מצעד הגאווה בתל אביב כאירוע בינלאומי: האם זאת הפעם הראשונה שהוא נערך כך? - עמוד 9 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מצעד הגאווה בתל אביב כאירוע בינלאומי: האם זאת הפעם הראשונה שהוא נערך כך?

dor123

Recommended Posts

ברשותך אני רוצה לקרוא את המאמרים הללו. תן לי הפניה למחקר כזה ואז נדבר.

אין לי בעיה אם זה יהיה חופשי באינטרנט או בכתב עת מדעי.

רק אל תביא לי סיכום ממצאים. ובבקשה שהמחקר יהיה כזה שעבר ביקורת עמיתים.

אם אינך רוצה או אינך מסוגל. אני אמשיך להחזיק בדיעה שלי

בבקשה.

שים לב שחלק מהמסמכים המובאים פה לא זמינים באופן מלא בחינם. את חלקם אפשר לרכוש. במקרים כאלו, הפנתי (או ציטטתי) מהחלקים הזמינים - בין אם זה המבוא ובין אם אלו חלקים פתוחים. חלק אחר הוא הצהרות של ארגונים שונים, בהן יש הפניות למחקרים.

To date, however, there is no evidence that the development of children with lesbian or gay parents is compromised in any significant respect relative to that among children of heterosexual parents in otherwise comparable circumstances.

[inteligence testong revealed no differences between IQ ranges and averges of the children in the twotwo groups [cildren of gay and non-gay parants]. Projective techniques also indicated no differences between the two groups on level of pathology. [...] Measures of sex role development also reveald no differences between the two groups. [...] Only one child [out of 37 children of gay parants] was found to have an atypical sex role orientation. The remaining children all had sex-typical preferences, peer groups, fantasy roles, and vocational aspirations. The 13 older children in the study all reported heterosexual erotic fantasies and behaviors. Miller (1979), in investigating children with gay fathers, obtained results similar to those of Kirkpatrick et al. (1981) and Green (1978). He also found that gay fathers do not have a higher percentage of gay children than would be expected of nongay...

Twenty–three empirical studies published between 1978 and 2000 on nonclinical children raised by lesbian mothers or gay fathers were reviewed [...] Seven types of outcomes were found to be typical: emotional functioning, sexual preference, stigmatization, gender role behavior, behavioral adjustment, gender identity, and cognitive functioning. Children raised by lesbian mothers or gay fathers did not systematically differ from other children on any of the outcomes.

The body of literature generally concludes that children with lesbian and gay parents are developing psychologically, intellectually, behaviorally, and emotionally in positive directions, and that the sexual orientation of parents is not an effective or important predictor of successful child development.

The findings suggest that being homosexual is clearly compatible with effective parenting and is not a major issue in parents' relationships with their children.

פרק 7 עוסק בסוגייה, מתוכו זמינים מספר תתי פרקים.

Lesbian, Gay, Bisexual and Transgender (LGBT)

Parented Families - A Literature Review prepared for The Australian Psychological Society - 2007

מסמך בית משפט ובו מצוטט מומחה בנושא ויש הפניות למחקרים.

פרק IV, חלק B עוסק בסוגייה.

פרק I:

Children and adolescents raised by same-sex parents are as likely to be well-adjusted as children raised by heterosexual parents, including ‘biological’ parents. Numerous studies of youths raised by same-sex parents conducted over the past 25 years 5 by respected researchers and published in peer-reviewed academic journals conclude that children and adolescents raised by same-sex parents are as successful psychologically, emotionally, and socially as children and adolescents raised by heterosexual parents, including ‘biological’ parents. Furthermore, the research makes clear that the same factors, as elaborated below, affect the adjustment of youths, whatever the sexual

orientation of their parents.

יש שם הרבה מידע בנושא.

