למה אני לא קונה יותר באייבורי וממליץ לכולם להתרחק? - עמוד 2 - צרכנות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למה אני לא קונה יותר באייבורי וממליץ לכולם להתרחק?

Driver_San_Frn

Recommended Posts

יש לי מורה מכר, ראיתי שיש שם W7 UPGRADE בזול, אבל אין מ"ה שאינה UPGRADE מ .

בנוגע למבצעים של בנק וסטודנטים - זה לא מוכר לי.

יש לך המלצה על אתר אמין בחו"ל ?

בדרך כלל זה לא עושה בעיות בהתקנה נקייה ובכלל לא מבקש גירסא קודמת. אבל יכול גם להכניס סתם גירסא או משהו אם הוא מבקש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 95
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יש לי מורה מכר, ראיתי שיש שם W7 UPGRADE בזול, אבל אין מ"ה שאינה UPGRADE מ VISTA.

בנוגע למבצעים של בנק וסטודנטים - זה לא מוכר לי.

יש לך המלצה על אתר אמין בחו"ל ?

קניתי בזמנו ויינדוס 7 ממש זול דרך איגוד המורים. כזכור לי זה היה לזמן מוגבל. תצטרך לחכות קצת עד ווינדוס 8 או לחכות למבצעים שלעפמים יש בארץ.

לאחר חיפוש קצר באמאזון ו- ניתן לקנות חדש בסביבות 100 דולר. כמעט 400 שח אבל עדיין זול יותר מאשר בארץ במאה ש"חץ

שוב זה הכל עניין של סבלנות

----

למען האמת גם לא ראיית בשנים האחרונות הנחה לווינדוס לסטודנטים אבל לא מזמן לאבא שלי הגיע קופון לקניית בהנחה (מחיר כ-250-300 שח

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי בזמנו ויינדוס 7 ממש זול דרך איגוד המורים. כזכור לי זה היה לזמן מוגבל. תצטרך לחכות קצת עד 8 או לחכות למבצעים שלעפמים יש בארץ.

אנסה לחכות לוינדווס 8, מקווה שה P4 שלי ישרוד עד אז......

נ.ב.: אם יש למישהו כרטיס AGP שקט\פאסיבי מיותר שעדיף על FX5200 שלי שקצת מקרטע בזמן האחרון, אשמח לקבל\לקנות במחיר סביר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 3870X2 שאני מתכנן להחליף בחודש-חודשיים הקרובים (בטוח עד תחילת אוגוסוט)

ולמעט מאוורר מרעיש קצת (לא תמיד) הוא תקין לגמריי.

אם אין לך בעיה לחכות קצת אז אני אוכל להביא לך אותו חינם.

כמובן שזה יהיה באחריותך להזכיר לי עוד חודש בנוגע לכרטיס

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא ברור לי למה אנשים מתעקשים לחפש צרות בשביל לחסוך כמה שקלים.

עבדתי קצת במעבדה של זיגזג 2000 וכזאת הקפדה על כל מערכת וכל כך הרבה בדיקות לא עושים כמעט בשום מקום. המחשב יוצא משם במצב מדהים ואם בכל זאת יש תקלה זה בגלל רכיב שהתקלקל לאחר הבדיקות ולא ניתן לדעת זאת מראש אבל שם לא תמצאו גופי שתלויים באוויר ומעבדים שאין עליהם משחה טרמית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרושם הכללי שלי מזיגזג הוא חיובי למדי, אבל גם שם היה לי סיפור לא נעים במיוחד. עזרתי לחברי להרכיב מחשב, כל החלקים נקנו בזיגזג (ללא הרכבה). אחרי ההרכבה המחשב לא עלה - צפצף כאילו אין מחר. חזרנו לחנות עם ההרכבה החלקית - , מעבד וזכרונות. בתחילה הטכנאי איתו דיברנו לא רצה לבדוק את המערכת כחלק מהאחריות, ודרש שאו שנשלם על הבדיקה או שנביא לו את החלק התקול בנפרד (אלא שלא ידענו היכן בדיוק התקלה במקרה הזה - ואם מתברר בדיעבד שהחלק כלל לא תקול הבדיקה עולה כסף).

בסופו של דבר הצלחנו לשכנע אותו לבדוק בלי תשלום נוסף, והתברר ששני הסטיקים של הזכרון היו תקולים. הסטיקים הוחלפו במקום. בקיצור, הסוף טוב, אבל ההתעקשות לא היתה במקום לדעתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא במקום? להיפך, החוצפה שלך לבקש ממנו לבדוק לך את המחשב בחינם היא זאת שלא במקום לדעתי.

אתה לא שילמת על הרכבה, אז ההרכבה היא באחריותך.

מצאת חלק תקול? אין שום בעיה, הם לא מתנערים מאחריות ולא כלום. תביא את החלק התקול והוא יוחלף.

אבל אתה למעשה פשוט ביקשת מהם לבדוק את ההתקנה שלך, אחרי שסירבת לשלם להם עבור ההתקנה שלהם שמקרים כמו אלה הם בדיוק הסיבה שהם מציעים אותה, אז...

