מפעילות סלולאריות חדשות - ת'רד ריכוז מידע - עמוד 17 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מפעילות סלולאריות חדשות - ת'רד ריכוז מידע

shay1098

Recommended Posts

• תגובות 295
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
  • 3 חודשים מאוחר יותר...

נראה שהוט מובייל הפסיקו לנדוד על פלאפון. היום בבוקר ניסיתי לבחור את פלאפון בצורה ידנית (המכשיר שלי מאפשר להתקבע על מסוימת עד הפעלה מחדש ואז צריך לבחור שוב) וקיבלתי שגיאה שלא ניתן להתחבר לרשת הזו.

גם חברים שלי שבהוט מובייל קיבלו את אותה שגיאה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן. להוט מובייל ואורנג' מתחבר, לפלאפון לא.

מצד שני, שמתי לב שסוף סוף עובד כמו שצריך בנדידה לאורנג'. מה שקרה פעם זה שהטלפון העדיף להישאר על HSDPA אם בחרתי בסוג הרשת LTE/WCDMA ואם בחרתי בלבד אז כן התחבר אך לא איפשר ביצוע שיחות.

כעת, זה עובד לי כמו שצריך בבחירה של LTE/WCDMA .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש עוד מפעילה חדשה על רשת פלאפון, וואלה! מובייל

http://wallamobile.co.il/

שזה כעיקרון מותג מוזל שהשיקה פלאפון, כמו 012 של פרטנר.

החיסרון המהותי שבגינו אני אישית לא הייתי מצטרף אליהם - העובדה שלאחר סיום חבילת הגלישה, הגלישה נעצרת ולא מואטת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כ"כ מיותר שזה מחליא. סתם עוד חברה מיישרת קו שלא תועיל במאומה לתחרות. אם כבר טרחו להכנס, אז למה לא לצוץ עם צעד שובר שוק כמו חבילת גלישה של 10-20 ג'יגה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי זה ממש לא משנה. מי בכלל מגיע ל-6 ג'יגה?? ומי שמגיע - הוא משתמש כלכך כבד שמה זה כבר משנה לו אם היא נעצרת לגמרי או רק "מואטת" למהירות ששואפת ל-0? בפועל כך או כך זה לא שמיש.

הסיבה העיקרית שהוואלה האלה מיותרים, היא כי מי שרוצה את הרשת של פלאפון במחיר זול - יכול פשוט ללכת לרמי לוי...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יכול לתת את עצמי כדוגמא.

עד לאחרונה היתה לי חבילה של 3GB, ותמיד ניצלתי 1-2GB אז לא חשבתי בכלל על האפשרות של לשדרג אותה כי לא חשבתי שאי פעם אגיע למגבלה שלי.

וקרה מקרה - ראיתי סרט בצפיה ישירה ולא שמתי לב שה WiFi לא דלוק, טעות שלי שנבעה ככל הנראה מעייפות.

בערך באמצע הסרט התחיל מלא buffering ורק את שמתי לב שאני על הרשת הסלולרית. מבט מהיר על השימוש שלי- חרגתי מהחבילה. כמו כן, לא קיבלתי שום SMS שמתריע על כך.

התקשרתי לתמיכה של הוט מובייל וענתה לי נציגה מאוד נחמדה שאמרה שלא קיבלתי הודעה כי באותו זמן היתה להם בעיה עם המערכת שמעדכנת את זה ופשוט הציעה לי שדרוג ל 5GB בחינם לחצי שנה.

אבל מה אם הייתי לקוח של חברה כגון גולן טלקום בה (עד כמה שידוע לי)שינויי חבילות חלים רק בתחילת מחזור חיוב?

במקרה כזה לא היתה לי שום בעיה פשוט לחכות עם המהירות האיטית עד סוף החודש, זה כן מספיק לדברים החשובים באמת כגון הודעות וגלישה פה ושם.

אבל מה אם הייתי לקוח של חברה שבה גם שינויי חבילות חלים עם תחילת מחזור החיוב וגם עוצרת את הגלישה לגמרי עם חריגה (אני חושב שזה המצב בוואלה! מובייל)? במקרה כזה הייתי תקוע בלי גלישה עד סוף החודש.

הנקודה שלי היא, שתמיד יש סיכוי לחריגה, נכון שמדובר בטעות שלי, אבל טעויות יכולות לקרות לכל אחד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...