יתרונות של סכיני גילוח Safety DE נגד סכיני Gillette ולמה לקנות בחו"ל יותר משתלם? - עמוד 13 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יתרונות של סכיני גילוח Safety DE נגד סכיני Gillette ולמה לקנות בחו"ל יותר משתלם?

Boris_yo

Recommended Posts

feather רחוקים מלהיות הכי חדים בעולם, הם הכי מוכרים.

תנסה ספוטניק רוסי (אם תמצא) תבין מה זה חדות

1) דרבי יצור טורקי ומרגיש כמו טורקי. איכות בסימן שאלה ומשתנה. לא סובל אותם.

2) עם הזמן תתחיל לאהוב אותו :)

3) חולה על הגיינה ולמען האמת בטעות הזמנתי כמות יותר גדולה ממה שהתכוונתי

יש לי ספוטניק בבית, הם טובים, אני אוהב אותם אבל(in my humble opinion) הם רחוק מלהגיע לרמת החדות של feather.

דרבי אני גם לא סובל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 240
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

1. אז אין ברירה, אתחיל עם הנוצה (יום אחד..)

2. אני 1.90, באמת נראה לי שאני צריך משהו ארוך יותר (pun not intended) כדי לא להרגיש כמו איזה ננסי בוי :)

3. גדול אתה

ספרו משהו יותר ספציפי על ה-Witch Hazel הזה, קשה לקנות ככה. על ה-alum block יש שם המון סקירות וכולן חיוביות מאוד.

witch hazel = הממליס בעברית

צמח ההממליס הוא אסטריג`נט, פועל לכיווץ תאי האפידרמיס ומתיחת עור הפנים.

"תכונתו הרפואית הבולטת ביותר של ההממליס הוא יכולת הצימות הגבוהה שלו (Astringent). תודות לריכוז גבוה של טאנינים, המקרישים ומשקעים חלבונים ברקמות ריריות ופצועות, יוצר ההממליס שכבת מגן על פני הרירית או הרקמה הפגועה. בדרך זו הוא מקהה את תחושת הגירוי, מעכב תהליכים דלקתיים, ויוצר שכבה בלתי חדירה כלפי רוב הגורמים המזהמים וכלפי רעלנים (טוקסינים) רבים."

http://www.ranherbs.com/monograph.asp?pid=309&t=b

אני משתמש בזה כדי להרגיע את עור לפני האפטר-שייב, אם אתה קונה מארה"ב, זה יוצא ממש זול.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אז אין ברירה, אתחיל עם הנוצה (יום אחד..)

2. אני 1.90, באמת נראה לי שאני צריך משהו ארוך יותר (pun not intended) כדי לא להרגיש כמו איזה ננסי בוי :)

3. גדול אתה

אני מטר שבעים ואחד (כן בשביל גמדים כל סנטים חשוב) =/ אם כי נדמה לי שבגילי המופלג התחלתי פתאום שוב לגבוה.

בכל מקרה יש גם כאלה שהם גדולים יותר יש את "heavy duty" בגירסה הגדולה. הוא אשכרה גדול, לדעתי גדול לכל יד

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

4. יאללה, אני עושה עוד הזמנה. יש המלצות למוצרי מסביב? קרם לפני, אחרי, אפטרשייב, כל מיני דברים שמרגיעים (יש לי עור אולטרה רגיש). מישהו ניסה alum block? הביקורות מהללות.

מצאתי כאן דיון על alum block וwitch hazel :

http://straightrazorplace.com/post-shave-treatment/88549-witch-hazel-instead-alum-block-3.html

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה. אני עוד שוקל על מה להמשיך לבזבז את כספי :)

מישהו ניסה את האפטרשייב הזה?

http://www.westcoastshaving.com/Captains-Choice-Bay-Rum-Aftershave_p_1345.html

אנשים מהללים אותו...

