מצעד הגאווה בתל אביב כאירוע בינלאומי: האם זאת הפעם הראשונה שהוא נערך כך? - עמוד 8 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצעד הגאווה בתל אביב כאירוע בינלאומי: האם זאת הפעם הראשונה שהוא נערך כך?

dor123

Recommended Posts

אאל"ט מחקרים דווקא מצאו שילדים להורים הומואים ולסביות בדרך כלל יצאו טוב.

אולי כי מה שקובע מה ילדים יגדלו להיות זה לא מין ההורים או השוני המיני ממשפחות אחרות.

החיים מלאים בשוני וקונפליקטים והסברים ובלאגן ולמידה והתנסות.

עדיף הורים הומואים ולסביות שבאמת אוהבים ומקדישים זמן לילדים מאשר הורים סטרייטים סתומים שאין להם זמן וסבלנות ומוציאים עצבים על הילדים.

לא ב100% יותר, ב1000% יותר.

כל עניין הקטן של החריגות בתא המשפחתי(כאילו חסר חריגות מסוגים אחרים בלי סוף) מתגמד וחסר משמעות לחלוטין באיכות המשפחה ובהתפתחותם של ילדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 167
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

תגיד לי מה אתה רוצה ממני?

גם אם יש לי או אין לי בעיה עם הומואים. זה לא עניינך. אני לא פועל נגד זה ולא עובר על החוק.

סובלנות חשובה לך? תהיה סובלני כמה שבא לך ומתי שבא לך.

תאמין לי שהומואים זו כלל לא הבעיה שלי ויש לי בעיה הרבה יותר גדולה עם השמאל בישראל.

זה שהדיעות שלי לא מתשלבות ב-100% עם שלך לא הופכות אותי להומופוב.

ההגיון שלי נובע ממאפיינים סוציולוגיים של חיברות ושל מגדר. כפי שהבנתי את הנושא, לדעתי, לזוג של הומואים סקסואליים יכולה להיות השפעה לא טובה ואף הרסנית בנוגע לגידול הילד. וכן אף אם ילד מגודל רק בידי גברים/נשים (ולא בעלי נטיות מיניות כאלה או אחרות) יכולים להיות השפעות שליליות

אני לא אומר שגבר ואישה יכולים לגדל ילדים וישראל זו דוגמא מצוינת לכך שילודה זו זכות שצריכה להנתן למעטים.

ואנא ממך תלמד מ-art כיצד לנהל דיון.

art בנוגע למה שכתבת. אתה כמובן צודק שעדיף הורים אוהבים ואחראיים על פני העדפה מינית

השאלה היא האם ילד יכול לקבל דברים שליליים מכך. אין לי ידע בנושא, הניחוש ה"מדעי" שלי (אני בא מרקע סוציולוגי)

שעדיף להמנע מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה"ניחוש" שלך מיותר ומוטעה. היו מחקרים. לא נמצא נזק. מה אתה לא מבין?

אתה לא מדען, לא פסיכולוג, לא פסיכיאטר, ולא חוקר התפתחות ילדים. לא ערכת מחקר בנושא.

אז למה אתה לא מאמין לאנשים שזה המקצוע שלהם ושעשו מחקרים בנושא?

למה ללכת :s07:?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ברשותך אני רוצה לקרוא את המאמרים הללו. תן לי הפניה למחקר כזה ואז נדבר.

אין לי בעיה אם זה יהיה חופשי באינטרנט או בכתב עת מדעי.

רק אל תביא לי סיכום ממצאים. ובבקשה שהמחקר יהיה כזה שעבר ביקורת עמיתים.

אם אינך רוצה או אינך מסוגל. אני אמשיך להחזיק בדיעה שלי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בקישורים בהערות שוליים יש הפניות למחקרים

http://he.wikipedia.org/wiki/%D7%94%D7%95%D7%A8%D7%95%D7%AA_%D7%94%D7%95%D7%9E%D7%95-%D7%9C%D7%A1%D7%91%D7%99%D7%AA#cite_note-9

לא בדקתי אם אלו המאמרים המלאים אבל תתחיל משם ותתגלגל :)

הנה אחד מגוגל.

http://news.discovery.com/human/parents-gender-children.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה כתבה של אתר דיסקאברי (כן אותו אחד שיש לו ערוץ מלא בתוכניות טבע היסטוריה וכו..) שמבוסס על מחקר אמיתי שנעשה.

The analysis of 81 parenting studies by sociologists Judith Stacey of New York University and Tim Biblarz of the University of Southern California challenges the widely held notion that children need both a mother and a father in their household in order to thrive.

עוד הם אומרים שם שהומואים לרוב הם ההורים הכי טובים בגלל ההשקעה והמאמץ שהם צריכים לעבור כדי לאמץ ילד/ים.

וללסביות לרוב יש ילדים עם פחות בעיות נפשיות ויותר ביטחון עצמי (אני יכול להעיד על כך מהיכרות עם שתי בנות של לסביות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

DISCOVERY זה לא YNET.

והכתבה שלהם מבוססת על ניתוח שנעשה ל81 מחקרים בנושא הורות ע"י שיתוף פעולה בין אוניברסיטאות נחשבות.

בטח לקח להם חודשים אם לא שנים לעבור ולנתח את כל המידע, ובטוח לקח עשרות שנים לכל המחקרים השונים שעליהם מתבסס הניתוח.

אם זה לא מספיק לך לך תלמד את הנושא באוניברסיטה ותעשה מחקרים נוספים.

לא מדובר על מחקר קטן של איש או אירגון, אלה על ידע אקדמאי משותף שמכיל את כל הידע שהצטבר במשך עשרות שנים במספר רב של מדינות על מגוון אוכלוסיות שונות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עוד הם אומרים שם שהומואים לרוב הם ההורים הכי טובים בגלל ההשקעה והמאמץ שהם צריכים לעבור כדי לאמץ ילד/ים.

תבינו שכאן הבעייה. אם אימוץ היה דבר "קל" שמותר לכל זוג בלי הערמת קשיים ובלי בירוקרטייה, וברגע שהדבר יהיה מקובל ונפוץ, המחקרים יראו

שם לא יהיו ההורים הטובים ביותר.

יהיה נותר לבדוק האם הילדים אכן ישתייכו להתפלגות הנורמלית או האם תהיה סטייה והם יהיו פחות\יותר טובים. כרגע המסקנה הזאת מהמחקר מטעה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה יוצא מנקודת הנחה שקבוצת הבקרה היתה "שאר האוכלוסיה"

יותר סביר להניח שקבוצת הבקרה (לפחות בחלק מהמחקרים) היו ילדים מאומצים במשפחות "רגילות"

גם שם יש בירוקרטיה, שנים של המתנה, קשיים וכו'

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...