מפעילות סלולאריות חדשות - ת'רד ריכוז מידע - עמוד 19 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפעילות סלולאריות חדשות - ת'רד ריכוז מידע

shay1098

Recommended Posts

שזה בפועל אומר? יש להם הסכם נדידה עם עוד חברה ?

שלילי, נראה שהם עדיין תלויים בסלקום בכדי לספק . בימים האחרונים המכשיר בנדידה כדרך קבע על התשתית של סלקום ללא התערבות שלי, ככל הנראה בגלל העניין הזה (אם כי עדיין לא מאופשר אצלי, משום מה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 295
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

יכול להיות. בכל מקרה זה לא משהו שאמור להיות, אני לא מבין למה היצרניות טורחות לפלטר לנו את רשימת האופציות. מיותר כלכך. אני לא מבין, יצרנית מתיימרת להכיר את כל הרשתות הנתמכות ע"י כל ספקיות הסלולר בעולם, ולשמור על רשימה כזאת מעודכנת? זה פשוט מגוחך.

שיציגו תמיד הכל וזהו. אם ספקית מסויימת לא תומכת במוד מסוים, אז הוא פשוט לא יעבוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אכן קיים שוני בין סדרת ה G לזו של הנקסוס, אך דרך הפתרון דומה. לבינתיים מאלץ את הפונקציה באמצעות אפליקציית צד ג' של וורייזון, שזה מקנה פתרון זמני, עד לאתחול המכשיר.

גם ככה כל הצורה שבה הנקסוס 4 והנקסוס 5 עובדים עם גולן חצי צולעת, והבעיה נעוצה בגולן ובניהול הנדידה שלהם.

נראה שאם זה כך וגולן לא ימצאו דרך לאפשר את ה flag ברמת הסים, הם יחטפו המון טלפונים זועמים מבעלי מכשירים תומכים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יכול להיות. בכל מקרה זה לא משהו שאמור להיות, אני לא מבין למה היצרניות טורחות לפלטר לנו את רשימת האופציות. מיותר כלכך. אני לא מבין, יצרנית סלולר מתיימרת להכיר את כל הרשתות הנתמכות ע"י כל ספקיות הסלולר בעולם, ולשמור על רשימה כזאת מעודכנת? זה פשוט מגוחך.

שיציגו תמיד הכל וזהו. אם ספקית מסויימת לא תומכת במוד מסוים, אז הוא פשוט לא יעבוד.

אם זה עובד כמו שצריך זה חוסך סריקה של התדרים המיותרים - חוסך וזמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...