יש לי קרם גילוח ו גם דוגמית של אפטרשייב עם ריח של bayrum ואני פשוט לא סובל את זה, יש לזה ריח של מרפאת שיניים :facepalm:

אם אתה רוצה אני יכול לתת לך מה שיש לי, אני לא הולך להשתמש בזה בכלל...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יצא לי היום להתגלח עם הידית של באקסטר אותה המלצתי לפני כמה עמודים. תענוג.

השתמשתי לראשונה בלהב של ג'ילט 7 - שחור.

להב טובה וחדה ומאוד סלחנית. בגדול הייתי משתמש בה אבל

א) אני מתעב את החברה

ב) המחיר הרבה יותר מדי גבוה לסכין. שני שקל (כולל משלוח) לסכין זה יותר מדי.

בכל מקרה, אני שוקל לקנות לעצמי את:

Feather All Stainless. ראיתי אותו אתמול אצל חבר יפני והדבר הזה יצירת אומנות.

בכל מקרה כך יצא שבעוד חודשיים וחצי אני טס עם קבוצה ליפן ואני כנראה אחזור עם מלאי של 10K "נוצות"

כן, כן, כן מלאי לכמה עשרות שנים לי ולמשפחה :)))))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, ובחזרה לנושא המקורי ( :) ).

איפה אפשר להזמין מחול סכינים של ג'ילט בזול?

יש בסופר פארם (קופון בגב של אחד המוספים מהעיתון של הסופש הקודם, תקף עד ה-31.10) ב-99 שח ל-8 סכינים כאלו

3079173.jpg

בהשוואה למחיר חול זה כ-22 דולר (אם לוקחים בחשבון שבארה"ב יש 9 אחוז מס מקומי) וזה מחיר טוב גם יחסית לארה"ב

http://www.ebay.com/itm/8-GILLETTE-FUSION-Proglide-Razor-Blades-Cartridges-Refills-Shaver-USA-Authentic-/320873212807?_trksid=p3284.m263&_trkparms=algo%3DSIC%26its%3DI%26itu%3DUCI%252BIA%252BUA%252BFICS%252BUFI%26otn%3D21%26pmod%3D360428106240%26ps%3D54

http://compare.ebay.com/like/360428106240?var=lv&ltyp=AllFixedPriceItemTypes&var=sbar&_lwgsi=y&cbt=y&bigimg=y

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרטט כמו הריבוי סכינים מעבר להיותם הייפ שנועד להעלות את המחיר (עלות היצור הרבה יותר נמוכה מהאקסטרה שהם דורשים על הלהבים הנוספות שביחידה) למעשה גם גורעת מחווית הגילוח וגם מקצרת את אורח החיים של להב.

מעבר לזה, המחיר באמת מאוד נמוך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי ספוטניק בבית, הם טובים, אני אוהב אותם אבל(in my humble opinion) הם רחוק מלהגיע לרמת החדות של feather.

דרבי אני גם לא סובל.

הרגע קלטתי שאתה בטח מדבר על ספוטניק העכשווים, אלה שמיוצרות בסנט פטיסבורג במפעל של ג'ילט ובעקיפין בעצם נחשבות למותג הרוסי של ג'ילט.

כ90 אחוז מהלבים של ג'ילט שנמכרים על סולם מחירים משתנה הם בעצם בולשיט. ראשית כולם ככולם לא שווים אתהמחירים המטורפים שלהם. שנית הרבה מאוד מהם אלה אותם הלהביםבדיוק עםאותו תהליך יצוראלא פשוט בעטיפות שונות שפונות לשווקים שונים.

אני מדבר על ספוטניק מהתקופה הקומוניסטית. מדובר בסכינים מהאיכות הגבוהה ביותר. מצאתי כמה בודדות שנשארו אצלי בנוסף לעוד מותג רוסי שאינני מכיר ועדין לא ניסיתי (Fרגע שכחתי את השם, אם זה חשוב כשאני אבקר את ההורים אני אבוק את השם)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...