מצעד הגאווה בתל אביב כאירוע בינלאומי: האם זאת הפעם הראשונה שהוא נערך כך? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצעד הגאווה בתל אביב כאירוע בינלאומי: האם זאת הפעם הראשונה שהוא נערך כך?

dor123

Recommended Posts

• תגובות 167
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כל עוד הם לא צועדים בעירום, ולא מקיימים יחסי מין בפומבי שיעשו מה שבא להם. מצידי שיבואו מיליון תיירים הומוסקסואלים רק שיחזרו הביתה אחרי שיבזבזו את כספם בארץ. יש לנו מספיק שב"חים למיניהם. אם הם רוצים להשאר שיתגירו כהלכה אבל שייקחו בחשבון שגילוי עריות ומשכב זכר הם חטא לפי היהדות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה אמור להיות כבר בעבר

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-3085525,00.html

לא ידעתי שתוכנן ב-2005 אירוע גאווה בינלאומי בירושלים. בערך "מצעד הגאווה בירושלים" בויקיפדיה, רשום שהמצעד הבינלאומי לא יצא לפועל לבסוף.

אני לא זוכר את מצעד הגאווה בתל אביב כאירוע סטייל הקרנבל בברזיל במובן התיירות שבו. עד לשנים האחרונות, זכור לי שהאירוע היה לאומי ושהשתתפו בו רק תושבי .

קראתי בכתבה אחרת על המצעד, כי יש קשר בין זה לבין בחירת תל אביב כעיר הגאה הטובה בעולם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כבר כמה שנים שמצעד הגאווה הופך בינלאומי יותר ויותר.

אם איני טועה לפחות בשנה הקודמת, אבל אולי גם קודם התקיים סביב זה שבוע הגאווה שככלל אירועים ומסיבות רבות של הקהילה הגאה.

ידוע שבתקופה זו ישנה תיירות גאה משמעותית לישראל (בעיקר לת"א שלפני כמה שנים הוכרזה כעיר אוהדת ומקבלת בקהילה הגאה העולמית) ובתי מלון והוסטלים תל-אביבים רבים מפוצצים בתיירים אלו. לדעתי אין בכך כל בעיה. מה רע בלמשוך תיירים המכניסים כסף לארץ ולמי אכפת מה הם עושים בחדרי המלון שהם שוכרים או בדירות של הישראלים שהם פוגשים.

אגב, גם לא מעט סטרייטים משתתפים ונהנים מהמצעד ומופעי הרחוב שמסביב. הלא מדובר בחגיגה שמחה וצבעונית ולא רק הגאים אוהבים לחגוג, לרקוד ולהנות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

"לא מעט" ?

אני לא הייתי מפחד להגיד שרוב האנשים במצעד הזה - הם בכלל סטרייטים. באופן טבעי (?) בעיקר נשים.

לרוב הגברים יש קצת בעיה עקרונית עם הרעיון הזה לדעתי, אבל מבחינת נשים? אני מכיר לא מעט בחורות סטרייטיות לחלוטין שהיו שם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא לפי מה שהבנתי ממכרים שהיו באיזור, המצעד הפעם היה הרבה יותר ענייני והרבה פחות פרובוקטיבי מפעמים קודמות. הרבה מאוד דגלים, הרבה מאוד אביזרים בצבעי הקשת, הרבה מאוד פעילויות, אפס צועדים מפזזים שלגופם חוטיני וזר פרחוני בלבד. (לא שאני איזו משטרת צניעות, אבל אחרי הכל, מקום ציבורי.)

אם הם מסוגלים להתנהל ככה כל פעם, מצידי שיעשו גם 5 מצעדים בינלואמיים בשנה, תיירות זו תיירות וכסף זה כסף. זה יכול רק להועיל לנו...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גועל נפש, המדינה הזאת נהייתה מוקד עלייה לרגל להומואים ולסביות מכל העולם... מיילא אנשים כאלה מהארץ, אבל גם מחו"ל באים לפה?

לפחות תל אביב היא אי בודד של של שפיות וסובלנות שמוקף באנשים חשוכים וצרי מוח

תיירות זאת תיירות, ותיירות גאה היא הרבה יותר רווחית (זה נתון קיים, אנשים מהקהילה הגאה מוציאים יותר מתייר סטרייט)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...