יותר מזה אני לא יכול להביא לך. אני לא בקיא ברזי חיפוש מקורות מחקריים. אבל מה שכן זה שמכל המסמכים הללו אפשר למצוא הפניות למחקרים, אותם אתה בטח יודע איך למצוא.

תבינו שכאן הבעייה. אם אימוץ היה דבר "קל" שמותר לכל זוג בלי הערמת קשיים ובלי בירוקרטייה, וברגע שהדבר יהיה מקובל ונפוץ, המחקרים יראו

שם לא יהיו ההורים הטובים ביותר.

יהיה נותר לבדוק האם הילדים אכן ישתייכו להתפלגות הנורמלית או האם תהיה סטייה והם יהיו פחות\יותר טובים. כרגע המסקנה הזאת מהמחקר מטעה.

הטענה היא לא שהורים חד מיניים הם טובים יותר. זה היה מחקר אחר, שנובע מסיבות נסיבתיות והוא ממש לא חשוב. מה שחשוב זה להראות שילדים להורים להט"בים לא סובלים משום נזק כזה או אחר עקב העובדה שהוריהם חד מיניים ומתפתחים בצורה תקינה (וזהה לילדים להורים הטרוסקסואליים).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 167
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

כל המחקרים הללו בודקים את המיקרו ולא את המקרו. אף אחד מהם לא בודק (וגם לא יכול לבדוק) מה תהיה ההשפעה של מצב מתמשך בו נישואים חד מיניים יהפכו לחלק מהנורמה על החברה בכללותה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לא בדקו את ההשפעות לטווח ארוך על מתן זכויות שוות לנשים, כושים, או רחמא ליצלן, גרוזינים.

אם לאנשים מסויימים יש תקלה בייצור שגורמת להם להמשך מינית לאותו מין, כל עוד הם לא גורמים נזק גדול יותר, מנניח, שמאליים או ג'ינג'ים, למה לא לאפשר להם לעשות מה שהם רוצים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בבקשה.

שים לב שחלק מהמסמכים המובאים פה לא זמינים באופן מלא בחינם. את חלקם אפשר לרכוש. במקרים כאלו, הפנתי (או ציטטתי) מהחלקים הזמינים - בין אם זה המבוא ובין אם אלו חלקים פתוחים. חלק אחר הוא הצהרות של ארגונים שונים, בהן יש הפניות למחקרים.

פרק 7 עוסק בסוגייה, מתוכו זמינים מספר תתי פרקים.

Lesbian, Gay, Bisexual and Transgender (LGBT)

Parented Families - A Literature Review prepared for The Australian Psychological Society - 2007

מסמך בית משפט ובו מצוטט מומחה בנושא ויש הפניות למחקרים.

פרק IV, חלק B עוסק בסוגייה.

פרק I:

יש שם הרבה מידע בנושא.

יותר מזה אני לא יכול להביא לך. אני לא בקיא ברזי חיפוש מקורות מחקריים. אבל מה שכן זה שמכל המסמכים הללו אפשר למצוא הפניות למחקרים, אותם אתה בטח יודע איך למצוא.

הטענה היא לא שהורים חד מיניים הם טובים יותר. זה היה מחקר אחר, שנובע מסיבות נסיבתיות והוא ממש לא חשוב. מה שחשוב זה להראות שילדים להורים להט"בים לא סובלים משום נזק כזה או אחר עקב העובדה שהוריהם חד מיניים ומתפתחים בצורה תקינה (וזהה לילדים להורים הטרוסקסואליים).

תודה על ההשקעה אבל היה מספיק להביא רק קישורים למאמרים. יש לי גישה מלאה לכתבי עת מדעיים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לא בדקו את ההשפעות לטווח ארוך על מתן זכויות שוות לנשים, כושים, או רחמא ליצלן, גרוזינים.

