מפעילות סלולאריות חדשות - ת'רד ריכוז מידע - עמוד 18 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפעילות סלולאריות חדשות - ת'רד ריכוז מידע

shay1098

Recommended Posts

• תגובות 295
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אני חושב לנסות אותם, השאלה מה מהירות הגלישה? אני הגולן בחבילה של 2GB, מהירות על הפנים, בערך 1.5 מגהביט, לא עובר את ה1GB אני חושב, הייתי על 1GB לפני זה,

אם המהירות ב"ואללה" היא המהירות של פלאפון, ללא שום מגבלות, זה סבבה, בהתחשב שעובדה שרתות אחרות, נותנות רק2GB וזה הרשתות הוירטואליות, מישהו כבר ניסה את "ואללה"?

- - - תגובה אוחדה: - - -

זה מההסכם:

קצב העברת נתונים בחבילות הגלישה שבמסלול החיוב יהיה על פי המהירות המקסימאלית המתאפשרת ברשת דור 3 של פלאפון במועד הגלישה בפועל (לא כולל שדרוגי עתידיים) ועל ידי המכשיר שברשותך (הבהרות לעניין זה בהסכם ההצטרפות).המהירות הינה עד לנפח הגלישה הכלול בחבילת הגלישה. מעבר לנפח הגלישה הכלול בחבילות הגלישה, תיעצר הגלישה באמצעות הרשת הסלולארית וזאת, עד למחזור החיוב הבא. כחלק מחבילות הגלישה שבתוכנית , פלאפון רשאית לשלוח אל המנוי הודעות בנוגע לאחוז ניצול החבילה (בטרם סיומה ועצירת הגלישה). דקות שיחה ללא הגבלה -בשימוש אישי והוגן למנויי מפעילי תקשורת ישראלים, בישראל, על פי ההסכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

ראיתי ראיון עם מיכאל גולן בטלוויזיה לפני כשבוע ומשהו. כשנשאל לגבי דור 4, אמר בקרוב מאוד.

עריכה: דיי בטוח שזה דרך סלקום. הוא חתם על הסכם שיתוף תרנים עימם, אז כנראה במסגרת ההסכם הורחב גם הסכם הנדידה אליהם שיכיל גם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן, מין הסתם.. נראה לי שהם דיי נעצרו בקטע הזה של לפרוס לעצמם עצמאית בכלל.

פה יש פירוט על פריסת דור-4 של סלקום:

http://www.cellcom.co.il/shop/lte/pages/default.aspx?hp_001=lte

מעניין... נראה שיש להם פריסה מאוד טובה, וגם איפה שעדיין לא - אז כתוב "עד דצמבר 2014".

עדכון - אני כזה מטומטם.

בזמנו לא טרחתי לתקן איזו תקלה ברום שלא הציגה לי את האופציה ל- בהגדרות. הייתי צריך פשוט למחוק איזה קובץ LTEConfigs.apk בסיפריה /system/app/

בכל אופן עכשיו תיקנתי את זה, ביטלתי את ה-WIFI, ו...... יש לי 4G !

בצפון, בקרית מוצקין, אפילו שבעמוד של זה עדיין מופיע "עד דצמבר 2014" - זה כבר פעיל.

יש לי דור 4 :)

מדהים שבטלפון אני מקבל 8 מגה העלאה, ובאינטרנט הביתי רק 3... :/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני בסלקום וביטלתי את דור 4 ב G2 שלי. כי כל פעם שאתה מקבל הוא מוציא שיחה, זה עובר לדור 3. ובגלל שלוקח זמן למעבר, מורגש עיקוב בהוצאת שיחה. לפעמים גם יש באג שלא מצליח לעבור בין הרשתות כמו שצריך. למרות שיכול להיות שהם כבר סידרו את האחרון.

זה יהיה בעייתי ככה עד שיפעילו את Voice over .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע למה זה קרה לך, בכל אופן זה לא נשמע כמו משהו שכלכך אכפת לי ממנו (בקושי מוציא שיחות, וגם אם כן אז לא אכפת לי לחכות שניה או שתיים).

ואני אומנם עם G2 אבל אני עם רום מקוסטם שמבוסס על ה-G3 וגם עם קרנל מקוסטם, אז התוכנה בין המכשירים דיי שונה בסופו של דבר ולא בטוח שזה בכלל יקרה גם אצלי במילא..

בכל מקרה ממש ביזיון שיש לי כרגע בטלפון upload גבוה יותר ממה שיש לי באינטרנט הביתי....8.5 מגה העלאה בספידטסט (14.5 הורדה) לעומת 3 מגה העלאה באינטרנט קווי... אבסורד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני על ה CloudyG3... איתו נתקלתי בבעיה זו, גם עם cloudy kernel וגם עם dorimanx

תעקוב אחרי זה כמה ימים וראה איך עובד העניין עם השיחות.

לגבי ה up.. נו, דבר ידוע שאינטרנט הקווי בישראל מפגר מאחורי העולם כבר שנים. לא נראה לי שזה ישתנה הרבה עד שחברת החשמל יגיעו לפריסה סבירה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רשמי העניין עם ה LTE.

יותר מעניין, גולן הגדילו את חבילת הגלישה בחבילת Golan Telecom ל 20GB חודשי, אבל רק לאלו המשלמים 99 שח לחודש. זאת אומרת, ברגע שאלו שמשלמים פחות בגלל שתקופת מבצע יסיימו את התקופה ויעברו ל 99 שח לחודש, אוטומטית ישודרגו ל 20GB. כמובן ניתן לסיים את תקופת המבצע בכל שלב.

מה שלא ברור מפרטי המבצע זה מה קורה לאלו שגולשים בדור 3. נראה שהם לא יהנו מ 20GB.

לקוחות בחבילת גולן טלקום ללא הגבלה גם בחו"ל ב-99 ש"ח לחודש נהנים מהטבת גלישה של 20GB נוספים לגלישה בדור 4/ LTE בישראל בלבד .

https://www.golantelecom.co.il/web/news5.php

דבר נוסף.

20GB גלישה נוספים

האם זה אומר ש 6GB בחבילת דור 3 , ובנוסף 20GB ב ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, התקשרתי לגולן.

לנציגים אין באמת מושג. לאחר 20 דקות בדיקה, היא מתעקשת שזה 20GB במקום 6GB ורק בדור 4, למרות שבפרטי התוכנית כתוב אחרת. (גם המלאים)

בכלל לא ברור מה הם עושים כאן. נגיד באיזור שבו אני נמצא אין דור 4 אלא רק דור 3. גלשתי בדור 3 ב 4GB, ועד 2GB נוספים באיזור אחר על . האם אני יואט כאשר אנסה לגלוש עוד בדור 3 כי כבר הגעתי ל 6GB? או ש 2GB שגלשתי בדור 4 נספרים כחלק מ 20GB, ויש לי 2GB נוספים בדור 3 לפני האטה ? כמובן כששאלתי אותה בטלפון, בלבלתי אותה לגמרי ואין לה שמץ של מושג על מה אני מדבר, כי לטענתה, אם יש לי מכשיר תומך דור 4 זה תמיד דור 4, גם במקומות שאין קליטה בדור 4.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...