עשיתי בדיקה נוספת, בשעות הלילה.

מגולן התקבלה מהירות של כמעט 7Mb/s הורדה ומעל 2Mb/s העלאה!

205234_10150859894971881_542633242_n.jpg

השוואת מהירות בין אורנג' לגולן, טייק #2. הוספתי בדיקה בגולן בשעות הלילה, שימו לב להפרש העצום מול אורנג'!

שתי הבדיקות התחתונות = אורנג'

שתי הבדיקות העליונות = גולן

מקור: http://www.facebook.com/photo.php?fbid=10150859894971881&set=a.10150201617791881.307356.602786880&type=3

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וזה בדיוק היתרון של גולן!

ממש מצחיק אותי שגם הוט וגם החברות הותיקות מציגות את "שירות הלוקחות" שלהן כיתרון מול גולן... אירוניה במיטבה.

יש אנשים שכן צריכים לדבר עם שירות לקוחות אנושי ולא עם אתר בגלל חוסר התמצאות שלהם וחששות. עבורם, שירות לקוחות הוא אכן יתרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספר את זה לאנשים שהנציגים משקרים להם בפרצוף, מוכרים להם דברים שהם לא צריכים, אומרים להם שהם יקבלו זיכוי בחשבון הבא ואז מנתקים את השיחה ונקרעים מצחוק (וכמובן לא נותנים להם כלום, ומקווים שהם לא ישימו לב או שלא יהיה להם כוח לעבור שוב את מסכת הטלפונים הזאת בשביל כמה שקלים), מתחילים לחייב אותם ככה סתם על דברים שהם מעולם לא ביקשו, וכו' וכו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספר את זה לאנשים שהנציגים משקרים להם בפרצוף, מוכרים להם דברים שהם לא צריכים, אומרים להם שהם יקבלו זיכוי בחשבון הבא ואז מנתקים את השיחה ונקרעים מצחוק (וכמובן לא נותנים להם כלום, ומקווים שהם לא ישימו לב או שלא יהיה להם כוח לעבור שוב את מסכת הטלפונים הזאת בשביל כמה שקלים), מתחילים לחייב אותם ככה סתם על דברים שהם מעולם לא ביקשו, וכו' וכו'...

נו ו.... כל זה יכול להתבצע גם דרך אתר .

ומה אתה מצפה שיעשו אנשים שלא מסתדרים טוב עם האינטרנט, לא מבינים את משמעות כל האופציות באתר של גולן וצריכים הסבר נוסף, מקיף יותר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי יש סביב דומה לשלך: קו נויד לבזבל ובחיוג מהבית לנייד גולן המספר מוצג תקין כולל ה-0 המקדים.

תגיד יש מצב להתקשר אלייך לטלפון ואני יוודא מה הבעיה או אצלי בסים או ברשת כולה ,כדי שאני ידע מה אני אומר לתמיכה .

אם כן אפשר את המספר בפרטי?

(פשוט מבין הסובבים אותי אני היחיד שעברתי אליהם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לטובת גולן ולטובת עזרה לחבר בפורום שלחתי לך בפרטי.

עריכה:

סליחה טעות שלי, אתה צודק. בחיוג מהבית (בזב"ל) לנייד ברשת גולן אכן חסרה ספרת ה-0 המוביל בקידומת של איזור החיוג.

הטעות נבעה מכך שהמספר בכל זאת מזוהה בנייד כ"בית" למרות ה-0 החסר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...