נכון, לא בדקו. היכן שאין כל השפעה שלילית אפשרית (או סיבה להניח השפעה כזו), זה דבר אחד, אבל כשיש זה דבר אחר לחלוטין. גם הדוגמאות שנתת לא חפות מהשפעות שליליות - למשל, ניתן לטעון כי שוויון זכויות לנשים גרם לפגיעה בחיק המשפחה שכן נשים יצאו לעבוד במקום להתרכז בגידול הילדים, או שהגדרתו של המאבק כמאבק על זכויות שוות ולא על שוויון באופן כללי הביא לכך שבתחומים רבים שוויון זכויות יש אך שוויון חובות לא, וכרגע דווקא הגברים הם המופלים לרעה באותם תחומים. אני לא רוצה להכנס לוויכוח על הטענות לעיל, ואין זה משנה האם אני מסכים עימן או לא. הן הובאו רק כדוגמה לצעד בעל כוונות טובות שיש שיטענו שהביא, לצד שינויים ברוכים, גם שינויים ברוכים פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ממה שקראתי אכן נמצאו שינויים בכמה אספקטים כגון נטייה להומוסקסואליזם.

הסטייה לא הייתה מספיק משמעותית.

לא היה פה מחקר עם מספיק נבדקים.

כמו שהעלו פה לפני, הסיבה שאלה שכן מאמצים נבחרים בקפידה.

מה יקרה אם זה יהיה חופשי לכל?

בכל מקרה תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התפתחות תקינה של ילדים להורים הומוסקסואליים ביחס לילדים להורים הטרוסקסואליים לא קשורה למה שעברו ההורים.

אם זה יהיה פתוח יותר, יהיו יותר הורים "גרועים". והילדים שלהם יסבלו (אולי) מבעיות שינבעו מכך שההורים גרועים, לא מכך שהם הומוסקסואליים.

אני לא ראיתי שכתוב על נטייה מוגברת יותר להומוסקסואליות (דווקא קראתי שהכל בדיוק כמו ביחס לשאר האוכלוסייה), אבל אני מניח שזה כי הילד יודע שיש אפשרויות אחרות ולא מפחד לבחון אותן, בניגוד לאוכלוסייה הטרוסקסואלית שיותר חוששת לבדוק. לא חשוב.

ולפי מה שאני רפרפתי, היו מחקרים עם מאות נבחנים, לא? ומה עם הזה מהמגזין הסקנדינבי שריכז 23 מחקרים? זה לא מייצג מספיק?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לאור העובדה הפשוטה של משפחה הטרוסקסואלית יכולים להיות ילדים הומוסקסואלים אומר שזה בגדול שווה ערך לעובדה שלמשפחה הומוסקסואלית יהיו ילדים הומוסקסואליים..... זה פשוט "קורה" אצל הילד, הנטיה נמצאת שם, לא משנה אם ההורים היו או לא היו כאלו.

אימוץ חופשי לכל? זה לא יכול להיות פיזית... כל הרעיון בתהליך האימוץ הוא התהליך שמסנן

זה לא כמו ללכת לחנות ו"לקנות" ילד, זה לא יכול להיות חופשי לכולם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מאוד מקווה שזה היה בציניות. השאלה הראשונה ששואלים בכל דיון סטטיסטי הוא "מהו השלם". בשום שלב בדיון הזה השלם לא היה "סך כל הילדים ההומואים".

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עדיין מדובר במשהו נכון.

רוב ההומואים שיש היום, גדלו במשפחות הטרו-סקסואליות. אז מה הטיעון פה בעצם?

שאם הומואים יהיו הורים, זה יחמיר את המצב? כמות ההומואים תגדל?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה מפספס את הנקודה שלי.

השאלה שלי הייתה כמה אחוזים מתוך הילדים לזוגות הטרוסקסואליים הם הומואים וכמה ילדים לזוגות הומוסקסואליים הם הומואים.

מחקר כזה יכול לתת נושא מעניין למחקר של תכונת ההומוסקסואליות כתכונה תורשתית או נרכשת חברתית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...