מפעילות סלולאריות חדשות - ת'רד ריכוז מידע - עמוד 14 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפעילות סלולאריות חדשות - ת'רד ריכוז מידע

shay1098

Recommended Posts

אדון פלאפון,

אני היתי במצטבר כמעט שנה בגולן וברוב המקרים היתי מרוצה. בילבובלי המוח על בעיות קליטה הם נכונים חלקית בלבד, ואני מזכיר שגם עד לפני כמה שנים היתה ידועה בקליטה הגרועה שלה.

בכל מקרה, כפי שכבר ציינתי בכמה מקרים - אני לא אגיע לחברות הגדולות (פלאפון/סלקום/אורנג') גם אם אני אשלם קצת יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 295
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

בילבובלי המוח על בעיות קליטה הם נכונים חלקית בלבד,

:lol: :lol: :lol:

אני שמח שאתה לפחות מודע שיש בעיות קליטה

אני לא עובד בפלאפון ולא בשום חברה אחרת אבל דבר אחד אני יודע - על שירות אמיתי (שלפעמים צריך), שירותים עסקיים, שירותים טכניים ורשת שעובדת בצורה רצופה ואמינה - צריך לשלם עוד כמה שקלים..

***הכותב משלם 9 שקלים לחודש בעבור ולא צריך את כל השירותים שנזכרו לעיל!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

Yossarian2,

אתה וודאי רשאי לשלם כמה שתרצה בישביל "שירות".

אבל אני בשנים האחרונות, ובטח בשנה-שנה וחצי האחרונות לא התקשרתי פעם אחת לשום "שירות".

כשהיתי בגולן כל מה שהיתי צריך היה לי באינטרנט ועשיתי לבד - מבחינתי אני מתקשר לשירות הלקוחות רק לענייני חשבונית ו/או לניתוק התא הקולי. בגולן כל זה נעשה לבד והלוואי וכך היה אצל כולם.

בעניין הקליטה - אמרתי כבר כי זו לא רק נחלתם של החבר'ה בגולן טלקום ויש אזורים שגם לחברות הגדולות אין כיסוי - בוודאות.

אבי למשל עובד בנהלל ושם ב-99% מהמקרים לא היתה לו קליטה בחברת פלאפון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא שם לב שהוא מדבר על גולן בלשון עבר?

נראה לי שגם הוא כבר לא שם...

אגב, גם אני נטשתי את גולן בגלל הבעיות של קפיצה בין הרשת שלהם לשל . אולי בעתיד נחזור אליהם, כרגע טוב לי מאוד (מאוד) ב012

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הוא היה נשאר רק ברשת אחת אז לא היתה בעיה

אבל הוא כל הזמן היה מקפץ ביניהם

והיה מעדיף את הרשת של גולן (שלרוב הקליטה בה פחות טובה) גם כשבחרתי ידנית את הרשת של

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...