יתרונות של סכיני גילוח Safety DE נגד סכיני Gillette ולמה לקנות בחו"ל יותר משתלם? - עמוד 14 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יתרונות של סכיני גילוח Safety DE נגד סכיני Gillette ולמה לקנות בחו"ל יותר משתלם?

Boris_yo

Recommended Posts

הרגע קלטתי שאתה בטח מדבר על ספוטניק העכשווים, אלה שמיוצרות בסנט פטיסבורג במפעל של ג'ילט ובעקיפין בעצם נחשבות למותג הרוסי של ג'ילט.

כ90 אחוז מהלבים של ג'ילט שנמכרים על סולם מחירים משתנה הם בעצם בולשיט. ראשית כולם ככולם לא שווים אתהמחירים המטורפים שלהם. שנית הרבה מאוד מהם אלה אותם הלהביםבדיוק עםאותו תהליך יצוראלא פשוט בעטיפות שונות שפונות לשווקים שונים.

אני מדבר על ספוטניק מהתקופה הקומוניסטית. מדובר בסכינים מהאיכות הגבוהה ביותר. מצאתי כמה בודדות שנשארו אצלי בנוסף לעוד מותג רוסי שאינני מכיר ועדין לא ניסיתי (Fרגע שכחתי את השם, אם זה חשוב כשאני אבקר את ההורים אני אבוק את השם)

:) כן, אני מדבר על הספוטניק החדשים. את הספוטניק הקומוניסטי לא ניסיתי למרות שאני זוכר את סבא שלי משתמש בהם :)

אני מאוד אוהב את ג'ילט רובי, סכינים לשיווק בשוק הפנימי ברוסיה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 240
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה רואה הבדל בין רובי לספוטניק ל-7 ירוק?

מצאתי את "זריחת החמה" עוד מותג קומוניסטע שככל הידוע לי נעלם.

מצאתי אסטרה ישנות (30+ שנים) עדיין לא ניסיתי להתגלח עמם

ומצאתי מותג שאני כלל לא מכיר בשם "גשר לונדון". מחיפוש ברשת נטען שהן היו מיוצרות על ידי וליקינסון ודומות בחדות לויקינג שאותם אני מאוד אוהב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוסי, אבא שלי רוסי. כשהגרנו לחור הזה, אבא שלי הביא את הסכינים הללו.

בעקבות דיון בbadger & blade על להבים שכבר לא מיוצרים, התחלתי לחפש אותם בשביל לצלם לחברה שם.

בנימה אחרת. כל אדם שמתעניין בגילוח שיכנס לפורום הנ"ל. הוא הרבה יותר נרחב וממצה מאשר דיון בודד בפורום מחשבים..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוסי, אבא שלי רוסי. כשהגרנו לחור הזה, אבא שלי הביא את הסכינים הללו.

בעקבות דיון בbadger & blade על להבים שכבר לא מיוצרים, התחלתי לחפש אותם בשביל לצלם לחברה שם.

בנימה אחרת. כל אדם שמתעניין בגילוח שיכנס לפורום הנ"ל. הוא הרבה יותר נרחב וממצה מאשר דיון בודד בפורום מחשבים..

כן, badger&blade זה הפורום הכי גדול בנושא גילוח. יש עוד כמה יותר קטנים, לא פחות טובים.

מצאתי בשוק עכו דוכן עם קרמים גילוח ARKO, ב 5שח :) קניתי 4 סוגים שונים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 3 חודשים מאוחר יותר...

הנה "ג'יאגר" DE89L שלי וערכת "וואן דר הגן" שתראו בתמונה. סכין גילוח טוב, אולם ידית טיפה קצרה והוא הגיעה עם 5 להבי "דרבי אקסטרה" שטובים לדעתי. ערכת "וואן דר הגן" כוללת: מברשת משער גירית, סבון שהוא בעל רח טוב שמזכיר יער, כוס עם ידית להקצפת סבון ומעמד שמחזיק מברשת עם סכין. בנוגע למברשת, כל גילוח כמה שערות משתחררות למרות שאני מנסה להשתמש בזהירות.

בסוף אני מרוצה לא כי מעכשיו הוצאות יהיה משמעותית קטנות יותר, אבל גילוח נהיה יותר נעים וללא גירויים כמו שהיו לי, אמנם לוקח לי לפחות 5 גישות בשביל גילוח חלק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תן למברשת כמה חודשים (עד חצי שנה אם אינך מתגלח כל יום)

השיערות אמורות להפסיק ליפול.

יהיה לך שיפור בזמן הגילוח עם הניסיון ותוכל להגיע ל-3 מעברים על זיפים של שלשוה ימים בעשר דקות-רבע שעה כולל הקצפה וניקוי כללי.

לא ממליץ על הסכינים, הם גם יצור טורקי וגם לא טובים כמו שאר הסכינים שוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן דיברתי על דרבי. להבים שמיוצרים בטורקיה, די כהים ולא חלקים.

יש חבילה של 100 יח' "דרבי" אבל לא אקסטרה שראיתי באמזון אנשים טוענים הם לא חלקים אבל עם "דרבי אקסטרה" שציינתי פה, אנשים מבסוטים.

אני הזמנתי בנוסף למה שהזכרתי פה הדגמת ניסיון שכוללת: 4 מותגים שהכי חזק שם זה Feather. תוכל לראות תמונה מצ"ב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה דעתך על Shark וARKO?

shark מיוצרים במצריים והדיעות עליהם חלוקות. אני חושב שיש להם כמה מפעלים בגלל זה השוני הקיצוני בדיעות עליהם.

או שממש שונאים אותם, או שממש אוהבים אותם. לי אישית אין דיעה עליהם, מעולם לא ניסיתי.

Arko - אני לא חושב שרלוונטי כי כבר שנים (אם בכלל) שלא ראיתי סכינים שלהם. נכון להיום הם מייצרים משחות גילוח.

חדות או מחיר זה לא הפרמטר היחיד ללהב. כעקרון תצטרך לנסות כמה שיותר להבים על מנת לבחור את הלהב הכי מתאים לך (יש כאלה שמעדיפים כהות על נוקשות) ברגע שתבחר את הלהב המתאים, תזמין ממנו הרבה וזהו, נגמר הסיפור לכמה שנים טובות.

כעקרונית אפילו לאותה חברה, תחת אותו מותג יש מפעלים שונים שמייצרים סכינים עם איכות שונה. gillete 7 מרוסיה עדיף על gillete 7 מהודו (נראים אותו הדבר, כמעט). במקרה של gillete גם באותו המפעל מייצרים סכינים לכמה מותגים שלהם, כולם באיכות משתנה ומחומרים שונים.

לדעתי הסכינים היותר טובים מיוצרים ביפן וגרמניה, כאשר הגוש הקומוניסטי ישר אחריהם (אגב, כיום 90% מהמפעלים הם חברות בת של ג'ילט).

כפי שזה מעלי הגיב, סכיני perssona, ייצור ישראלי (יש גם מפעלים בחו"ל) נחשבים לחדים וטובים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...