אתה גם אשכרה מתפלא ש"אם יתברר בדיעבד שהחלק כלל לא תקול אז הבדיקה תעלה כסף" - סליחה, למה ציפית?

כל מה שהצגת בתגובה הזאת היא התנהגות ישראלית מכוערת של מישהו שחושב שמגיע לו הכל ובחינם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אני רוצה לומר ששי עושה עבודה מדהימה כנציג של רשת כה גדולה וטיפול נקודתי בבעיות דרך פורום זה עליית מדרגה מבחינת מתן מענה ושירות לצרכן.

אבל הבעיה באייבורי זה לא רק השירות בפרונט זה ה"מנהג".

גם אני קניתי לפני המון זמן כרטיס מסך 7600 GS וקיבלתי אותו עם קופסא פתוחה והשקית עם המדבקה האוטמת היו פתוחות.

הכרטיס עבד מצויין ללא שום תקלה, אבל העובדה שהמוצר לא הגיע perfectly sealed מעיד על משהו לא תקין שקורה שם.

עכשיו אם אני הייתי מקרה חריג ובודד אז בסדר אבל תשימו לב למקרים החוזרים על עצמם והעובדה שהרבה אנשים שמעו "סיפורים" וכל אחד מכיר אנשים שחוו/היו עדים.

מעבר לזה היו לי כמה רכישות באייבורי שעברו די חלק אבל התקלות אחת הרגיזה אותי במיוחד:

ניגשתי יום אחד לברר לגבי מתאם DVI לHDMI , פריט קטן וזול.

לפני שניגשתי לחנות עשיתי בדיקה בכמה חנויות לבדוק טווח מחירים (בKSP מצאתי אחד שעולה 20 ש"ח ובאייבורי היה מתאם אחר של HAMA ב60)

מהמוכר ביקשתי את אותו המוצר והוא אמר לי שלא קיים מתאם במחיר כזה אצלהם. ביקשתי ממנו לבדוק רגע באתר כי ייתכן שאנחנו מתבלבלים (כבר באותו רגע נפל לי האסימון שהתבלבלתי). המוכר בדק ואישר את המחיר של המתאם - 60 ש"ח. אמרתי לעצמי אוקי אני יספוג את זה כל עוד זה יעשה את העבודה וביקשתי לראות אותו. הפריט עצמו הגיע באריזת בליסטר ואמרתי שאני יציץ לראות מה אני לוקח ומייד שמתי לב לאחד הפינים של כניסת הDVI שהיה עקום בצורה מחרידה , מסרתי אותו למוכר שיראה בעצמו ונחשו מה נאמר לי?..

פתרון רגיל ופשוט היה לומר - "הא כנראה פגום , קח אחד אחר" (וזה היה מסתיים טוב ויפה).

במקום זה הוא אומר לי :"מה יש? , תעקם אותו עם מברג ותסדר את זה" מייד ציפיתי לצחוק ודחקות או לאיזה ba dum tss של תופים מהצד

אבל זה לא קרה , הוא היה רציני לגמרי.

אמרתי לו יפה תודה והלכתי.

עכישיו אני לא אתלהם ויאמר "אני לשם לא חוזר" , להפך כשיהיה פריט ששווה לקחת אותו אז אני יכנס ויקנה אבל שוב ההתנהלות שם לפעמים גורמת לי לצמרמורת.

לא אציין את מיקום הסניף כי אני עדיין מאמין שהוא הסתלבט עלי וזה מצחיק כשחושבים על זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה לא במקום? להיפך, החוצפה שלך לבקש ממנו לבדוק לך את המחשב בחינם היא זאת שלא במקום לדעתי.

אתה לא שילמת על הרכבה, אז ההרכבה היא באחריותך.

אם כך, אני אשאל אותך שאלה פשוטה: קנית מחשב (בחלקים) עם 2 מודולים של זכרונות. התקנת הכל באופן תקין לחלוטין, והחמשב לא עובד. בדקת עם כל מודול בנפרד, והמחשב עדיין לא עובד. מה הסיכויים שאתה תגיע למסקנה שהבעיה היא בשני המודולים בו זמנית (מה שהיה בפועל), ולא, למשל, בלוח האם? כמובן, אין לך חלקים זמינים נוספים בשביל לבדוק את תקינות המערכת, ואין לך מערכת חלופית מתאימה איתה ניתן לבדוק כל חלק בנפרד.

התגובה שלך היתה יכולה להיות במקום אם היה מתברר שהבעיה היתה בהרכבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הכרטיס מסך שקנית הגיע בגרסאת OEM, כלומר ללא קופסא, אז זה עוד איכשהו הגיוני שלא קיבלת מתאמים. אבל אם הכרטיס בא בקופסא ורשום שצריך להיות מתאמים ואין, זאת פאלטה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

https://www.scool.co.il/ness/index.aspx?id=2423

פשוט תשיג מכר שהוא מורה והוא יזמין לך, אני הזמנתי משמה גם וינדוס בזמנו וגם וינדוס 7 כששדרתי את המחשב.

המשלוח קצת איטי אך אני מסכים לחכות בשביל הנחה כזאת גדולה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...