מצעד הגאווה בתל אביב כאירוע בינלאומי: האם זאת הפעם הראשונה שהוא נערך כך? - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצעד הגאווה בתל אביב כאירוע בינלאומי: האם זאת הפעם הראשונה שהוא נערך כך?

dor123

Recommended Posts

• תגובות 167
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

הם רוצים להיות שווים? לא ראיתי "מצעד הסטרייטים".

התעללות ופגיעה יהיו תמיד, כמו למזרחיים, שחורים, בלונדיניות, שמנים, ערבים ומה לא... מצעדים לא יועילו.

יש משהו דומה לזה, מצעד האהבה (love parade).

אני לא מבין מה הבעיה נגד חברי קהילת הלהט"ב. הם אנשים כמוני וכמוך, חלקם דתיים ומאמינים בדיוק כמו הסטרייטים וחלקם אתאיסטים מוחלטים, חלקם שחורים וחלקם לבנים, מזרחיים ואשכנזים, בלונדינות, שמנים, ערבים. ההבדל היחיד בינם לבינך זה שבערב, אחרי יום עבודה קשה ומתיש הבחור חוזר הבייתה, ומבקום שתחכה להם בת הזוג, יחכה להם בן הזוג (וכמובן בהתאם ללסביות).

אין שוויון להומוסקסואליים בארץ, וכל ההשגים הם באמצעות בית המשפט הליברלי שיש בארץ. אמנם נחשבת ליחסית פתוחה, אבל מבחינה חקיקתית אנחנו ממש לא מתקדמים. מזל שיש חבר כנסת, ניצן הורוביץ שמו (הומוסקסואל מוצהר אגב), שפועל לתקן את המצב המעוות והקיים, שאדם לא יכול להתחתן ולקיים משפחה עם בן זוגו רק כי הם מאותו המין.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין לי שום בעייה איתם (יש לי חבר כזה...)

אני פשוט לא מבין על מה המהומה. רוצים חקיקה בנושא? ישנן שיטות מועילות יותר.

לגבי נישואין - כאן אין תקווה. אני אפילו לא יכול להתחתן עם גרושה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Yoav, זה קצת לא הוגן לומר שרק ח"כ ניצן הורוביץ פועל למען זכויות הלהט"ב..

איתו גם יו"ר מר"צ ח"כ זהבה גלאון, ח"כ נינו אבסדזה (קדימה) - שיחד עם ניצן הורוביץ עומדת בראש השדולה נגד ההומופוביה בכנסת, יו"ר מפלגת העבודה ויו"ר האופוזיציה ח"כ שלי יחימוביץ' וגם ציפי ליבני, שנחשבת לידידת הקהילה.

Gil28, כבר פירטתי את המטרות של המצעד. לא רק חקיקה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כלומר, אנו מסכימים כי החקיקה המפלה היחידה היא החקיקה הנוגעת להקמת משפחה (וייתכן שגם החקיקה הנוגעת למה שקורה אחרי זה, כגון דיני ירושה).

ובכן, תסלחו לי כולם על דעה שלא נחשבת "קורקטית" בימינו, אבל בעוד שלדעתי אין שום צורך להגביל אנשים בחייהם הפרטיים מלפעול לפי השקפותיהם ורצונותיהם, ובטח שאין להפלותם בתחומים שאינם קשורים בשום צורה לנטייתם המינית, גם אין הכרח להעניק להם יותר מכפי שמעניק הטבע. בסופו של דבר, מטרת המושג "משפחה" היא גידול הדור הבא כתוצר גנטי של ההורים. נכון, יש מקרים שבהם נדרשת עזרה, כגון הפרייה מלאכותית או אפילו פונדקאות, אבל גם במקרים אלו הילד הוא תוצר גנטי של ההורים שיגדלו אותו. יוצא הדופן היחיד הוא אימוץ, אבל זה משהו שנעשה לטובת הילד, לא בשביל ההורים (למרות שללא ספק גם הם רוצים בכך). זוג בני אותו המין, ולא משנה כמה הם אוהבים זה את זה (ואיני מזלזל בכך), פר הגדרה אינם משפחה. אין אפליה מצידי נגד חתולים בכך שאני מסרב לקרוא לחתול "כלב".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני ממליץ להרחיב את המושג משפחה לשלישיות (גבר עם שתי נשים, אישה עם שני גברים וכמובן שלישיות הומגניות) וכמו כן לזוג מעורב של אדם ובהמה, למשל גבר ופרה וכדומה.

קצת פתיחות לא תזיק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יעקב ועמרי, מה לעזאזל הקשר? האם טענתי שיש לרדוף אותם? להקיא אותם מהחברה? לא לקבל אותם כחברים? לאסור עליהם להראות גילויי אהבה זה לזה בפומבי? חלילה. אני מקבל לחלוטין שמכל בחינה שהיא הם בני אדם כמוני - פרט לדבר אחד: בדיוק כמו ששום חוק ושום פעילות הסברה לקידום שוויון בין המינים לא יאפשר לגברים ללדת ולנשים להשתין בעמידה, הם גם לא ישנו כלל את העובדה שהטבע בנוי כך (למעט מינים מסויימים, שאף לא אחד מהם ממשפחת היונקים) שצאצאים נולדים לזכר אחד ונקבה אחת. שום מצעד לא ישנה את זה.

ואגב, הייתי במצעד בת"א בשנה שעברה יחד עם החברה. היה מבדר, אבל כאמור זאת כלל לא הנקודה. מבחינתי, אם כבר, זה צריך להיות חלק ממצעד האהבה, לא ארוע נפרד שמשדר את ההיפך הגמור מהכוונה - "תראו, אנחנו לא כמו כולם". מי ש"כמו כולם" נבלע בקהל, לא עולה על משאית בתחתונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן, מה הקשר?

יש זוגות ("רגילים") שלא יכולים להביא ילדים לעולם בגלל בעיות ושום דבר לא ישנה את זה,

אז מבחינתך זה בסדר שהם יאמצו/יקחו אם פונדקאית

אבל כשמדובר בזוג חד מיני, זה פשוט לא מסתדר לך בראש? והתירוץ שלך ששום מצעד לא ישנה את זה?

אז הנה, עברנו כמה מצעדים ובקרוב יעבור חוק שישנה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...